Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

nemažas PING'as įjungus stream'ą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Praeitoje temoje prašiau pagalbos su interneto greičiu, jį kaip ir susitvarkiau.

Pasibandžiau įsijungti stream'uką, laisvo laiko turiu, tai karts nuo karto įsijungt streamuką būtų pats tas. Iškart einu prie reikalo - kai stream'as išjungtas - ping'as kaip ir normalus (22-25ms), bet įjungus stream'ą ping'as šoka virš 400ms. Pats interneto greitis nesikeičia nei kiek, upload greitis pasikeitė tik 1Mbps, nors stream'ą įjungiau su 6000Kbps (greitį ir pingą matavau per speedtest'ą).

Kodėl taip gali šokt pingas į viršų, kai pats greitis nėra vienas blogiausių?

Ačiū Jums už atsakymus, tikiuos padėsit išspręst šitą problemytę.

 

Išjungęs:

streamOFF.PNG.d1d021d60f4b0b908c2c14cba3ddd961.PNG

Įjungęs:

streamON.PNG.7f1c0a43c72280c4c0ed27a5e9d206ba.PNG

Stream'o settings:

streamSETTINGS.PNG.db01b62b7a782df5afdd7cdf26ab08a9.PNG

image.png.764027dcf7f8b31d92541d1098e26397.png

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu visiškai tą pačią problemą, o tiekėjas taip pat yra telia, tik mano planas yra truputį silpnesnis už dabar tavo naudojamą. Prie to pačio pridėsiu, kad būna dažni random ping dropai, kurie ypač būna vakarais bei jeigu kažkas prisijungia prie fb, tai pingas pasidaro į 200, nors speestest didelio nuosmukio nemato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Orion parašė:

Turiu visiškai tą pačią problemą, o tiekėjas taip pat yra telia, tik mano planas yra truputį silpnesnis už dabar tavo naudojamą. Prie to pačio pridėsiu, kad būna dažni random ping dropai, kurie ypač būna vakarais bei jeigu kažkas prisijungia prie fb, tai pingas pasidaro į 200, nors speestest didelio nuosmukio nemato.

same su telia, dropina ypac vakarais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Orion parašė:

Turiu visiškai tą pačią problemą, o tiekėjas taip pat yra telia, tik mano planas yra truputį silpnesnis už dabar tavo naudojamą. Prie to pačio pridėsiu, kad būna dažni random ping dropai, kurie ypač būna vakarais bei jeigu kažkas prisijungia prie fb, tai pingas pasidaro į 200, nors speestest didelio nuosmukio nemato.

 

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

same su telia, dropina ypac vakarais

nežinauuu, tokių problemų kaip ir nebūna man, sesuo dažnai sėdi netflix'e, jokių "ping dropų" negaunu, vakarais taip pat, jokių problemų. internetas veikia idealiai, įsijungus 4k video, ganėtinai neblogai jį užkrauna. 

 

prieš 4 valandas(-ų), prefis parašė:

Jei ping pakyla tik streamo metu, pabandyk pasinaudoti "new network code" ir "low latency mode".

image.thumb.png.f890c57c065115a334807e6aa7894ed9.png

buvau pasidaręs, su šitais nustatymais ir matavau pingą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...