Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieskomas remejas bei reklameris


Dzeriss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1695 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, Elzeko parašė:

Mano pluginai?

 man 16m. ir man poxui ant tavo plugin'u supranti? bazarink su savo SpeedLol123 :DD vaikai atsirado tau cia 11m. 

Na,labai daug melavai kad tavo tevai mire ir tu ten gyveni vienas,bet kaip kalbejom  tau max 12m ir girdejau tavo tevu balsus,tada visu antra kai kazkas pakalbes su tavimi tikrai supras kad tau ne 16 o  12 ir man tikrai ne 11  tu tsg kursi sudservi ir tiek 

Tu,galvoji kad is oro atsiras remejas? tipo ateis koks nzn kas ir duos tau *Myliu SuperGames.lt* 10euru ant hosto? vaikeli nebekurk savo sudserviu as su speedlol nedrauguju net dc neturiu as jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Elzeko parašė:

Na tevu neturiu bei sakiau kad esu pas kriksto mama :)

 

 

 Niekada nesakiai sakei kad mociute pas tave ten siurbia ir tada buvai pasakes kad tavo mociute labai toli nors ji ten *Myliu SuperGames.lt* kiekviena diena lankosi ir keista kad dar kaime kazkaip atsiradai xD kai man sakei :D tai pagalvok ka sneki tiesiog prisiminkit ka rasau kad jam ne 16 o 12 kai pakalbesit su jo is balso suprasit {: sudservis be jokio originalumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Elzeko parašė:

Sudserveris is mano galvos isejo kaip ir tavo minenet.lt :) Kuriu normalu ir orginalu serveri. 

Nu,jo tavo poziuris labai keistas  viena diena sakai kad minenet geras servas ir padesiu ji kurti pats viska pluginai

kai ismeciau  blogas servas sudservis  tavo tam sudservi max 5zmones zais  ir tai vos tiek surinks

 

Tau su galva tikrai negerai pats pluginai ta serveri,ir visa diena praleidai ant jo kai ismeciau sakei kad jis sudservis :D tai pats tu ji kuriai,tai cia tas pats bus ir su tavo nauju sudserviu

Redaguota , nario Levis
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Levis parašė:

Nu,jo tavo poziuris labai keistas  viena diena sakai kad minenet geras servas ir padesiu ji kurti pats viska pluginai

kai ismeciau  blogas servas sudservis  tavo tam sudservi max 5zmones zais  ir tai vos tiek surinks

 

Tau su galva tikrai negerai pats pluginai ta serveri,ir visa diena praleidai ant jo kai ismeciau sakei kad jis sudservis :D tai pats tu ji kuriai,tai cia tas pats bus ir su tavo nauju sudserviu

What a shit show...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Levis parašė:

Nu,jo tavo poziuris labai keistas  viena diena sakai kad minenet geras servas ir padesiu ji kurti pats viska pluginai

kai ismeciau  blogas servas sudservis  tavo tam sudservi max 5zmones zais  ir tai vos tiek surinks

 

Tau su galva tikrai negerai pats pluginai ta serveri,ir visa diena praleidai ant jo kai ismeciau sakei kad jis sudservis :D tai pats tu ji kuriai,tai cia tas pats bus ir su tavo nauju sudserviu

Kad tau paciam 11 metu ka tu cia dar raganeji velnias

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, |Kalibras| parašė:

Pamaciau kokius sudus rasai tai sugalvojau ateit nusodint tave smara

Kalbant,apie dosus paziuretumem kas greiciau atsijungtu

tu gali valinti is cia ir eik padeti draugeliui kurti ta savo serveri sudservi kitaip tariant atblokinau tai einam pakalbet jeigu tu manai kad man 11 arba 9metai nes as norejau su tavimi pakalbeti ir grinai tu bijojai tad tikrai tau ne 18    as tave i dc atblokinau tai va dziaukis vel gali rasyti savo nesamones

2 minutes prieš, |Kalibras| parašė:

Tai va butent.Tuoj pizdy gaus ir eis verkdamas tik forume drysta kanors parasyt,o realybej gautu i galva

Na,man idomu kas vyresnis as ar tu as bent nesedziu visa diena prie kompo kaip tu!  104k nesveriu

5 minutes prieš, Elzeko parašė:

Kalibras mldc ;) jam is balso vps max 9metai. mano mikrafas silpnas senas. man poxui. 

Man tikrai ne 9metai as uz tave vyresnis keliais metais tai tikrai

Redaguota , nario Levis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1695 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...