Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KarMa the rude one


Snoop_John

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, KarmA` parašė:

Viskas yra pakeičiama, tiek aš, tiek tu, parašiau viska ko norėjai, tesiog kam čia postus kurt ir mane vėl reklamuot, ačiū dar karta, bet sakei penktadienį I will see this post..

Nepyk, tiesiog taip reikėjo. Ir nereklamuoju, o tiesą rašau. Projektui aš nieko blogo nelinkiu, taip pat ir tau. Tiesiog pasistenk pakeisti tuos dalykus, kuriuos išvardijau ir gal kažką ir pasieksi. Šiaip jau pasiekei - 46 žaidėjų rekordas ir virš 30 žaidėjų prisijungia kasdien. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, X̻̻̻ parašė:

Tipo respawninasi masinos? Tai karma tipo sunku padaryti grindis createobject, vietoj dynamic?:DD

Nee, čia dėl objekto vieno, nu per Otto's yra objektas, kuris susideda iš visokių ten gėlių, nuotraukų, nu ten, atsiprašant, p*salų. Tai dėl to jis sakė, kad "jei naudotum savo galvą, tai ir t.t.". :DD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Snoop_John parašė:

Nee, čia dėl objekto vieno, nu per Otto's yra objektas, kuris susideda iš visokių ten gėlių, nuotraukų, nu ten, atsiprašant, p*salų. Tai dėl to jis sakė, kad "jei naudotum savo galvą, tai ir t.t.". :DD 

Pasalini ir pakeiti? Kame bedos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, X̻̻̻ parašė:

Pasalini ir pakeiti? Kame bedos?

Reguliuot reikėjo, tame ir bėdos, reikia tiksliai viską daryt.. nors aš tik po to sužinojau, kad yra tokia komanda per Texture Studio, kad ten pakeistu esamus objektus į tuos, kuriuos galiu editint. Bet ne apie tą kalbama, o apie tą, kad kaip jis elgiasi su žmonėm. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ricci parašė:

www.sang.lt užsuk, tokių nuo*isu kaip karma nėra, nors kopija, bet normaliai pažaist galėsi. dėl mariusqw sutinku, geriausias skripteris man bent. karma nemokejo turėt projekto ir nemokės. 

Bet aš galvojau, kad tu bendradarbiavai su KarMa? Kiek girdėjau iš jo kalbų.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ricci parašė:

jo, daugiau gyvenime to nebus. pasimokiau kartą, daugiau nepasimausiu. - 150€

Oof.. užjaučiu, užjaučiu.. galbūt ryt apsilankysiu tame Samg serveryje. Ten tu esi koks administratorius ar šiaip tik pareklamuoji? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

Taigi, bemapindamas aš rašinėjausi su juo ir jis įžeidė mane, sakydamas "Jeigu galvą naudotum, to nebūtų" (Čia buvo kalbama apie mašinų spawninimasi pačiam viduj).

O tai galbūt problema buvo ne su juo, o su tavim, jog tu įsižeidei galvodamas kad tai gali būt tiesa, tačiau bijojai tai pripažint? O gal pasakė tai, ko labai nenorėjai kad pasakytų???? Pyk nepyk, bet iš tavo rašliavos atrodo, kad lindai į subinę, o kadangi nepavyko, įsižeidei ir pradėjai zyst. 


Kame juokinga, jog Karma su lig kiekvienu projektu atsiduria SG temose. Tai ten kažką apscam'ino, tai ten ne taip elgiasi. Jesus fuck. Žvaižgdė.

Pridėsiu : perskaičiau fotkes, realiai nieko tokio blogo ir neaptikau. Tokiam darželį sėdint, nervai kiekvienam neatlaikytų.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Džemal. parašė:

O tai galbūt problema buvo ne su juo, o su tavim, jog tu įsižeidei galvodamas kad tai gali būt tiesa, tačiau bijojai tai pripažint? O gal pasakė tai, ko labai nenorėjai kad pasakytų???? Pyk nepyk, bet iš tavo rašliavos atrodo, kad lindai į subinę, o kadangi nepavyko, įsižeidei ir pradėjai zyst. 


Kame juokinga, jog Karma su lig kiekvienu projektu atsiduria SG temose. Tai ten kažką apscam'ino, tai ten ne taip elgiasi. Jesus fuck. Žvaižgdė.

