Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

21 minutes prieš, Jsac parašė:

@br1tas čia tik vienas pluginas ir tik tai , MySQL. Man reikėtu visų tu , streamerių, sscanf, ir panašių. Būtu šaunu jeigu pasidalintum pats kokius naudoji iš kokio gamemode ištraukęs, nukopijuotum. Žinoma, jei tai nepaslaptis.

Pasiimi naujausias versijas ir naudoji. Kas čia per "paslaptys" ? :D

Web Development.

Dabar, Jsac parašė:

kru rast? nes, kiek ieškojau tai nelabai ką ir randu.

Tai gal tu nebekurk nieko.

https://github.com/maddinat0r/sscanf/releases
https://github.com/samp-incognito/samp-streamer-plugin/releases/tag/v2.9.4
https://github.com/Zeex/samp-plugin-crashdetect/releases

Dar foreach gali include įsidėt.

Web Development.

3 minutes prieš, mariusqw parašė:

Tai gal tu nebekurk nieko.


https://github.com/maddinat0r/sscanf/releases
https://github.com/samp-incognito/samp-streamer-plugin/releases/tag/v2.9.4
https://github.com/Zeex/samp-plugin-crashdetect/releases

Dar foreach gali include įsidėt.

Šituos pluginus aš pats žinau, šneku apie visiškai kitokius kurie yra užslėpti ir nėra gerai žinomi, ir kurie funkcionuojami dar geriau nei šitie.

Dabar, Jsac parašė:

Čia jau mano asmeninis reikalas kur ir kada juos panaudosiu. Mariau, prašiau tavęs juk gražiai jeigu gali tai gali. O jeigu ne, tai ne. Nekomentuok vėjų ar pranešimų trūkumas?

man tiesiog įdomu. Nes prisideda tų includu daug, o poto jų net nenaudoja :D tai kam modifikaciją apkraut tais include

Web Development.

Dabar, mariusqw parašė:

man tiesiog įdomu. Nes prisideda tų includu daug, o poto jų net nenaudoja :D tai kam modifikaciją apkraut tais include

Žinai koks yra variantas. Papasakosiu labai trumpai, susimeti visus include'us į kokį folderį. Ir poto jeigu kokio trūksta tu greit iš to folderio išsiėmi, ir įsidėti plugins ir pawno/include. Aš manau tai yra realistiškiausias dalykas. O šiaip juos įmanoma visur ir visada panaudoti juk.

prieš 15 valandas(-ų), Jsac parašė:

Žinai koks yra variantas. Papasakosiu labai trumpai, susimeti visus include'us į kokį folderį. Ir poto jeigu kokio trūksta tu greit iš to folderio išsiėmi, ir įsidėti plugins ir pawno/include. Aš manau tai yra realistiškiausias dalykas. O šiaip juos įmanoma visur ir visada panaudoti juk.

Normalus variantas yra naudoti to, ko tau reikia. Jei ko pritrūksta, tai pasinaudoji Google ir per keletą minučių parsisiunti to, ko tau trūksta, ko tau reikia. OPVD pavadinimas include man nieko nesako, gal čia custom koks include kurį pats pasirašė GM autorius? Nu blem, auditorija čia ir jų skillsai nekinta nuo 2010 metų... Tragedija.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...