Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

1.6 zombie serveris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kokiais 2010-2011 metais buvo kažkoks zombyno serveris, kurį žaidžiau 24/7. žudant zombius, buvo gaunami kreditai, už tuos kreditus buvo galima pirkt visokius itemus - jetpack'as su bazooka, drūžba, minigunas ir t.t. nebuvo jokių lazerių, xujazerių ar dar kokių nesąmonių, dėl to jis man ir patiko:D

gal iš senesnių 1.6 žaidėjų žino panašią serverio alternatyvą?:D sėdžiu darbe, užsimaniau pažaist, tik va niekur nerandu panašaus serverio. aišku, idealu būtų jeigu serveris būtų lietuviškas, bet galėtų būt ir kitos kalbos.

daug "zombynuose" nežaidžiau, žaidžiau tik šitam serveryje, tai pačio modo nepasakysiu ar swarm ar plague, nesuprantu aš šitų terminų.:D

 

į spoilerį įmesiu kelias nuotraukas iš googlo, kiek ieškojau, tik porą tokių nuotraukų radau.

 

image.png.0b55100ef010b8a323e4c7aa383c9411.png

image.png.4038f926fa3e32d1ef987a265147076e.png

image.png.f3631527086ea6a9d03a03308075061e.png

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba tokia nostalgija eina naciort, man irgi sitas serveris belekai patikdavo, prisimenu zaisdavau ir zaisdavau kaip noreciau sugrizt i tuos laikus :((. visalaika turedavau admina as ten, budavo kersytojai anea

Mielai pazaisciau toki serveri dar karta, pridekit i discord kas noretu nojus#7425

Prisimenu kazka su lazeriais reikedavo padaryt kad uzminuot, ir tie kersytojai bando praeit nu zdz belekai patikdavo

Redaguota , nario nojus1241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, nojus1241 parašė:

Blemba tokia nostalgija eina naciort, man irgi sitas serveris belekai patikdavo, prisimenu zaisdavau ir zaisdavau kaip noreciau sugrizt i tuos laikus :((. visalaika turedavau admina as ten, budavo kersytojai anea

Mielai pazaisciau toki serveri dar karta, pridekit i discord kas noretu nojus#7425

Prisimenu kazka su lazeriais reikedavo padaryt kad uzminuot, ir tie kersytojai bando praeit nu zdz belekai patikdavo

oj, tokių serverių su minom, lazeriais ir dabar pilna, bet vat tokių kur nėra minų, lazerių, pastatomų minigunų - nėra.:D

nesąmonė su tais lazeriais, kiek žaidžiau, per daug overpowered jos būdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, #Hooligan parašė:

Jo aš irgi anksčiau 2014-2015 jeigu neklystu dar žaidęs esu. Labai būdavo įdomu prisiminti senus laikus... Nes dabar rasti normalų zombių serverį nėra daug šansų. Dabar gi kuria lazerius xujazerius mini-gunus upgradintus gunus, sąžiningumo žaidime šiais laikais 0.

Jeigu privilegijuoti neturėtu tokio didelio advantage žaidime tada visai gerai būtu. Tas pats swarm missions labai primindavo seno zombyno tematika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Armzis parašė:

Jeigu privilegijuoti neturėtu tokio didelio advantage žaidime tada visai gerai būtu. Tas pats swarm missions labai primindavo seno zombyno tematika :)

Nu jo. :)

Atsimenu laikiux umbrella swarm mod'as 2010-2011 metais buvo ten tai irgi nesveikas. Dabar jau nematau jo. Gal ir tu ji atsimeni? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), newyorkas parašė:

image.png.832708d66daf517aee07412dff9ca638.png

rip

As turiu hostinga nusipirkes nenaudojama prisiminiau, man ciuvas parase, kad noretu sukurti serveri, tai nesvarbu duosiu as jam ta hostinga gales kurti, tai gal iseis koks zombie modas :) 

prieš 1 valandą, Tomas.cs parašė:

Emptyc’ui buvau pardaves ta serva, o visai neseniai ta zombyna buvau paleides wgame.lt. Paleisiu ta oldschoolini zombyna ant dienu ir numesiu ip.

 

Turiu hostinga jeigu reikia nemokamai, jeigu eitu saibos *Myliu SuperGames.lt* galesi pasiimt, mano noras tik pazaisti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@nojus1241 @newyorkas @#Hooligan 

Servo ip: cs.wgame.lt:27020

Servas paprastas, ne gunxp. Esu idejes xp ir leveliu kilima - kuo didesnis lvl, tuo didesni damage darai, gauni daugiau hp ir pan. Sitas zm projektas nebevystomas nuo 2017 metu, tad jame viskas gan sena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-02 15:19, #Hooligan parašė:

Nu jo. :)

Atsimenu laikiux umbrella swarm mod'as 2010-2011 metais buvo ten tai irgi nesveikas. Dabar jau nematau jo. Gal ir tu ji atsimeni? 

Jei domina Swarmas, rekomenduoju užsukt į Jailas.lt swarmą (jailas.lt:27024 IP). Serveris kardinaliai nesiskiria nuo kitų, tačiau turi savo unikalumų ir privalumų :) Tuo labiau, nuolatiniai žaidėjai nevers nuobodžiauti serveryje vienam, ypatingai vakarais. Beje, sausio pabaigoje numatomas XP (dažniausiai vykdomas kartą~ į metus) restartas + atnaujinimas, tad puiki proga serveryje apsiprast ir po RR būt tarp geriausiųjų žaidėjų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...