Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pc 1500€ iki 1700€


Vasab

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pagaliau apsisprendziau rinktis nauja pc (senas jau parduodas) galit gal kas surinkti build is skytech ar is kur nors(galiu siustis ir is užsienio) uz nuo 1,5k iki 1,7k€ be korpuso ir ventiliatoriu. Turiu labai gera asus korpus ir liquid coler is coler master ir 5 ventiliatorius turiu. Tai nerereikia korpuso ir ausinimo.

Pref Cpu ryzen gpu nvidia

Idomu ka jus galite pasiūlyti. Labai ačiū.

Redaguota , nario Vasab
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45477462.065_CS_VIEW37_400.png.6af33aa6af63876743d2f053ef28d315.png

 

BLUETOOTH: USB Bluetooth 4.0 Dongle
CASE: Thermaltake View 37 Riing Mid-Tower Gaming Case w/ Gull Wing Panel
CPU: AMD Ryzen 7 3700X - 8-Core 3.60GHz, 4.4GHz Turbo - 32MB L3 Cache Processor
CS_FAN: 3x 120mm Cyberpower Addressable Dual Light Loop RGB 1350RPM Fans with Remote Control
FAN: Thermaltake Floe Riing RGB 360mm Premium Edition Liquid CPU Cooling System w/ 360mm Radiator
HDD: 2TB Seagate BarraCuda SATA-III 6.0Gb/s 7200RPM Hard Drive
KEYBOARD: MSI Vigor GK60 Gaming Keyboard - MX Red
M2SSD: 250GB (1x250GB) Samsung 970 EVO Plus M.2 PCIe NVMe SSD - 3500MB/s Read & 3300MB/s Write
MEMORY: 16GB (2x8GB) DDR4/3200mhz Dual Channel Memory (HyperX Fury RGB w/Heat Spreader)
MONITOR: AOC AGON 27" AG271QX 1ms 2560x1440 Quad HD 144Hz FreeSync Gaming Monitor
MOTHERBOARD: MSI X470 Gaming Plus: ATX w/ USB 3.1, SATA3, 2x M.2
MOUSE: Corsair Harpoon RGB Gaming Mouse
PSU: Corsair Vengeance Series 650M 650W 80+ Silver Gaming Power Supply
GPU: AMD Radeon RX 5700 XT 50TH Anniversary 8GB - DX12®️ - VR Ready, HDMI, DVI, DP, 5 Monitor Support

2.2k išėjo man kažkur  Be monitoriaus, tai panaši į Tavo kainą minėtą ;)

 

Tik GPU pasikeiti į GTX, kurių kaina irgi panaši kaip manojo RADEON :)

Redaguota , nario Mad@Man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Mad@Man parašė:

45477462.065_CS_VIEW37_400.png.6af33aa6af63876743d2f053ef28d315.png

 

BLUETOOTH: USB Bluetooth 4.0 Dongle
CASE: Thermaltake View 37 Riing Mid-Tower Gaming Case w/ Gull Wing Panel
CPU: AMD Ryzen 7 3700X - 8-Core 3.60GHz, 4.4GHz Turbo - 32MB L3 Cache Processor
CS_FAN: 3x 120mm Cyberpower Addressable Dual Light Loop RGB 1350RPM Fans with Remote Control
FAN: Thermaltake Floe Riing RGB 360mm Premium Edition Liquid CPU Cooling System w/ 360mm Radiator
HDD: 2TB Seagate BarraCuda SATA-III 6.0Gb/s 7200RPM Hard Drive
KEYBOARD: MSI Vigor GK60 Gaming Keyboard - MX Red
M2SSD: 250GB (1x250GB) Samsung 970 EVO Plus M.2 PCIe NVMe SSD - 3500MB/s Read & 3300MB/s Write
MEMORY: 16GB (2x8GB) DDR4/3200mhz Dual Channel Memory (HyperX Fury RGB w/Heat Spreader)
MONITOR: AOC AGON 27" AG271QX 1ms 2560x1440 Quad HD 144Hz FreeSync Gaming Monitor
MOTHERBOARD: MSI X470 Gaming Plus: ATX w/ USB 3.1, SATA3, 2x M.2
MOUSE: Corsair Harpoon RGB Gaming Mouse
PSU: Corsair Vengeance Series 650M 650W 80+ Silver Gaming Power Supply
GPU: AMD Radeon RX 5700 XT 50TH Anniversary 8GB - DX12®️ - VR Ready, HDMI, DVI, DP, 5 Monitor Support

