Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

klausimas apie kratas


Darius 1G

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

atkirto visus pc ir tlf 

10 minutes prieš, Hunters parašė:

Daiktus atiduos tada kada atliks tyrimą. O jie bet ką gali paiimti. Lauko kol tyrimas pasibaigs ;)

tas tai jo, bet esu girdejas kad negrazina ir puse metu ir dar daugiau, pavyzdys maybacho medinis AK, tai dbr galvoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Darius 1G parašė:

atkirto visus pc ir tlf 

tas tai jo, bet esu girdejas kad negrazina ir puse metu ir dar daugiau, pavyzdys maybacho medinis AK, tai dbr galvoju

Pas mane buvo toks dalykas , kad pagrasinau su šaratiniu šautuvu vaikui ir jis iškvietė mentus gavau daug baudų. Jie tau gali išvis negražinti daiktų :) Man sakė , kad ta šaratini šautuva gražins po tyrimo , bet taip ir negražino aš net buvau ji pamiršęs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Jaron parašė:

O tai ką prisidirbai, kad atkirto situos daiktus?

bk 181 str, neskaiciau kiek ten tu str isviso yra, lyg ir daugiau nei vienas, issilauzimas i duomenu baze, grasinimas paleakint jei nesusimokes

42 minutes prieš, Nothing Personal parašė:

Gražint turėtu po tyrimo, bet 50/50 tikimybės yra, kad negražins :)

turbut yra sansas kad negrazins to pc is kurio viska dariau, kitus manau turetu grazint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Remiantis BPK straipsniu 108, daiktus atgausi teismui nusprendus arba anksčiau, jeigu tyrėjai visą situaciją pilnai ištirs, tada tau daiktus gražins prokuroras arba įkiteisminio tyrimo pareigūnas, tau parašius prašymą. Dažniausiai kompiuteriniai tyrimai trunka iki vienerių metų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano pusbrolio brolis prisidirbo apgavinedavo su xbox pardavinejimais, mentai suseke tai padare krata, ateme kompiuteri mano pusbrolio nors ten nieko nera ir 3 metus kompiuterio dar neatiduoda, nes atseit neatliko dar tyrimo. Aisku viskas priklauso nuo kokio miesto dar, nes jis gyvena Vilniuje, ir ten eilės yra visokios patikrinimų tai kol ta kompiuterį patikrins dar reiks palaukt kokį pusė metų...

Redaguota , nario nojus1241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, nojus1241 parašė:

Mano pusbrolio brolis prisidirbo apgavinedavo su xbox pardavinejimais, mentai suseke tai padare krata, ateme kompiuteri mano pusbrolio nors ten nieko nera ir 3 metus kompiuterio dar neatiduoda, nes atseit neatliko dar tyrimo. Aisku viskas priklauso nuo kokio miesto dar, nes jis gyvena Vilniuje, ir ten eilės yra visokios patikrinimų tai kol ta kompiuterį patikrins dar reiks palaukt kokį pusė metų...

pas manes ne scamai, kaune

Dabar, Darius 1G parašė:

pas manes ne scamai, kaune

ta prasme kauno ekonominiu nusikaltimu kazkas tokio 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...