Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

AZTEC.LT


Kaukolė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SVEIKI GYVI MANO BRANGIEJI MES IR VEL STARTAVOME AZTEC.LT STARTAVO APRASYT NEPASLENKU NES GERIAU JUMS PATIS SAVO AKIMIS PAMATYTI GALIT KEIKTI GALIT SMEIZTI MAN PAJIBAT
MUSU FORUMAS AZTEC.LT
MUSU SERVERIO IPAS 185.80.129.123:27015
TIKRAI SERVO SKINAI VERTI DEMESIO
Kuriau db nes mano anketa buvo pasalinta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Aktyvumo bus 0 nes rasei kad pardavineji,tai vel sedesi prie jo ,tai vel pardavineji.

2.Forumas net nepadarytas (turiu omeny skiltis ir t.t)

3.Paslaugos nesukurtos.

4.Forumas neislietuvintas.

5.Tu paziurek koks dabar aprasymas apie serva. +dar paziurek kaip tu rasai ir koki ivaizdi palieki apie projekta,kuris jau per metus 8 karta gal startuoja SVEIKI GYVI MANO BRANGIEJI MES IR VEL STARTAVOME AZTEC.LT STARTAVO APRASYT NEPASLENKU NES GERIAU JUMS PATIS SAVO AKIMIS PAMATYTI GALIT KEIKTI GALIT SMEIZTI MAN PAJIBAT)

Ka tu cia nori startuot starteri? Ispirmo reikejo viska iki galo pabaigt,visas galunes ir t.t ir tik tada paleist.

Redaguota , nario Dalius | Cs-Brigada.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Dalius | Cs-Brigada.lt parašė:

1.Aktyvumo bus 0 nes rasei kad pardavineji,tai vel sedesi prie jo ,tai vel pardavineji.

2.Forumas net nepadarytas (turiu omeny skiltis ir t.t)

3.Paslaugos nesukurtos.

4.Forumas neislietuvintas.

5.Tu paziurek koks dabar aprasymas apie serva. +dar paziurek kaip tu rasai ir koki ivaizdi palieki apie projekta,kuris jau per metus 8 karta gal startuoja SVEIKI GYVI MANO BRANGIEJI MES IR VEL STARTAVOME AZTEC.LT STARTAVO APRASYT NEPASLENKU NES GERIAU JUMS PATIS SAVO AKIMIS PAMATYTI GALIT KEIKTI GALIT SMEIZTI MAN PAJIBAT)

Ka tu cia nori startuot starteri? Ispirmo reikejo viska iki galo pabaigt,visas galunes ir t.t ir tik tada paleist.

ojoj balvone prisiregistruok ir viskas bus ko tu norejai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, xGlory parašė:

O tai Energy jau pardave projekta :D  ...
Neįlgai išbuvo . 

Truputį pasenusios naujienos, kadangi buvo parduotas po pirmų starto dienų. Vos nusipirkęs Kaukolė minėjo, kad parduos projektą, nes žaidėjų skaičius velniškai krito kai Energy jį pardavė. Visgi, gavosi taip, kad pasilaikė dar keliom dienom, o po viso šito kaip suprantu užsidarė. Dabar vėl bando gaivinti. Vien dėl šios priežasties ir nebežaidžiu naujoje gilzėje, kadangi negali žinot kada vėl sugalvos parduoti ar šiaip sau nuleisti rankas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Kaukolė parašė:

ojoj balvone prisiregistruok ir viskas bus ko tu norejai

Kad ir prisireginsiu,prasmės 0. 

Tu csgo modo servų ant tiek pilna jau ir vienas iš kito bando kažką kopint. Neatgaivinsi tu jau projekto. Parduok arba panaikink tu jį ir visks. Nežinau ką dar tau be pasiūlyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Dalius | Cs-Brigada.lt parašė:

Kad ir prisireginsiu,prasmės 0. 

Tu csgo modo servų ant tiek pilna jau ir vienas iš kito bando kažką kopint. Neatgaivinsi tu jau projekto. Parduok arba panaikink tu jį ir visks. Nežinau ką dar tau be pasiūlyt

Vietoje jo padaryčiau tik viena parduočiau domena į užsienio rinka ir pasidarytu pinigu :D ... 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Dalius | Cs-Brigada.lt parašė:

Kad ir prisireginsiu,prasmės 0. 

Tu csgo modo servų ant tiek pilna jau ir vienas iš kito bando kažką kopint. Neatgaivinsi tu jau projekto. Parduok arba panaikink tu jį ir visks. Nežinau ką dar tau be pasiūlyt

oj oj gi *Myliu SuperGames.lt* kiek yra tiek bijot kad zaideju skaicius jums kris nes tokiu naujoviu atsiras tai geriau jau pats sunaikink nes jau tie seni modai jau atsibode bet nauji varikliukai zaidejams bus ka veikt jei neturi ka pasakyt tai patylek

prieš 6 valandas(-ų), xGlory parašė:

Vietoje jo padaryčiau tik viena parduočiau domena į užsienio rinka ir pasidarytu pinigu :D ... 
 

parduot visada suspesiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...