Peršokti į turinį
Deluxes

XOOM uždarbis 25€+15€ (Reikia turėti GBP sąskaita)

Recommended Posts

7NKv6zw.png

Xoom yra naujas PayPal projektas, siekiantis užtikrinti greitus ir kokybiškus pinigų pervedimus.

Naujiems nariams, užsiregistravusiems per mano nuorodą ir atlikusiems bent 50€ tarptautinį pervedimą siūloma 25€ premija + 15€ nuo manęs. Ji atsiranda jūsų PayPal sąskaitoje ir gali būti išgryninama į jūsų banko sąskaitą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, norint gauti 25€:

1. Jei neturite PayPal, susikurkite jį ir užsiregistruokite Xoom per šią nuorodą - (Nuorodą gaus žmogus susisiekes su manimi per Ą.Ž)  Besiregistruojant Xoom, paspauskite “Use PayPal to Log In” ir prisijunkite su savo PayPal accountu.

2. Atlikite pirmąjį tarptautinį 50€ (arba daugiau) pervedimą. Aš vedžiausi iš Swedbank kortelės į savo Revolut GBP sąskaitą. Pervedimas jums kainuos 1.99€ (kas beabejo atsiperka, kai gaunate 25€ + 15€ nuo manęs premiją).

3. Jūsų 25€ premija bus pervesta į jūsų PayPal accountą + aš pridėsiu 15€

Pinigus iš PayPal galite iš karto nemokamai persivesti į bet kurią banko sąskaitą. 

Del daugiau informacijos kreipkitės į Ą.Ž

Didžioji teksto dalis nukopijuota nuo kito forumo (u*darbis.**) Bet esu pats viską išbandęs.

Redaguota , nario Deluxes
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Deluxes parašė:

Eik toliau savo projektą kurti , o ne čia freepostinti. Neturi prie ko daugiau prisikabinti ?

lol, pasakai ką galėtum pataisyti ir užsivedi iš karto.

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele