Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas VFX komandos narys Lineage II projektui.


alch0bako

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu alch0bako kitaip f0rtem seniau buvau labiau žinomas supergames.lt platformoje, esu čia nuo labusai.lt laikų. Buvau vienas iš populiariausių Grand Theft Auto San Andreas: Multi-Player serverių kūrėjų. Prieš pakeičiant sistemą turėjau daugiausiai reputacijos taškų forume.

Prisiminiau tuos laikus kada buvau kūrėjas ir grįžtu į tuos laikus tačiau kursiu labiau pelningesnius projektus kaip Lineage II.

Dabar kaip labiau susipažinote su manim noriu pranešt, kad ieškau komandos kuri paspartintų projekto kūrimą kuris vadinsis "L2 Hope", yra mano nupieštas ir sukoduotas tinklapis, yra domenas yra SSL sertifikatas viskas yra. ieškau VFX žmogaus kuris norėtų ir būtų motyvuotas įstoti į tokį projektą. Dauguma nežino apie Lineage II žaidimą tačiau nereikia apie jį žinoti norint užsiimti VFX darbu.

Kiti Lineage II „developeriai“ yra iš tokių šalių kaip Graikijos, Ispanijos ir nenoriu būt neigiamas apie tas šalis bet dauguma jų nežino kas yra modernus ir šiuolaikinis projektas. Todėl manau, kad turiu pranašumą šioje srityje ir projektas bus sėkmingas.

Negaliu pažadėti atlygio iš kart, nes panaudosiu visą projekto biudžetą marketingui. Video kūrimams keliomis kalbomis ir kitiems dalykams. Bet galiu prižadėti padorų atlygį kaip bus generuojamas pelnas.

Susidomėję prašau susisiekti su manim:

discord: f0rtem#0001

Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Marius parašė:

Hehe, prisimenu tave prieš gera dešimtmetį. O Lineage vis dar populerus? :)

Kokio tipo projektą suki? 75-100 rate ar hight pvp?

 

Malonu, sunku pagalvot, kad užsiregistravęs šiame forume nuo 2009. Esu įsitikinęs, kad čia yra žmonių gimusių vėliau :D.

Esu susipažinęs gerai su Lineage II community. Rates mano nuomonę neturi didelės įtakos bet bus kažkas panašaus tarp 50-100. Nauji piešti modeliai naujas contentas kiekvieną mėnesį, nes l2 community bėga į naują serverį kas mėnesis tai aš jiem kiekvieną mėnesį padarysiu naują quest line, naują contentą. Tačiau bus "Internal serveris" į kurį vartotojai bus perkeliami iš seasonal serverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, alch0bako parašė:

Malonu, sunku pagalvot, kad užsiregistravęs šiame forume nuo 2009. Esu įsitikinęs, kad čia yra žmonių gimusių vėliau :D.

Esu susipažinęs gerai su Lineage II community. Rates mano nuomonę neturi didelės įtakos bet bus kažkas panašaus tarp 50-100. Nauji piešti modeliai naujas contentas kiekvieną mėnesį, nes l2 community bėga į naują serverį kas mėnesis tai aš jiem kiekvieną mėnesį padarysiu naują quest line, naują contentą. Tačiau bus "Internal serveris" į kurį vartotojai bus perkeliami iš seasonal serverio.

Aš 2008 reginausi. Tik kitas acc buvo ;Ddd

Na skirtumas yra netikiu, kad iš tu PVP servu 1000x galima kažka uždirbti. Kiek žinau 100x~ neša tūkstantinį pelną pirma mėnesį. Ir pats l2 dabar toks, kad reikia vipinti kas pora men. Na kaip ir visur konkurencija sugadino gerus žaidimus. Einam PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, alch0bako parašė:

Malonu, sunku pagalvot, kad užsiregistravęs šiame forume nuo 2009. Esu įsitikinęs, kad čia yra žmonių gimusių vėliau :D.

