Peršokti į turinį

SAMP.LT | Žinios | SFG pražutis?


GangBro

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1612 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SAMP.LT | Žinios

Mirė SA-MP'o serveris pavadinimų Šudserveris.LT , o iš tikrijų SFG.lt ! Serveris rastas jau miręs be pulso 2019 , lapkričio mėn , 30 dieną.
Projekto savininkai turbūt nesugebėjo išlaikyti šudserverio tai nusižudė!

 

R.I.P net neprasidėjos serverio veiklai.

2019 - 2019

 

O dabar rimtai!

Man asmeniškai iškrentą klausimas ? Kodėl jūs kuriate šudserverius? Kodėl negali kažko normalesnio sugalvoti? Nes jūs kuriate projektų kopijas ;)


 


 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GangBro parašė:

SAMP.LT | Žinios

Mirė SA-MP'o serveris pavadinimų Šudserveris.LT , o iš tikrijų SFG.lt ! Serveris rastas jau miręs be pulso 2019 , lapkričio mėn , 30 dieną.
Projekto savininkai turbūt nesugebėjo išlaikyti šudserverio tai nusižudė!

 

R.I.P net neprasidėjos serverio veiklai.

2019 - 2019

 

O dabar rimtai!

Man asmeniškai iškrentą klausimas ? Kodėl jūs kuriate šudserverius? Kodėl negali kažko normalesnio sugalvoti? Nes jūs kuriate projektų kopijas ;)


 


 

 

Informacija labai stipriai klaidinga ir jau pats laikas užaugt žmogau! Subręst gi metas atėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Matas S. parašė:

Informacija labai stipriai klaidinga ir jau pats laikas užaugt žmogau! Subręst gi metas atėjo :)

Bent matiai forumą? Subrendeli?

Dabar, Matas S. parašė:

Informacija labai stipriai klaidinga ir jau pats laikas užaugt žmogau! Subręst gi metas atėjo :)

Ir dar pasakyk , kad tavo projektas nėrą šudserveris?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GangBro parašė:

Bent matiai forumą? Subrendeli?

Ir dar pasakyk , kad tavo projektas nėrą šudserveris?

Žmogau, sukurk kažką geriau, tada galėsi kitą kritikuot, visi kytručiai už laido pasireikšt koki jie protinguoliai, prašau, nukonkuruok, tada galėsim pakalbėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Matas S. parašė:

Žmogau, sukurk kažką geriau, tada galėsi kitą kritikuot, visi kytručiai už laido pasireikšt koki jie protinguoliai, prašau, nukonkuruok, tada galėsim pakalbėt

Tu jau nukuruotas , nes esi šiame gyvenime bereikšmis asmuo! Atsakyk man į vieną klausima? Koks tolkas kūrti projektą su senają modifikacija ? Negi nesugebi savo sūkurti , ar toks jau sukritelis esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, GangBro parašė:

Tu jau nukuruotas , nes esi šiame gyvenime bereikšmis asmuo! Atsakyk man į vieną klausima? Koks tolkas kūrti projektą su senają modifikacija ? Negi nesugebi savo sūkurti , ar toks jau sukritelis esi?

Butent del tokiu kaip tu ir mirsta samp'as lietuvoje. Toksiskumas = 110%. Ka galit nuveikt, tai tik pist kitiem prota ir toliau sedet savo sarguose bei dziaugtis 2010 metu sistemomis. Manau kaiptik turetum dziaugtis kad sfg bei 3sides jungiasi i viena, nes tai reiskia nauja projekta lietuvoje, kuris nera sargo kopija. 

Malalietkos, nustokit kitus terst del menkiausio dalyko, kurie jum nepatinka. Grow up already ffs..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, GangBro parašė:

Tu jau nukuruotas , nes esi šiame gyvenime bereikšmis asmuo! Atsakyk man į vieną klausima? Koks tolkas kūrti projektą su senają modifikacija ? Negi nesugebi savo sūkurti , ar toks jau sukritelis esi?

Na nereikia čia dalintis savo gyvenimiška patirtimi. Turbūt realioje erdvėje esi psichologinį ar fizinį smurtą patyręs vaikas, kuris neturi žodžio teisės namuose ir bent taip bandai išreikšti save ir atkreipti dėmesį. Man esmės nekeičia kursi ar nekursi tas bereikšmes temas, tavo žodis nieko nenulems. 100% esu tikras, kad tu esi vienas iš tų n vaikų, kuris gyvena iš tėvų kišenpinigių ir dykaduoniauja sėdėdamas prie kompo kiaurą parą. Tai vat, tu esi tas bereikšmis asmuo, neturintis nei trupinėlio savo. Ne tavo reikalas kokią aš modifikaciją naudoju ir kokios ne, čia yra mano asmeninis reikalas bei projektas. Lietuva laisva, žinok ir tu turi teisę pasirinkti! Taip, kad atsibundam iš to sapno ir pradedam galvot blaiviai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 8 valandas(-ų), Matas S. parašė:

Na nereikia čia dalintis savo gyvenimiška patirtimi. Turbūt realioje erdvėje esi psichologinį ar fizinį smurtą patyręs vaikas, kuris neturi žodžio teisės namuose ir bent taip bandai išreikšti save ir atkreipti dėmesį. Man esmės nekeičia kursi ar nekursi tas bereikšmes temas, tavo žodis nieko nenulems. 100% esu tikras, kad tu esi vienas iš tų n vaikų, kuris gyvena iš tėvų kišenpinigių ir dykaduoniauja sėdėdamas prie kompo kiaurą parą. Tai vat, tu esi tas bereikšmis asmuo, neturintis nei trupinėlio savo. Ne tavo reikalas kokią aš modifikaciją naudoju ir kokios ne, čia yra mano asmeninis reikalas bei projektas. Lietuva laisva, žinok ir tu turi teisę pasirinkti! Taip, kad atsibundam iš to sapno ir pradedam galvot blaiviai. 