2.2k išėjo man kažkur  Be monitoriaus, tai panaši į Tavo kainą minėtą ;)

 

Tik GPU pasikeiti į GTX, kurių kaina irgi panaši kaip manojo RADEON :)

lol neprase jis setupo, prase tik pc, btw kaip matau ziaauriai viskas overpriced jeigu tiek sumokejai, ameno, ai, pamaciau, cia cyberpower, viskas aisku, lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Merio parašė:

lol neprase jis setupo, prase tik pc, btw kaip matau ziaauriai viskas overpriced jeigu tiek sumokejai, ameno, ai, pamaciau, cia cyberpower, viskas aisku, lol

Eik į skelbiu.lt ir pirk ne overpriced ;) Šnekuti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Mad@Man parašė:

45477462.065_CS_VIEW37_400.png.6af33aa6af63876743d2f053ef28d315.png

 

BLUETOOTH: USB Bluetooth 4.0 Dongle
CASE: Thermaltake View 37 Riing Mid-Tower Gaming Case w/ Gull Wing Panel
CPU: AMD Ryzen 7 3700X - 8-Core 3.60GHz, 4.4GHz Turbo - 32MB L3 Cache Processor
CS_FAN: 3x 120mm Cyberpower Addressable Dual Light Loop RGB 1350RPM Fans with Remote Control
FAN: Thermaltake Floe Riing RGB 360mm Premium Edition Liquid CPU Cooling System w/ 360mm Radiator
HDD: 2TB Seagate BarraCuda SATA-III 6.0Gb/s 7200RPM Hard Drive
KEYBOARD: MSI Vigor GK60 Gaming Keyboard - MX Red
M2SSD: 250GB (1x250GB) Samsung 970 EVO Plus M.2 PCIe NVMe SSD - 3500MB/s Read & 3300MB/s Write
MEMORY: 16GB (2x8GB) DDR4/3200mhz Dual Channel Memory (HyperX Fury RGB w/Heat Spreader)
MONITOR: AOC AGON 27" AG271QX 1ms 2560x1440 Quad HD 144Hz FreeSync Gaming Monitor
MOTHERBOARD: MSI X470 Gaming Plus: ATX w/ USB 3.1, SATA3, 2x M.2
MOUSE: Corsair Harpoon RGB Gaming Mouse
PSU: Corsair Vengeance Series 650M 650W 80+ Silver Gaming Power Supply
GPU: AMD Radeon RX 5700 XT 50TH Anniversary 8GB - DX12®️ - VR Ready, HDMI, DVI, DP, 5 Monitor Support

2.2k išėjo man kažkur  Be monitoriaus, tai panaši į Tavo kainą minėtą ;)

 

Tik GPU pasikeiti į GTX, kurių kaina irgi panaši kaip manojo RADEON :)

Teisingai žmogus šneka, palyginus baisiai daug tu čia sumokėjai. Nelabai atitinka visa kaina dabartinės komponentų kainos sumos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Mad@Man parašė:

Eik į skelbiu.lt ir pirk ne overpriced ;) Šnekuti.

