Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2471 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

11 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Man pilnai užtenka zcmd + sscanf, mysql ir streamer. Žinau, jog daug kas sako, kad zcmd jau pasenęs, bet man jis gan paprastas naudojimui

Nei vienas įrankis nesiskaito pasenęs tol ,kol jis atlieka savo darbą. Kitaip tariant jeigu tu su zcmd padarai viską ko tu nori ,tai kokio velnio tau naudoti kažką kitą jei tau užtenka ir to. Tik dėl to, kad naujesnis? naujesnis nelygu geresnis.

(redaguota)
8 minutes prieš, Jsac parašė:

o kas cia toks naujesnis uz zcmd?

Na gal ne naujesnis ,bet kitokesnis ,čia žmonės naudoja ir DCMD ir I-ZCMD sakydami ,kad jis lankstenis ir YCMD sakydami ,kad jis mažiau bugovas ir greitesnis už zcmd. Pawne esu visiškas naujokas,tačiau kiek skaičiau forumus ,kai darau savo serverį kiek mokiausi kiek ko pastebėjau tik šituos kelis būdus daryti CMD,gal yra ar dar kažkokių daugiau ant tiek daug nesigilinau. Bet esmė ta pati kaip inžinerijoje . Sprendimas gali būti ir iš 1804 metų jei tik jis atlieka savo darbą ir tau paskirta arba sau pasiskirta užduotį. Čia kaip viena dalis pasaulio alpsta ,kad reikia naudoti PDO objektinį programavimą jis geresnis ir t.t bet kita dalis tarp jų ir aš sakau ,kad  yra ir mysqli kuris taip pat puikiai atlieka savo darbą , ir nereikia stačia galva nerti į objektiį programavimą ,mokytis iš naujo visko sumažinti savo žinių lygį darant kažką ir nevaržyti savęs. Jei tu žinai ,kad tu su mysqli padarysi viską ko tau reikia ,tačiau su PDO tu nemoki ,tai kodėl tu neturėtum naudoti mysqli ? Tik dėl to ,kad kažkas sako ,kad PDO naujesnis ir geresnis? Nemanau nemanau...

Redaguota , nario lapius
(redaguota)
26 minutes prieš, Jsac parašė:

o kas cia toks naujesnis uz zcmd?

Pawn.CMD

v43AinV.png.46bc2470678934891e9b1600c1d90724.png

Btw, Pawn.CMD naudojasi lygiai taip pat kaip zcmd, gali laisvai pakeisti iš zcmd į pawn.cmd nekeičiant nieko kode. And for sure - features. Yra toks dalykas kaip flags. Kai sužinojau kaip veikia ir su kuom tai valgoma, tai net žiūrėti į kitus pluginus nesinorėjo.

Redaguota , nario KasparasDope
44 minutes prieš, KasparasDope parašė:

Jeigu nori unikalumo - YSF pluginas. Labai daug unique features. Gali naudoti prie to pačio SKY pluginą, tiesiog papildymas.

Realiai turėtum atsižvelgti į poreikius. Ko reikia - to ir ieškai.

 

Šiaip jeigu atvirai šnekant, man reikia iš naujo viso gamemode rašyti, tai ir ieškau kokių naujų pluginų ir šiaip iš tu senesnių kuriuos reikėtu įdiegti.

22 minutes prieš, Jsac parašė:

Šiaip jeigu atvirai šnekant, man reikia iš naujo viso gamemode rašyti, tai ir ieškau kokių naujų pluginų ir šiaip iš tu senesnių kuriuos reikėtu įdiegti.

Jeigu labai daug pluginų sudėsi, tai jie nenorės gražiai dirbti vienas su kitu. Same su include'ais. Gal ir padarysi, kad gražiai veiktų, bet dažnai, bet jau man, pjovėsi pluginai, include'ai vienas su kitu. Pradėk nuo basic, o tada jau žiūrėsi ko reikia ir ieškosi.

prieš 1 valandą, KasparasDope parašė:

Pawn.CMD

v43AinV.png.46bc2470678934891e9b1600c1d90724.png

Btw, Pawn.CMD naudojasi lygiai taip pat kaip zcmd, gali laisvai pakeisti iš zcmd į pawn.cmd nekeičiant nieko kode. And for sure - features. Yra toks dalykas kaip flags. Kai sužinojau kaip veikia ir su kuom tai valgoma, tai net žiūrėti į kitus pluginus nesinorėjo.

