Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Geriausias FiveM serveris Lietuvoje?


ErnestasJ'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

   Norėčiau paklausti, koks šiuo metu yra geriausias FiveM serveris Lietuvoje? Bandžiau GTAVRP.lt, tai nelabai patiko. Visas serveris gan tuščias savo sistemom ir panašiai, bei labai daug bugų. Tai sakykit kas kur žaidžiat ir kodėl? Argumentuokit. Manau šita tema padės ne tik man. Ačiū. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, newyorkas parašė:

Labai nepatinka man ta Role Play idėja, bet didelė draugų dalis žaidžia LS-RP.lt serveryje, pats kaip ir minėjau "nepernešu" role play idėjos, tai nebandžiau jame žaist, užsuk, gal patiks Tau.

Man ir pačiam nelabai patinka tas "RP", man labiau prie širdies, kai būdavo paprasti samp serveriai kaip sarg, lmg ir panašiai. Bet kiek ieškojau, tokių serverių lietuviškų ant GTA V kaip ir nėra. Be to ačiū, pabandysiu! :)

 

edit:

Ką tik pažiūrėjau svetainę ir pamačiau, kad tas serveris dar lyg ir nebuvo net startavęs ir yra visiškai miręs, gal būt ne tą parašiai? :D

Redaguota , nario ErnisGang
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, newyorkas parašė:

Labai nepatinka man ta Role Play idėja, bet didelė draugų dalis žaidžia LS-RP.lt serveryje, pats kaip ir minėjau "nepernešu" role play idėjos, tai nebandžiau jame žaist, užsuk, gal patiks Tau.

 

11 minutes prieš, ErnisGang parašė:

Man ir pačiam nelabai patinka tas "RP", man labiau prie širdies, kai būdavo paprasti samp serveriai kaip sarg, lmg ir panašiai. Bet kiek ieškojau, tokių serverių lietuviškų ant GTA V kaip ir nėra. Be to ačiū, pabandysiu! :)

 

edit:

Ką tik pažiūrėjau svetainę ir pamačiau, kad tas serveris dar lyg ir nebuvo net startavęs ir yra visiškai miręs, gal būt ne tą parašiai? :D

image.png.3c9ae8011536e1e173986132fbf1e581.png

Va taip ten rašo :D

 

Redaguota , nario Deimis
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Admin_Bielka parašė:

Grįžkit visi į SA-MP kartą, geriausias ir įdomiausias žaidimas.

Žiauriai atsibodęs jau tas samp'as atkapotas, atloštas iš visų galų. Norisi kažko naujo...

1 minute prieš, E3ikaZ parašė:

Sandcity, GtaVRP manau geriausi serveriai. GTAkaimeliai tai shittest serveris atvaro kažkokie čiūvai nieko nepasako trenkia su beisbolke ir pabėga....

Gtavrp kaip ir sakiau, bugų pilnas serveris ir šiaip nelabai patiko, o sandcity kaip mačiau labai jau stūmė visi ant to serverio šitam forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, ErnisGang parašė:

Žiauriai atsibodęs jau tas samp'as atkapotas, atloštas iš visų galų. Norisi kažko naujo...

Gtavrp kaip ir sakiau, bugų pilnas serveris ir šiaip nelabai patiko, o sandcity kaip mačiau labai jau stūmė visi ant to serverio šitam forume.

tai tada neturiu ko pasiūlyt ;) jeigu neįtinka ką siūlau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gaila, kad kažkas nepatiko gtavrp, tačiau drįsčiau teigti, kad gtavrp vienas labiausiai bug free serverių šiuo metu Lietuvoje lyginant su kitais esx projektais lietuviškais, tad jei bug'ai atbaidė, kituose ltu projektuose rasi bugų dar daugiau :D Išbandyk ragemp platforma arba ne esx tipo serverius, gal labiau lips tokie variantai, nors kaip ir lietuviškų nemanau, jog dar jų daug yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), Deliux parašė:

Na gaila, kad kažkas nepatiko gtavrp, tačiau drįsčiau teigti, kad gtavrp vienas labiausiai bug free serverių šiuo metu Lietuvoje lyginant su kitais esx projektais lietuviškais, tad jei bug'ai atbaidė, kituose ltu projektuose rasi bugų dar daugiau :D Išbandyk ragemp platforma arba ne esx tipo serverius, gal labiau lips tokie variantai, nors kaip ir lietuviškų nemanau, jog dar jų daug yra.

Pabandžiau Dedicated.lt, pirmas įspūdis gan geras. Pažiūrėsim kaip toliau. Tik tiek, kad labai nervina tai, kad pastoviai dėl pingo iškickina, nes pas mane neypatingas internetas.

edit: užteko pažaisti dar ~10min ir supratau, kad ten nieko gero.

Manau teks grįžti prie gtavrp :D Gal per laiką priprasiu. 

prieš 1 valandą, SOLO parašė:

Pabandysiu būtinai! :)

Redaguota , nario ErnisGang
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...