price breakdown
dongle? wtf kam sitam zmogui butu jis reikalingas bet ok
case - ah taip, metalo deze su lempukais - (normaliu zmoniu kaina - 40e)
3700x - 330e
3 rgb fanai - 20e
360mm RGB AIO - worthless, nes cia ryzen cpu, sakykim dedant decent cooleri kuris nebutu rgb vaivorikste - 60e
2tb hdd - 60e
250gb samsung evo - 40e
mx red rgb keyboard - 100e
le rgb memory 16gb - 90e
1440p144hz 27" monikas - decent gali rast jau nuo 300e
msi x470 gayming plus - 100e, nes egzistuoja tomahawk uz tiek ir jis yra tas pats 
shitty rgb gaming mouse - 30e
650w SILVER psu - 70e
rx 5700 xt anniversary edition - 450-500
basically apie ~1.7k, sveikinu, uz lemputes (sakei dar be monitoriaus) sumokejai gerus 50% daugiau negu reikejo, kas is skelbiu.lt tau viska prastume padare labai gera verslo pradzia, nes normaliai mastantis zmogus susidetu viska uz tiek, kiek minejau, ir nusipirktu keleta led stripu... lol

btw 2,2k ir 1.5-1.7k nera PANASI SUMA, nes keiciasi tada drastiskai viskas.

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Merio parašė:

price breakdown
dongle? wtf kam sitam zmogui butu jis reikalingas bet ok
case - ah taip, metalo deze su lempukais - (normaliu zmoniu kaina - 40e)
3700x - 330e
3 rgb fanai - 20e
360mm RGB AIO - worthless, nes cia ryzen cpu, sakykim dedant decent cooleri kuris nebutu rgb vaivorikste - 60e
2tb hdd - 60e
250gb samsung evo - 40e
mx red rgb keyboard - 100e
le rgb memory 16gb - 90e
1440p144hz 27" monikas - decent gali rast jau nuo 300e
msi x470 gayming plus - 100e, nes egzistuoja tomahawk uz tiek ir jis yra tas pats 
shitty rgb gaming mouse - 30e
650w SILVER psu - 70e
rx 5700 xt anniversary edition - 450-500
basically apie ~1.7k, sveikinu, uz lemputes (sakei dar be monitoriaus) sumokejai gerus 50% daugiau negu reikejo, kas is skelbiu.lt tau viska prastume padare labai gera verslo pradzia, nes normaliai mastantis zmogus susidetu viska uz tiek, kiek minejau, ir nusipirktu keleta led stripu... lol

btw 2,2k ir 1.5-1.7k nera PANASI SUMA, nes keiciasi tada drastiskai viskas.

Dėkui už nuomonę, bet man kaina priimtina. Parodyk man visas tas pačias dalis grynai už tokias sumas, kurias surašei, kad būtų identiškos ;) Taip, sumokėjau už tai didesnius pinigus ir kas? Turiu iš ko.  Tu čia surašei ką pirktum prastesne kokybe, tada taip :) Galima ir sutaupyt, pasirenkant kažką kito, pigiau. Pritariu. Dėl motininės, tai jei Tau tas pats, tai GL :D Dėl LED, tai juos visad galima atsijungt kai nėr noro laikyt įjungtus. Net jeigu ir 5k būčiau mokėjęs, čia jau mano reikalas. lol

Redaguota , nario Mad@Man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Mad@Man parašė:

Dėkui už nuomonę, bet man kaina priimtina. Parodyk man visas tas pačias dalis grynai už tokias sumas, kurias surašei, kad būtų identiškos ;) Taip, sumokėjau už tai didesnius pinigus ir kas? Turiu iš ko.  Tu čia surašei ką pirktum prastesne kokybe, tada taip :) Galima ir sutaupyt, pasirenkant kažką kito, pigiau. Pritariu. Net jeigu ir 5k būčiau mokėjęs, čia jau mano reikalas. lol

yes, tavo reikalas, bet prašau, nesiūlyk savo blogos finansinės investicijos ir kitiems, gerai, kad original posteris smegenų turi, tai suprato, būtų koks UKinis juodaodegis tai ir paklausytų tavo patarimo, nes spalvą keičiančios lemputės tikrai prideda vertės ;))) ir gaming performance, ofc

