Peršokti į turinį
Tedis'

Ieškau į kolektyvą.

Recommended Posts

Sveiki, ieškau žmogaus, kuris moką scriptint ar mappint, ir turi tam laiko.

Reikia turėti patirties, naujų nereikia, ačiū.

Reikia žmogaus, kuris dirbtu prie gm, nes kuriamas naujas projektas. 

Skype: simonukas159789

Arba rašykite į AŽ.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
55 minutes prieš, Eimantas // parašė:

moki pinigus? ar ieškai žmonių su patirtim kurie dirbs nemokamai?

žmogus gyvena iliuzijų pasauly, 100%. Ką jis tau įmanoma jog pasiūlys tai tik adminą trečio lygio, nes savininko neesi vertas, būdamas koduotuoju ar maketuotoju, kai už tai negauni jokio popiergalio tokiame projekte

Perskaičius skelbimą atrodo lyg čia visi turėtų pult tau rašyt nes TU suteiki kažkam šansą nueit į kažkokį įspūdinga projektą, tik bėda tame, kad jo biudžetas siekia vienženklę sumą. 

"Reikia žmogaus kuris dirbtų prie gm, nes kuriamas naujas projektas" - nustebinai.... tikriausias naujas, nes "senas" negyvuotų nei savaitės.

Redaguota , nario Džemal.
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų man pastaruoju metu atrodo, kad arba forumas kraustosi iš proto , arba jis per daug išlepo... Žmonės kuria temas ir kviečiasi į komandas.Tačiau jų aprašymai skurdūs ir jie nieko negali pasiūlyti tam žmogui ,nei garantijų nei kažko kito naudingo, ir net nebando jų sudominti. Neaprašo jie nei ką siūlo nei kur siūlo nei kodėl siūlo ir nori, kad kažkas pas juos eitų.. ir dar pradeda rašinėt tokius dalykus kaip naujokai nerašykit arba aš laiko neturiu tai pagalbos reikia arba tik rimti skripteriai,arba ateisiu tik į rimtą projektą nauji projektai net nerašykit, ir pan nesamones.. Nu man jau mažų mažiausiai tai atrodo kaip nepagarba žmogui kurį tu kvietėsi dirbti savo naudai ,tik gaišini laiką žmogaus ir tiek.Ir dar visokie išplaukia pagalbos prašytojai ,kurie prašo pagalbos ,nesvarbu tai su serveriu,forumu,kompiuteriu ar dar kuom,bet su tavim elgesi taip ,kad tu jam privalai padėti,o padėjus nei pliusiuko už padėką nenuspaus.Būkit truputi konkretesni ir paprastesni. Sorry, kad čia temą priteršiau.bet aš jau kitaip negalėjau . Kiekvieną dieną matai tą patį, tai jau absurdas visiškas.

Redaguota , nario lapius
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×