Peršokti į turinį

Platinu sunside.lt su veikiančiu sql


Ridlis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, mačiau daug kas nemoka susitvarkyt tu sql ir t.t. Tai aš turiu sutvarkyta kur nemiršti ir t.t. Nežinau nesu tikras ar daugiau jokių klaidų nėra, mašinas lyg ir saugojo ir viskas kaip ir ok kiek atsimenu, kadangi gal prieš 6mėn buvau atsidaręs ir po to dar daug daug gm visokių tai tikrai neatsiminsiu, bet kad nemiršti tai tikrai kaip prisijungi. Tai va, dėl pačio gm nežinau kaip ir kas, gal sena versija to gm ir naują turit gal ne, tiesiog nieko nesiekiu sampe ir radau šitą ir tiesiog pasidalinsiu. Gero naudojimo xebryte https://www96.zippyshare.com/v/JBihUX9b/file.html

Redaguota , nario Kr1sas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, # Edva parašė:

čia naujos modifikacijos ar senos?

žinok nežinau kiek tų modifikacijų yra, neseku, bet spėju kad senos, nes senas failas buvo

prieš 1 valandą, KarmA` parašė:

lol, taigi tam platintam ir taip buvo :DD...

Kuriam čia būtent? Jeigu tam kur šiandien, tai nelabai arba aš žlibas, arba tau su galva negerai. Kadangi nu nelabai mačiau aš ten jos, o seniau kur platina ten visur sql nepadarytas taip kaip reik

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Kr1sas parašė:

žinok nežinau kiek tų modifikacijų yra, neseku, bet spėju kad senos, nes senas failas buvo

Kuriam čia būtent? Jeigu tam kur šiandien, tai nelabai arba aš žlibas, arba tau su galva negerai. Kadangi nu nelabai mačiau aš ten jos, o seniau kur platina ten visur sql nepadarytas taip kaip reik

Seni tu matai ką rašai? Prieš parepley'inai žmogau coment'ą kad nežinai kiek modifikacijų ir neseki info, dabar jau man atsakinėji kad modifikacijų daug ir visur sql nepadarytas kaip reikia, tai wtf ką tu čia rašai nesamonės?

ps: aš tam čiuvui siunčiau viską xdd turėjo but sql gm viduj lol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), KarmA` parašė:

Seni tu matai ką rašai? Prieš parepley'inai žmogau coment'ą kad nežinai kiek modifikacijų ir neseki info, dabar jau man atsakinėji kad modifikacijų daug ir visur sql nepadarytas kaip reikia, tai wtf ką tu čia rašai nesamonės?

ps: aš tam čiuvui siunčiau viską xdd turėjo but sql gm viduj lol.

Nu tai taip neseku, bet buvau tą atsidaręs pažiūrėt ar yra mysql ar ne, beto seniau tai buvo 2017-2018 metų niekur nebuvo sutvarkyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...