Peršokti į turinį
Luna

Privatus minecraft serveris Naktys [ 1.14.4]

Recommended Posts

Privatus vanilla minecraft serveris 1.14.4

 Čia yra rimtas privatus serveris, o ne eilinis vienasavaitinis minecraft serveriūkštis, ieškome žaidėjų, kaip tikrų draugų, kurie nebijotų bendrauti ir maloniai praleisti laiką. Labai aktyvi administracija prižiūrės serverį, kad nebūtų jokių nesusipratimų ar nesamonių. Serveris nerenka jokios finansinės paramos, nepardavinėja jokių specialių paslaugų, todėl galite visiškai nemokamai ir be jokių neligybių gerai praleisti laiką.

Norime rimtai nusiteikusių žmonių kurie yra užtikrinti, jog čia žais. Todėl ieškome aktyvių ir padorių serverio žaidėjų, kurie žaistų kiekvieną dieną bei laikytūsi visų taisyklių. Nepasirodžius kelias dienas ir nepranešus vienam  iš administratorių/savininkų ir neturint rimtos priežasties būsite išmesti.


Serveryje gali žaisti ir non-premium žaidėjai! 


Serveris naudoja naujausią, 1.14.4 versiją ir nenaudoja jokių magiškų pluginų ir visada stegsis judėti į priekį, kartu su minecraft atnaujimais.

Patekimui į serverį bus 2 etapai. Pirmas etapas sudarytas iš anketos, kurią privalote užpildyti (siūlome anketoje rašyti taisyklinga lietuvių kalba, bei pasistengti atsakyti į klausimus keliais sakiniais, o ne keliais žodžiais. Antras etapas vyks discord platformoje kur būsite gyvai apklaustas.

Ko reikia norint patekti? 

*Būti aktyviam;
*Būti bendraujančiam bei tolerantiškam;
*Turėti discord paskyrą ir mikrofoną;
*Laikytis visų serverio taisyklių.
 

Į anketas žiurime griežtai, nes norime praleisti savo laiką linksmai, neturint jokiu pykčių ir nemaloniu incidentų. Jeigu nežadate ilgai žaisti - negaiškit savo ir adminstracijos laiko, nepildykit. Tikrai nenorime priimti krūvos savaitinių žaidėjų kurie greit išnyksta ir pastoviai juos reikia skatint prisijungt. Neieškom profesonaliu statytojų ir t.t svarbiausia jog žmogus liaudiškai pasakius ,,nepjautu grybo" mokėtu prisijungti prie bendros veiklos, bendrautų, ar jei esate "vienišas vilkas" nenutoltumėte per toli.

Pirmo etapo anketa:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-0Dua2IM5Kx2MGWOnXrwz-j3utR9GNNr148qTfN1h_HN9qg/viewform

 

Serverio discordhttps://discord.gg/8WazTJ9

 

Redaguota , nario Luna

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×