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Merio parašė:

yes, tavo reikalas, bet prašau, nesiūlyk savo blogos finansinės investicijos ir kitiems, gerai, kad original posteris smegenų turi, tai suprato, būtų koks UKinis juodaodegis tai ir paklausytų tavo patarimo, nes spalvą keičiančios lemputės tikrai prideda vertės ;))) ir gaming performance, ofc

Pričiom čia spalvos ir performance? Tipinis lietuvis, bando prisipist prie kažko, ko pats neturi. O UK ar LT, nėra skirtumo. Sužaloto intelekto žmogui, daugiau nieko ir nepasakysi :) Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mad@Man parašė:

Pričiom čia spalvos ir performance? Tipinis lietuvis, bando prisipist prie kažko, ko pats neturi. O UK ar LT, nėra skirtumo. Sužaloto intelekto žmogui, daugiau nieko ir nepasakysi :) Sėkmės.

nes žmogui, turinčiam smegenų, blizgučiai nerūpi, o jeigu labai jų norisi - kaip minėjau, egzistuoja led stripai ir kiti "pribumbasai", prie ko čia tas tipinis lietuvis, aš prie tavęs net nebučiau prisikabinęs, jeigu nekištum savo šudinų finansinių sprendimų kitiems, *Myliu SuperGames.lt* koks supistas reikalas ką aš turiu ir ko ne? ar kad tu šiek tiek daužtas tai aš jau kažko neturiu ir tik dėl to taip sakau? UK ir LT yra skirtumas, didelis, kažin kuris čia labiau sužaloto, o kuris - intelekto, žmogus, ir tau sėkmės, tikiuosi neįžeidžiau tavo trapių jausmų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Merio parašė:

nes žmogui, turinčiam smegenų, blizgučiai nerūpi, o jeigu labai jų norisi - kaip minėjau, egzistuoja led stripai ir kiti "pribumbasai", prie ko čia tas tipinis lietuvis, aš prie tavęs net nebučiau prisikabinęs, jeigu nekištum savo šudinų finansinių sprendimų kitiems, *Myliu SuperGames.lt* koks supistas reikalas ką aš turiu ir ko ne? ar kad tu šiek tiek daužtas tai aš jau kažko neturiu ir tik dėl to taip sakau? UK ir LT yra skirtumas, didelis, kažin kuris čia labiau sužaloto, o kuris - intelekto, žmogus, ir tau sėkmės, tikiuosi neįžeidžiau tavo trapių jausmų.

Nepurkštauk ir nepriimk to asmeniškai ;) Pratrūkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Merio parašė:

price breakdown
dongle? wtf kam sitam zmogui butu jis reikalingas bet ok
case - ah taip, metalo deze su lempukais - (normaliu zmoniu kaina - 40e)
3700x - 330e
3 rgb fanai - 20e
360mm RGB AIO - worthless, nes cia ryzen cpu, sakykim dedant decent cooleri kuris nebutu rgb vaivorikste - 60e
2tb hdd - 60e
250gb samsung evo - 40e
mx red rgb keyboard - 100e
le rgb memory 16gb - 90e
1440p144hz 27" monikas - decent gali rast jau nuo 300e
msi x470 gayming plus - 100e, nes egzistuoja tomahawk uz tiek ir jis yra tas pats 
shitty rgb gaming mouse - 30e
650w SILVER psu - 70e
rx 5700 xt anniversary edition - 450-500
basically apie ~1.7k, sveikinu, uz lemputes (sakei dar be monitoriaus) sumokejai gerus 50% daugiau negu reikejo, kas is skelbiu.lt tau viska prastume padare labai gera verslo pradzia, nes normaliai mastantis zmogus susidetu viska uz tiek, kiek minejau, ir nusipirktu keleta led stripu... lol

btw 2,2k ir 1.5-1.7k nera PANASI SUMA, nes keiciasi tada drastiskai viskas.

man vienas fanas kainavo 23eur bet net ne rgb ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...