Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[TEMA] - Arvydas Sabonis!


#Hooligan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames.lt lankytojai!

Norėjau pasiklausti žmonių kurie domisi daugiau krepšinių ir supranta ką aš norėčiau jums pasakyti, tai yra gauti biški pagalbos.

Aš pasiėmiau tema „Arvydas Sabonis“ tai yra populiarus krepšininkas / žaidėjas. O dabar einant prie reikalo kad suprastumėte kokios pagalbos aš noriu tai yra: aš šiuo metu darau egzaminą su Power Point tai gaunasi pristatymą apie Arvyda Saboni, ir man mokytoja atėjus paklausė: „Kuom šitas Arvydas Sabonis yra garsus?“ - „Kokie jo yra padaryti geri darbai?“. O aš panaršęs internete nelabai ką radau. Tai gal kas supratot mane o gal kas ne? tai parašykit į A.Ž ir paaiškinsiu plačiau. AČIŪ už suteikiama pagalba!

P.s Moderatoriams sakau atsiprašau jeigu ne ten esu parašęs. Nes neradau temos specialios tokiai sričiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma, kam pasiimti temą, apie kurią nieko nenutuoki?XD Antra, egzaminas per Power Point'ą?XD

Internete ganėtinai nemažai informacijos yra apie Sabą, pačioj wikipedijoj nemažas kiekis informacijos sukurt skaidrėms. https://lt.wikipedia.org/wiki/Arvydas_Sabonis

Anglų kalba daugiau informacijos, jeigu anglų nors kažkiek rauki išsiversi. https://en.wikipedia.org/wiki/Arvydas_Sabonis

 

Realiai, kaip Lietuvos gyventojas, į klausimus kaip "Kuom Sabas yra garsus?" ir t.t. "užmerkęs" akis turėtum atsakyt. :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, newyorkas parašė:

Pirma, kam pasiimti temą, apie kurią nieko nenutuoki?XD Antra, egzaminas per Power Point'ą?XD

Internete ganėtinai nemažai informacijos yra apie Sabą, pačioj wikipedijoj nemažas kiekis informacijos sukurt skaidrėms. https://lt.wikipedia.org/wiki/Arvydas_Sabonis

Anglų kalba daugiau informacijos, jeigu anglų nors kažkiek rauki išsiversi. https://en.wikipedia.org/wiki/Arvydas_Sabonis

 

Realiai, kaip Lietuvos gyventojas, į klausimus kaip "Kuom Sabas yra garsus?" ir t.t. "užmerkęs" akis turėtum atsakyt. :D

 

Seniuk ne Lietuvoje esu. :P Aš ta wikipedia perskaičiau tai ten koks ugis, kiek metų, kas jis toks yra bet kuom garsus ir t.t nerandu supranti? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VolkswagenLTU parašė:

Seniuk ne Lietuvoje esu. :P Aš ta wikipedia perskaičiau tai ten koks ugis, kiek metų, kas jis toks yra bet kuom garsus ir t.t nerandu supranti? ;)

image.png.c0b92d08f4a5f251c8ab5bf4d3645a3f.png


Viskas parašyta. Susiskonspektuok viską ir turėsi sau gerą prezentaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, VolkswagenLTU parašė:

Seniuk ne Lietuvoje esu. :P Aš ta wikipedia perskaičiau tai ten koks ugis, kiek metų, kas jis toks yra bet kuom garsus ir t.t nerandu supranti? ;)

Jeigu rašysi rišliais ir pilnais sakiniais savo prezentacijoje, tai vikipedija lyg šaltinis iš ko turi paverst savo tekstą. 80% darbo gali padaryt su ja, 20% papildomas pasiknaisiojimas internete.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Džemal. parašė:

Jeigu rašysi rišliais ir pilnais sakiniais savo prezentacijoje, tai vikipedija lyg šaltinis iš ko turi paverst savo tekstą. 80% darbo gali padaryt su ja, 20% papildomas pasiknaisiojimas internete.

Jo va va, internete mažai dar informacijos kas daugiausiai tai wikipedijoje. :) dėkui geras tikrai pasakymas. :]

5 minutes prieš, newyorkas parašė:

image.png.c0b92d08f4a5f251c8ab5bf4d3645a3f.png


Viskas parašyta. Susiskonspektuok viską ir turėsi sau gerą prezentaciją.

Tai gaunasi čia dėl ko jis toks tipo populiarus išgarsėjas žmogus ane? :) P.s pasiėmiau temą kaip ir paprasta ir nepasižiūrėjau gerai, kad čia su juo biškį problemų gali kilti bet kaip nors susitvarkysiu, su jūsų irgi pagalba. xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...