Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

`Foxonas' Collections: quality international taste of music - only for You


`Foxonas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1697 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! 

Kviečiu Jus užeiti į mano "`Foxonas' Collections" YouTube muzikos kanalą, kur galite atrasti ir klausyti kokybiškos, tarptautiškos muzikos. Kanalą sukūriau prieš mažiau nei pusę metų, ne dėl pelno (tai aiškiai matosi, kadangi daug dainų yra claim'inamos), o tiesiog pasidalinti savo muzikos skoniu su kitais. Tokiu atveju tiems, kuriems patiko muzika, galės sekti mano kanalo veiklą ir nepraleisti nė vienos dainos taip atrandant vis kažką naujo.

Kanalo dizainas yra paprastas, minimalus, kadangi mano prioritetas yra muzika.

Žanras yra įvairus: Deep House, Repas(RU/EN), Arabiškas(Oriental touch)/Rusiškas Deep/Progressive House ir panašiai.

Taip pat karts nuo karto įkeliu lietuvio J. Justin Deep/Progressive House dainų mix įrašus, kurių niekur kitur nerasite.

 

Tad dar kartą kviečiu apsilankyti ir, jeigu patiko, sekti mano kanalo veiklą!

Pabaigai, keletas dainų:

 

 

 

Redaguota , nario `Foxonas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1697 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...