Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Only Premium" vartotojų projekto plėtra


V3rona

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki tautiečiai, vis dar svarstau galimybę įgyvendinti išskirtinį projektą Lietuvoje. Taigi siūlau jums tokią idėją - serveris, kuriame žaistų tik LEGALŪS žaidėjai t.y turintys premium minecraft paskyrą. Diskutuokit ir reikškit savo nuomones, tikiuosi sulaukti ir senbuvių Lietuvos minecraft rinkos atstovų dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, euLukas parašė:

Kokia prasmė iš to? Vos ne kiekvienas turi tą premiumą.

O kodėl užsienyje visi serveriai premium? Juk ten aplamai beveik visi turi premium ar ne tiesa? ;) Manau mes turim lygiuotis į užsienio rinką ir skatint kuo daugiau žaidėjų pirkti legalias paskyras ir burti draugišką bendruomenę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, V3rona parašė:

O kodėl užsienyje visi serveriai premium? Juk ten aplamai beveik visi turi premium ar ne tiesa? ;) Manau mes turim lygiuotis į užsienio rinką ir skatint kuo daugiau žaidėjų pirkti legalias paskyras ir burti draugišką bendruomenę. 

Užsienyje yra kitoks supratimas išvis apie viską. Nusiperka žaidimą ir nesuka galvos, tuo pačiu įvertindami kūrėjo darbą. O Lietuvoj visi visko nori nemokamai. Prisijunk į random minecraft serverį ir atlik apklausą kas turi premium paskyras iš kokio 100 gal 5-10 ir turės premium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Didžioji Minecraft žaidimo dalis užpildyta ~8-12 metų žaidėjais, labai abėjoju, ar jie realiai suvokia skirtumą tarp premium ir cracked vartotojo, tai manau, kad bent jau Lietuvos rinkai vien tik premium serverio nelabai apsimoka pritaikyti.

Taip sutinku, aš nesu linkęs nuvertint jaunesnius vartotojus, vis gi atsižvelkim į tai, kad čia yra ŽAIDIMAS, tai nereikia tikėtis didelio pilnamečių antplūdžio. Manau kuris tikrai užsiiminėja šiuo pomėgiu, tokiu kaip minecraft, tai nusipirks legalią paskyrą, nes jis planuoja žaist ilgesnį laiką o tuo tarpu "cracked" vartotojai dažniausiai būna laikini, čia mano nuomone. Aš dar atsižvelgiu ir į kitus galimus veiksnius - taip aš suprantu, kad nesulauksiu milžiniško srauto lankytojų, bet aš jei atvirai ir nesiekiu to pradžiai. Pirma tikslas būtų suburti bent jau minimalią vieningą bendruomenę ir toliau visi kartu vykdyti tolimesnę projekto plėtrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma realiai reiktų žinoti kokio tipo bus serveris, nes kad ir turės tą legalią paskyrą, bet jei nepatiks serverio tipas tai ir nežais. O kad tie nelegalūs žaidėjai yra laikini, tikra tiesa, nu bet buna ir iššimčių

Redaguota , nario Meluojanti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie tokius dalykus kaip ,,MiniGame" reikėtu išvis patylėti nes su tokiu tipu serverio sunkokai pritrauksi žaidėju. Siūlyčiau daryti kažko ne per sunkaus ir suprantamo, kadangi Lietuviai nesupranta sunkaus tipo serverių bent jau dalis, tai tikrai. Tai siūlyčiau pradėti nuo kažko paprasto ir tik poto su tuo ką turi eiti po kažkiek žingsnelių į priekį.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano mintis krypsta link RPG tipo. Visų pirma reiktų atsižvelgti į rezidencijas, nes kaip ir kiekviename serveryje dingo konkurencija tarp žmonių. Manau kad padidinti įtampą tarp žaidėjų, reiktų sugalvoti idėją, kuri leistų žmonėms užgrobti kitų rezidencijas, tam tikru metu ir esant tam tikrom galimybėm. Arba tiesiog įvesti frakcijų sistemą t.y jokių rezidencijų, privačių skrynių ir t.t... Na ir jokių admin shop, tik pačių žaidėjų išgautų resursų prekyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...