Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasirinkimas tarp 2.4 ir 5 ghz wifi.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įvestas naujas internetas. 2.4ghz ir 5ghz galimybė. Man per wifi tinklus rodo tik 2.4ghz.

Remiantis šiais parodymais, kaip suprantu pas mane turėtų būti 5ghz. Ar aš klystu? Jei kas nusimano, gali apšviest? Ačiū. image.thumb.png.20cefe67b2c271cde4d411f3cba30079.png

802.11a 2.4Ghz
802.11b 5Ghz
802.11g 2.4Ghz
802.11n 2.4Ghz and 5Ghz
802.11ac

5Ghz

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo wifi plokštė greičiausiai nepalaiko tavo 5GHZ ryšio tik standartinį 2,4ghz ,o routeris palaiko :),pasitikrink jei pačiame routeryje 5GHZ įjungta ,o tau jo nerodo reiškia plokštė nepalaiko,o jei išjungta tai įsijunk ir matysi. Į routerį gali patekti komandų eilutėje parašęs ipconfig /all ir nusikopijavęs gateway adresą į našyklę,dažniausiai 192.168.0.1 ,bet būna ir kitų ,routerio vardas dažniausiai admin o slaptažodis jei nepakeistas admin arba password arba palikti tiesiog tuščia lauką ,čia jau priklauso nuo routerio.

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lapius parašė:

Tavo wifi plokštė greičiausiai nepalaiko tavo 5GHZ ryšio tik standartinį 2,4ghz ,o routeris palaiko :)

802.11b ir 802.11n rodo per cmd, kad yra, tai taip išeina, kad turėtų palaikyt? ar rodo nesąmones, dėl ko abejoju? driverius updatinau, radę buvo naujesnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VerSion parašė:

802.11b ir 802.11n rodo per cmd, kad yra, tai taip išeina, kad turėtų palaikyt? ar rodo nesąmones, dėl ko abejoju? driverius updatinau, radę buvo naujesnius.

pasitikrink jei pačiame routeryje 5GHZ įjungta ,o tau jo nerodo reiškia plokštė nepalaiko,o jei išjungta tai įsijunk ir matysi. Į routerį gali patekti komandų eilutėje parašęs ipconfig /all ir nusikopijavęs gateway adresą į našyklę,dažniausiai 192.168.0.1 ,bet būna ir kitų ,routerio vardas dažniausiai admin o slaptažodis jei nepakeistas admin arba password arba palikti tiesiog tuščia lauką ,čia jau priklauso nuo routerio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VerSion parašė:

routeris naujas kaip priklauso, ten yra 5ghz. 2 wifi yra, su 2.4 ir 5. mano telefonas nerodo 5ghz, manosios - rodo ir prisijungė. tiekėjo - rodė ir prisijungė. laptopas nerodo.

image.png.6c3da42d7a4d72134332738d51e80e64.png

Atsinaujink tada draiverius ,jei nepadės tiesiog tai plokštė.. jis palaiko standartą tarp 2,4 ir 5ghz ,bet tai nereiškia ,kad jis tau todys tą 5GHZ jei panos telefonas mato 5GHZ reiškia jis įjungtas routeryje ir problema tikrai ne jame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, VerSion parašė:

nenene, routeris viskas ok, nesakiau, kad jis kaltas. jis 100proc veikiantis ir tvarkingas. esmė dabar kompe visa. arba reikia aktyvuot kažkaip (tvarkymas, update, įjungimas ir pan.) arba nepalaiko.

Bent jau tavo adapteris sako ,kad jis palaiko tik 2,4ghz 

Opera Snapshot_2019-08-14_115709_ark.intel.com.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VerSion parašė:

Nu kaip geras,ryšys stipresnis ,greitis geresnis ,nes išorinis ,tačiau dažnai užkliuvus nulaužiamas su visu usb lizdu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neužkliunu. :D pelė belaidė su trumpu usb ne pirmi metai (prie lito pirkta dar), tai viskas ok, 3 laptopai atlaikė. :D tai ir čia matau yra tokių trumpų usb, tik įdomu ar pasitvirtina. ten antenos tai tikrai nesinori pirkt. :D noris kažko mažo, toks kaip va usb kad yra trumpas. tik ten jau palaiko tą 5ghz ir t.t.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, VerSion parašė:

neužkliunu. :D pelė belaidė su trumpu usb ne pirmi metai (prie lito pirkta dar), tai viskas ok, 3 laptopai atlaikė. :D tai ir čia matau yra tokių trumpų usb, tik įdomu ar pasitvirtina. ten antenos tai tikrai nesinori pirkt. :D noris kažko mažo, toks kaip va usb kad yra trumpas. tik ten jau palaiko tą 5ghz ir t.t.?

Man tai tie trumpi blogiau nei originali plokštė traukia,pats pagalvok kiek technologijų tu į tokį mažą pirskį gali įgrūsti,antena visada bus stipriau. Yra kurie palaiko 5ghz yra kurie nepalaiko va pvz čia rašo,kad palaiko http://www.skytech.lt/usbac53-nano-asus-usbac53-nano-wireless-ac1200-dualband-usb-client-card-p-353253.html čia esmė kame beveik visi dual band palaiko 5ghz o single band dažniausiai tik 2,4ghz

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu va va apie tokį kalbu mažių, nes sakau mačiau yra ten su antenom. :D nu tai juokingai atrodo šiaip, vos ne kaip kaime bandai išgaut bet 5mb/s su mediniu pc. :D labiau priimtini man mažesni. su 5ghz greitis buvo vos ne visas 100/100mbps (apie 98mbps laikė), o su 2.4ghz man laptopas kabino apie 40mbps. tai norėtųsi visus 100 ar bent jau 80 išnaudot, už ką ir mokėjau pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VerSion parašė:

nu va va apie tokį kalbu mažių, nes sakau mačiau yra ten su antenom. :D nu tai juokingai atrodo šiaip, vos ne kaip kaime bandai išgaut bet 5mb/s su mediniu pc. :D labiau priimtini man mažesni. su 5ghz greitis buvo vos ne visas 100/100mbps (apie 98mbps laikė), o su 2.4ghz man laptopas kabino apie 40mbps. tai norėtųsi visus 100 ar bent jau 80 išnaudot, už ką ir mokėjau pinigus.

Nu tie su antenom dažniausiai skirti dideliem atstumam aprėbti,o ne greičiui,bet jie taip pat gali duoti greitį tau ir 300 mbps ir daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...