Dėkui :D Pabandysiu.

2019-09-14 10:58, lapius parašė:

Nei vienas įrankis nesiskaito pasenęs tol ,kol jis atlieka savo darbą. Kitaip tariant jeigu tu su zcmd padarai viską ko tu nori ,tai kokio velnio tau naudoti kažką kitą jei tau užtenka ir to. Tik dėl to, kad naujesnis? naujesnis nelygu geresnis.

Kas čia per nusistatymas... ?Pagal tavo teorija, tai net automobiliai, kurie dar važiuoja nėra pasenę ir nėra priežasties pirkti naujesnį. Blemba, metai bėga, bet mąstymas visų "skripteriu" išlieka toks pat.. Kodavimas neturi būti vien tik toks, kad jis būtų patogus. Reikia atsižvelgti į naujoves ir jas būtinai kuo dažniau naudoti, kad tavo kodas tobulėtu. Naujovės ateina tam, kad kažką pakeisti ir būt geresniu už esamą produktą, tai kodėl gi nenaudot geresnio produkto. Ypač tame, kas įtakoja tavo kodo greitį, resursus.

2019-09-14 13:26, KasparasDope parašė:

Jeigu labai daug pluginų sudėsi, tai jie nenorės gražiai dirbti vienas su kitu. Same su include'ais. Gal ir padarysi, kad gražiai veiktų, bet dažnai, bet jau man, pjovėsi pluginai, include'ai vienas su kitu. Pradėk nuo basic, o tada jau žiūrėsi ko reikia ir ieškosi.

O jei per daug eilučių prirašysi, tai GM lagins ir crashins žaidėjams dažnai. Išvada: nerašyk išvis nieko.

(redaguota)
Prieš 1 valandą, br1tas parašė:

Kas čia per nusistatymas... ?Pagal tavo teorija, tai net automobiliai, kurie dar važiuoja nėra pasenę ir nėra priežasties pirkti naujesnį. Blemba, metai bėga, bet mąstymas visų "skripteriu" išlieka toks pat.. Kodavimas neturi būti vien tik toks, kad jis būtų patogus. Reikia atsižvelgti į naujoves ir jas būtinai kuo dažniau naudoti, kad tavo kodas tobulėtu. Naujovės ateina tam, kad kažką pakeisti ir būt geresniu už esamą produktą, tai kodėl gi nenaudot geresnio produkto. Ypač tame, kas įtakoja tavo kodo greitį, resursus.

O jei per daug eilučių prirašysi, tai GM lagins ir crashins žaidėjams dažnai. Išvada: nerašyk išvis nieko.

