Peršokti į turinį

Suteikiu Paslaugas Del Samp Kurimo! Paziurek!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tagi Sveiki , Esu Meperis, Weberis , Moku skriptinti Samp Servu Esu Sukures Jau apie 10 Servu! Mepinu Jau 4 Metai, Skriptinu 4 ir gi o Webus Kuriu jau gal apie 6 metus! taigi Del Samp Servo nera Prblemu Sukurti! Taip PAt Parduodu Hostus! Pigiai! Taigi Sudiktuosiu kainas!

1. Mepinimas = 3 Lt

2. Skriptinimas = 4 Lt

3. Webo Kurimas [be hosto]= 4 Lt su hostu = 8 Lt

4. Serverio Visas Sukurimas = 15 Lt Su Hostu = 25 Lt! Taigi Kam Reikia Visu Siu pauslaugu mano skype : arniukas. [rasykit butinai su tasku] laukiu Jusu! :devil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2. Skriptinimas = 4 Lt

Suscriptinsi man 15 darbų už 4LT?

Tau Scriptinti nereik , tu mats moki,bet tikrai nesamonė... Parašei Mano Nuomuonė Nepatikimas..

Aš žinau, kad moku, bet juk... Neturiu žodžių, žmogau, bent parašytum kainą pvz.: nuo 5Lt iki 50Lt, tai dar dar, nu bet kai taip tiksliai 4LT, tai... Parodai savo nepatikimumą ir nemokėjimą scriptinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...