Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Banai.LT Counter-Strike 1.6


Šlageris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

BANAI.LT - KAS TAI

Sveiki atvykę į Banai.lt projektą. Mūsų komanda ir serverio kolektyvas siekia užtikrinti jūsų kokybišką žaidimą , ir siekti geriausių rezultatų. Iškilus klausimų ar pasiūlymų banai.lt administracija yra pasirengę jums padėti ir atsakyti į jums labiausiai rūpimus klausimus per 24 valandas nuo išsiųstos žinutės mums. Kodėl mes siūlome rinktis mus? Mūsų yra nedaug, tačiau kiekvienas žaidėjas ir lankytojas yra mums svarbus. Mes kuriame ir dirbame tik dėl jūsų, tam, jog jūsų senesni serveriai pakeistu naujesniais ir mėgautumėtės šviežiu serverio kvapu kuris sklinda iš naujai atsidariusio projekto banai.lt

MŪSŲ SERVERIAI

#1 Serverio pavadinimas: BANAI.LT # [PUBLIC] 24/7
      Serverio IP: cs.banai.lt:27016

#2 Serverio pavadinimas: BANAI.LT # [CSGO] 24/7
      Serverio IP: csgo.banai.lt:27015 (KURIAMAS)

#3 Serverio pavadinimas: BANAI.LT # [MIX] 
      Serverio IP: mix.banai.lt:27017 (KURIAMAS)

DISCORD: https://discordapp.com/invite/CMccKk

WEBSITE: http://banai.lt/

Forumas: Kuriamas

SVARBI INFORMACIJA

Man reikia komandos kuri man padėtų kuriant serverį, pats vienas nieko nespėju todėl nusprendžiau kad man reikia draugijos, projektas tikrai nėrą eilinis ir negyvuos savaite, kaip dauguma serverių.

Ko man reikia?:
Žmogaus kuris suprantą darbą su Counter-Strike serveriai(pasijungt ir pats moku).
Žmogaus kuris norėtu pakurti savo serverį vps viskas būs suteikta.
Žmogaus atsakingo už plėtrą,reklamą,komandą,atrankas ir t.t kitaip sakant pagalbininko.

Susiekti:
DC: Tavo_mama#8636
El.Paštas: [email protected]
Arba į SuperGames.lt až

INFORMACIJA
Nereikalingų komentarų nelaukiu pasilikit juos kitam kartui, arba sau, tesiog apeik tema ;)

 

Su pagarba BANAI.LT ADMINSITRATORIUS :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • ARTacp užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...