Pridėsiu : perskaičiau fotkes, realiai nieko tokio blogo ir neaptikau. Tokiam darželį sėdint, nervai kiekvienam neatlaikytų.

Dėl mapinimo nebuvo mano kaltė ir aš ne toks žmogus, kuris lystu į subinę dėl admin ar dar kažko. Tikėk netikėjęs. Nuotraukas pridėjau dėl to, kad parodyčiau, kaip vaikų darželio, t.y. 3Sides visuomenė elgiasi su kitais. Aišku, ne visi jie yra tokie, bet kai kurie. Pats joje buvau, daugiau tikiuosi, kad nebebūsiu, nebent ji pasikeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tiesų tai snoop'ai apmaudu yra taip verkti vien dėl to, nes ne tokį sakinį pasakė Tau, taip mes su juo dirbam ir visko būna, nu bet vistiek išsisprendžia gražiai. O Tu visada buvai verksnys, visada visiems verkdavai, vaidindavai nekaltą mordą. Kaip ir dabar, sukūrei bereikšmę temą, norėdamas kažką įrodyti, nors realiai Tu esi niekas :D, juokinga kai tokie žmonės bando kažką pasiekti, nors mūsų serveris jau palaiko pastovių 30 žaidėjų, o atsidarę esame tik 3 savaites. Nu cmon, kai tik kažkam pradeda sektis būtina kišti pagalius į ratus, nes pačiam niekas neišeina? Augustas iš viso yra šaunus žmogus, jokio blogo žodžio nepasakyčiau, Pablo_Palesk taip pat, tu čia imi įvykius kurie vyko prieš dvi savaites.. nu seni stumi, atsibusk biški ir užsiimk savo reikalais, o kitiems leisk daryti tą ką nori. :) Jei ir nepasieksim, bent bandėm, bet puikiai tikiu, kad pasieksim ir nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, AmC parašė:

Iš tiesų tai snoop'ai apmaudu yra taip verkti vien dėl to, nes ne tokį sakinį pasakė Tau, taip mes su juo dirbam ir visko būna, nu bet vistiek išsisprendžia gražiai. O Tu visada buvai verksnys, visada visiems verkdavai, vaidindavai nekaltą mordą. Kaip ir dabar, sukūrei bereikšmę temą, norėdamas kažką įrodyti, nors realiai Tu esi niekas :D, juokinga kai tokie žmonės bando kažką pasiekti, nors mūsų serveris jau palaiko pastovių 30 žaidėjų, o atsidarę esame tik 3 savaites. Nu cmon, kai tik kažkam pradeda sektis būtina kišti pagalius į ratus, nes pačiam niekas neišeina? Augustas iš viso yra šaunus žmogus, jokio blogo žodžio nepasakyčiau, Pablo_Palesk taip pat, tu čia imi įvykius kurie vyko prieš dvi savaites.. nu seni stumi, atsibusk biški ir užsiimk savo reikalais, o kitiems leisk daryti tą ką nori. :) Jei ir nepasieksim, bent bandėm, bet puikiai tikiu, kad pasieksim ir nemažai.

Žinai, aš neverkiu dėl šito. Parodyčiau vieną dalyką, ką Sparrow sakė apie tave, bet nerodysiu, kad nebūtų man, tau ir Sparrow bėdų. Nežinau, kur tu matydavai, kad aš verkdavau - aš tik "Verkiau" dėl forumo dizaino, ant ko ir kiti "verkė", dėl taisyklių, ant ko ir kiti "verkė" ir ant valdžios. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netgi ir Karmai už padarytas klaidas Administracija atleidžia neblokuoja o kiti va mažiau žinomi biški kas tuoj išblokuoja, suprantu visi dirbat visi pažystami todel ranka ranką plauną. Nenoriu kažko įžeisti bet jeigu kaip Jūs sakot Karma strikes again niekas nieko nesiima.... 

 

Atsiprašau už neigiamą komentarą bet norėjau kad kiek atkreiptumėt dėmesį sukuriat taisykles ir Adminai jomis nesivadovauja. 

 

Gražaus vakaro na ir žinoma baikit vieną kartą tuos nesutarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...