Esu susipažinęs gerai su Lineage II community. Rates mano nuomonę neturi didelės įtakos bet bus kažkas panašaus tarp 50-100. Nauji piešti modeliai naujas contentas kiekvieną mėnesį, nes l2 community bėga į naują serverį kas mėnesis tai aš jiem kiekvieną mėnesį padarysiu naują quest line, naują contentą. Tačiau bus "Internal serveris" į kurį vartotojai bus perkeliami iš seasonal serverio.

off topic visiskai bet pasidare idomu kokia kronika ? ir taip, rates yra labai svarbu,pelningiausia kronika siuo metu h5, tikrai ne c6  tai cia nesuklysk. Siuo metu kazko ant "bangos" tikrai nera, ir tu midu ir pvp serveriu, low rates taip pat nestinga pazvelgus i rusu topus, todel kazko wow ant pirmo starto nesitikek kai jie sukise po daugiau nei 10k doleriu vien i official serveriu failus, ne kokius frozen packus, paciam teko testuoti tuos failus bei visa balanca tai *Myliu SuperGames.lt**t, yra ten ka veikt, tai zodziu, jei reiktu patestuot, brukstelk pm vistiek dabar neturiu ka veikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Tapkininkas parašė:

off topic visiskai bet pasidare idomu kokia kronika ? ir taip, rates yra labai svarbu,pelningiausia kronika siuo metu h5, tikrai ne c6  tai cia nesuklysk. Siuo metu kazko ant "bangos" tikrai nera, ir tu midu ir pvp serveriu, low rates taip pat nestinga pazvelgus i rusu topus, todel kazko wow ant pirmo starto nesitikek kai jie sukise po daugiau nei 10k doleriu vien i official serveriu failus, ne kokius frozen packus, paciam teko testuoti tuos failus bei visa balanca tai *Myliu SuperGames.lt**t, yra ten ka veikt, tai zodziu, jei reiktu patestuot, brukstelk pm vistiek dabar neturiu ka veikt

Turbūt ir nekuri nes su tokiu mastymu toli nenueisi. Buvau vienas iš narių l2queen brazilų serveryje. Pirmas startas 3-4 tūkstančiai žmonių. Serveris buvo live 3 savaitęs sugeneruotas pelnas 20 tūkstančių.

Nesi matęs, nesi kūręs nieko, esi žaidėjas. Nesilygink su kažkuo kuris serverių versle nuo 2009.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), alch0bako parašė:

Turbūt ir nekuri nes su tokiu mastymu toli nenueisi. Buvau vienas iš narių l2queen brazilų serveryje. Pirmas startas 3-4 tūkstančiai žmonių. Serveris buvo live 3 savaitęs sugeneruotas pelnas 20 tūkstančių.

Nesi matęs, nesi kūręs nieko, esi žaidėjas. Nesilygink su kažkuo kuris serverių versle nuo 2009.

ciuvakas duodi matau, tai pirma kaip zmogui kuris serveriu versle nuo 2009 tau gan prastokai su teksto suvokimu, antras dalykas mano pranesimo esme buvo keli klausimai tau, ir po ju sekanti mano nuomone bei pastebejimai i kuriuos tu visiskai neatsakiai na bet cia up to you,ir ant galo dar kazka cia sulyginai kai tam pagrindo visiskai nebuvo. I sita gali ir neatsakyt, nebeidomus tie rates

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Tapkininkas parašė:

ciuvakas duodi matau, tai pirma kaip zmogui kuris serveriu versle nuo 2009 tau gan prastokai su teksto suvokimu, antras dalykas mano pranesimo esme buvo keli klausimai tau, ir po ju sekanti mano nuomone bei pastebejimai i kuriuos tu visiskai neatsakiai na bet cia up to you,ir ant galo dar kazka cia sulyginai kai tam pagrindo visiskai nebuvo. I sita gali ir neatsakyt, nebeidomus tie rates

Neigi tiesą, kad nieko nežinai ir nesupranti apie Lineage II. Tai geriau kitą sykį išvis nerašyk nes tik kvailai atrodai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...