Galiu duoti šita proc , kad tu pavogiai iš mamytės ir nusipirkai hostą kuriame nebus lankytojų , nes tu esi [MODERATED] daugiau žodžiu neturiu ne tau projektus kūrtis.

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GangBro parašė:

Galiu duoti šita proc , kad tu pavogiai iš mamytės ir nusipirkai hostą kuriame nebus lankytojų , nes tu esi jibanutas lohas daugiau žodžiu neturiu ne tau projektus kūrtis.

Atsikvošėk, žmogau, gyvenu iš savo kišenės, turiu draugę, atskirą būstą, darbą. Pirmadienį aš tau galiu parodyt savo darbo dieną, o tu nieko negali, nes tik sėdi prie kompo.

5 minutes prieš, Yankee parašė:

Butent del tokiu kaip tu ir mirsta samp'as lietuvoje. Toksiskumas = 110%. Ka galit nuveikt, tai tik pist kitiem prota ir toliau sedet savo sarguose bei dziaugtis 2010 metu sistemomis. Manau kaiptik turetum dziaugtis kad sfg bei 3sides jungiasi i viena, nes tai reiskia nauja projekta lietuvoje, kuris nera sargo kopija. 

Malalietkos, nustokit kitus terst del menkiausio dalyko, kurie jum nepatinka. Grow up already ffs..

Bent vienas asmuo, kuris šitam forume turi logikos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Yankee parašė:

Butent del tokiu kaip tu ir mirsta samp'as lietuvoje. Toksiskumas = 110%. Ka galit nuveikt, tai tik pist kitiem prota ir toliau sedet savo sarguose bei dziaugtis 2010 metu sistemomis. Manau kaiptik turetum dziaugtis kad sfg bei 3sides jungiasi i viena, nes tai reiskia nauja projekta lietuvoje, kuris nera sargo kopija. 

Malalietkos, nustokit kitus terst del menkiausio dalyko, kurie jum nepatinka. Grow up already ffs..

Užtilk [MODERATED] tu malalietka , [MODERATED] 15metis maximum 16metis sėdi ir dar kitus malalietkom vadina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GangBro parašė:

Užtilk blit tu malalietka , bbžn 15metis maximum 16metis sėdi ir dar kitus malalietkom vadina :D

Nesinervuok, gangsteri :D Esu pilnametis bei turiu savo gyvenima. Ir jo tikrai nesvaistau kurdamas postus forume, smeisdamas kazkoki samp'o projekta. Paaugsi ir suprasi kad rasydamas tokius vejus, darai geda tiek sau, tiek kitiem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Yankee parašė:

Nesinervuok, gangsteri :D Esu pilnametis bei turiu savo gyvenima. Ir jo tikrai nesvaistau kurdamas postus forume, smeisdamas kazkoki samp'o projekta. Paaugsi ir suprasi kad rasydamas tokius vejus, darai geda tiek sau, tiek kitiem.

Aš tai nesinervuoju , bet sakau kad SFG jau žlugo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, GangBro parašė:

SAMP.LT | Žinios

Mirė SA-MP'o serveris pavadinimų Šudserveris.LT , o iš tikrijų SFG.lt ! Serveris rastas jau miręs be pulso 2019 , lapkričio mėn , 30 dieną.
Projekto savininkai turbūt nesugebėjo išlaikyti šudserverio tai nusižudė!

 

R.I.P net neprasidėjos serverio veiklai.

2019 - 2019

O dabar rimtai!

Man asmeniškai iškrentą klausimas ? Kodėl jūs kuriate šudserverius? Kodėl negali kažko normalesnio sugalvoti? Nes jūs kuriate projektų kopijas ;)

 

 

prieš 1 valandą, GangBro parašė:

Bent matiai forumą? Subrendeli?

Ir dar pasakyk , kad tavo projektas nėrą šudserveris?

 

prieš 1 valandą, GangBro parašė:

Tu jau nukuruotas , nes esi šiame gyvenime bereikšmis asmuo! Atsakyk man į vieną klausima? Koks tolkas kūrti projektą su senają modifikacija ? Negi nesugebi savo sūkurti , ar toks jau sukritelis esi?

 

prieš 1 valandą, GangBro parašė:

Galiu duoti šita proc , kad tu pavogiai iš mamytės ir nusipirkai hostą kuriame nebus lankytojų , nes tu esi jibanutas lohas daugiau žodžiu neturiu ne tau projektus kūrtis.

 

prieš 1 valandą, GangBro parašė:

Užtilk blit tu malalietka , bbžn 15metis maximum 16metis sėdi ir dar kitus malalietkom vadina :D

 

34 minutes prieš, GangBro parašė:

Aš tai nesinervuoju , bet sakau kad SFG jau žlugo :)

image.png.8b9727ea50797ac7556840104f1d7c2d.png

sveikinu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1612 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...