Apie automobilius čia buvo nešnekama,nes tai kita situacija. Gal buvau neteisingas suprastas, bet norėjau pasakyti , kad jeigu tavo naudojamas įrankis padaro tavo norima užduotį su reikalavimais kuriuos tu jam keli ,tai tau nereikia dairytis kažko kito, bet jeigu jau nepadaro arba naujas įrankis tai padarys geriau nei senas įrankis ar metodas tada verta žiūrėti į naujesnį. Jeigu jis žiūri ir jam reikia tų kelių milisekundžių greičio kodui ,taip naujau būtų geriau ,bet jei jis to naujo metodo nemoka ar nenori mokytis tai ką jam dabar nieko apskritai nedaryti jei jis moka tik senu metodu? aišku ne ,aišku geriau daryti su metodu kurį tu moki jei tau to užtenka ir tai įvygdo visus tavo keliamus reikalavimus. Čia kaip pvz daug dalykų inžinerijoje pvz aviacijoje ar fizikoje naudojami iš gilių šaltinių kurie dar buvo parašyti 1840 metais ,nes jie puikiai veikia. Nors yra ir naujų metodų ,bet jie tarkim ne tokie patikimi kaip senieji ir užduoties geriau neatliks nei senieji todėl geriau imti patikima seną. Vėl gi tas tavo pasakymas, kad kodavimas neturi būti toks , kad būtų patogus.. nesutinku... jau pateikaiu pavyzdį su objektiniu programavimu ,tame kode man reikės praleisti daug laiko ir padaryti jį kokybišką ir jei aš turiu kitą metodą aš savęs tikrai nekankinsiu "naujovėm" , kai galutinis rezultatas vistiek bus tas pats ir ne ką blogesnis,žmonės skirtumo nepastebės,o tu taip pat padarysi viską ką norėjai ir dar mėgaudamasis ,o je kankindamasis darydamas kreiva skylėta kodą vien dėl to ,kad tu naudojai naujausia objektinį programavimą ,nes jis madoje, nors jis tau jokio pranašumo prieš mysqli ir nesuteikė... aš kalbėjau apie tai.. ir pasikartosiu,taip jei kodas taps greitesnis daugiau lankstumo naujų funkcijų ir tau to reikia tai būtinai turėtum pasidomėti naujomis technologijomis .

Redaguota , nario lapius
24 minutes prieš, lapius parašė:

Apie automobilius čia buvo nešnekama,nes tai kita situacija. Gal buvau neteisingas suprastas, bet norėjau pasakyti , kad jeigu tavo naudojamas įrankis padaro tavo norima užduotį su reikalavimais kuriuos tu jam keli ,tai tau nereikia dairytis kažko kito, bet jeigu jau nepadaro arba naujas įrankis tai padarys geriau nei senas įrankis ar metodas tada verta žiūrėti į naujesnį. Jeigu jis žiūri ir jam reikia tų kelių milisekundžių greičio kodui ,taip naujau būtų geriau ,bet jei jis to naujo metodo nemoka ar nenori mokytis tai ką jam dabar nieko apskritai nedaryti jei jis moka tik senu metodu? aišku ne ,aišku geriau daryti su metodu kurį tu moki jei tau to užtenka ir tai įvygdo visus tavo keliamus reikalavimus. Čia kaip pvz daug dalykų inžinerijoje pvz aviacijoje ar fizikoje naudojami iš gilių šaltinių kurie dar buvo parašyti 1840 metais ,nes jie puikiai veikia. Nors yra ir naujų metodų ,bet jie tarkim ne tokie patikimi kaip senieji ir užduoties geriau neatliks nei senieji todėl geriau imti patikima seną. Vėl gi tas tavo pasakymas, kad kodavimas neturi būti toks , kad būtų patogus.. nesutinku... jau pateikaiu pavyzdį su objektiniu programavimu ,tame kode man reikės praleisti daug laiko ir padaryti jį kokybišką ir jei aš turiu kitą metodą aš savęs tikrai nekankinsiu "naujovėm" , kai galutinis rezultatas vistiek bus tas pats ir ne ką blogesnis,žmonės skirtumo nepastebės,o tu taip pat padarysi viską ką norėjai ir dar mėgaudamasis ,o je kankindamasis darydamas kreiva skylėta kodą vien dėl to ,kad tu naudojai naujausia objektinį programavimą ,nes jis madoje, nors jis tau jokio pranašumo prieš mysqli ir nesuteikė... aš kalbėjau apie tai.. ir pasikartosiu,taip jei kodas taps greitesnis daugiau lankstumo naujų funkcijų ir tau to reikia tai būtinai turėtum pasidomėti naujomis technologijomis .

Bet jeigu tavo įrankis padaro tavo norimą užduotį su reikalavimais kuriuos tu jam keli ir tau nereikiia darytis kažko kito kaip tu gali rasti greitesnį variantą jo neieškodamas. Pats sau prieštarauji. Niekada nebus taip, kad padarei kažką ir pamiršai, pastoviai reikia researchint ir ieškot vis naujų variantų kaip tai gali patobulinti, pagreitinti ir pnš.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2471 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...