Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2541 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

30-40euru max gautu, geriausiu atveju

Čia kaip mašinos nusidevėjimas, kuo senesnis tuo mažiau pagal % krenta jo kaina. Už 30 - 40e eina super seni PC su AMD 2c athlonais/sempronai. Taigi tas 30-40e yra kiek jis vertas TAU o ne kiek už jį gali gauti markete. Jei dabar jo nusidevėjimas 10%/metai kas metus kaina nukris tik po "3-4e" arba "6-10e" mano pasiūlyta kaina.

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

prieš 5 valandas(-ų), Expert* parašė:

Čia kaip mašinos nusidevėjimas, kuo senesnis tuo mažiau pagal % krenta jo kaina. Už 30 - 40e eina super seni PC su AMD 2c athlonais/sempronai. Taigi tas 30-40e yra kiek jis vertas TAU o ne kiek už jį gali gauti markete. Jei dabar jo nusidevėjimas 10%/metai kas metus kaina nukris tik po "3-4e" arba "6-10e" mano pasiūlyta kaina.

tu suupranti kad ne vien nusidevejimas kaina nulemia bet ir isleidimo metai bei apart to ir pats kompiuterio RAW PERFORMANCE. kaina=performance. nieks nemokes kosmoso uz prasta performeri netgi jei jis ir idealios bukles. be performo-nasumo nebus sklandaus veiikimo kas reiks kad nera geros bukles ir kaina kris dar labiau.

jei tau nedasunta elementarus dalykai kaip sitai tai tada as be zodziu. cia ne 2000ieji ar ne 2010ieji ir ne 19990iejji kad nusidevejimas butu vertinamas kaip pagr kriterijus-kas vertinama tai performance uz ta kaina kiek siuloma ir ka galima gauti. nusenusios detales kurie yra prasti performeriai tampa neaktualios todel ju kaina smarkiai smukus yra.

Chestnuts please

(redaguota)
prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

tu suupranti kad ne vien nusidevejimas kaina nulemia bet ir isleidimo metai bei apart to ir pats kompiuterio RAW PERFORMANCE. kaina=performance. nieks nemokes kosmoso uz prasta performeri netgi jei jis ir idealios bukles. be performo-nasumo nebus sklandaus veiikimo kas reiks kad nera geros bukles ir kaina kris dar labiau.

jei tau nedasunta elementarus dalykai kaip sitai tai tada as be zodziu. cia ne 2000ieji ar ne 2010ieji ir ne 19990iejji kad nusidevejimas butu vertinamas kaip pagr kriterijus-kas vertinama tai performance uz ta kaina kiek siuloma ir ka galima gauti. nusenusios detales kurie yra prasti performeriai tampa neaktualios todel ju kaina smarkiai smukus yra.

O tavo mama gal apie visas PC dalis nusimano, žiūriu benchmarkus ir t.t. ? Kam reikės PC už tokia kaina ir neišmanys ką perka pasiims kad ir už 200e kol išorė bus graži ir windowsai įrašyti. O tų išleidimų metų niekas niekada nerašo, nebent pasigooglini, plius išleidimo != metai ir kada pirktas PC todėl dar gali rasti HP ir dell su i3 3*** su nužeminta kaina + pora metų garantija. O jo tikrai pilnai užteks webui ir youtube + garantija todėl sugedus pataisys nemokamai.

Nusidėvėjimo principas yra ir kompiuteriuose. Kaip ir sakiau žmogus klausia už kiek jį galima parduoti o ne už kiek pirktum tu. Taip, kad gali šitą pasiimti atgal

Citata

"jei tau nedasunta elementarus dalykai kaip sitai tai tada as be zodziu."

 

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

(redaguota)
10 minutes prieš, Expert* parašė:

O tavo mama gal apie visas PC dalis nusimano, žiūriu benchmarkus ir t.t. ? Kam reikės PC už tokia kaina ir neišmanys ką perka pasiims kad ir už 200e kol išorė bus graži ir windowsai įrašyti. O tų išleidimų metų niekas niekada nerašo, nebent pasigooglini, plius išleidimo != metai ir kada pirktas PC todėl dar gali rasti HP ir dėll su i3 3*** su nužeminta kaina + pora metų garantija.

Nusidėvėjimo principas yra ir kompiuteriuose. Kaip ir sakiau žmogus klausia už kiek jį galima parduoti o ne už kiek pirktum tu. Taip, kad gali šitą pasiimti atgal

 

koks skirtumas kada pirktas :D ? su tokiom smegenelem kaip tavo ir 12metu pc uz 500euru parduot sugebetu perekupas garantuotai. geriau tu isvis patylek nes zvengt norisi skaitant nesamones. ? @darrel. paskaitinek ka cia jis rasineja XD atsirado juknos su petrovu bendramintis, dar vienas durnelis ?

vien del tokio degraduoto mastymo skelbimuose locheliai lavonus ir kelia uz kosmines kainas :D nes mato kad atsiras bukagalviu kurie nupirks nesuprasdami nieko.

apart viso sito-net ir 12metu senumo brand new old stockas vistiek bus old stocku 12metu senumo-buukle elementariai taps 99% neaktuali kadangi tai yra seniena ? (performannce bus ant tiek xujovas kad niekam to kompiuterio nereiks)cia ne koks klasikinio stiliaus auto kaip 60-70uju bmw m1 coupe s ar 70uju chargeris kad kainuotu kosmosa ?

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

Dabar, Synthwavez parašė:

koks skirtumas kada pirktas :D ? su tokiom smegenelem kaip tavo ir 12metu pc uz 500euru parduot sugebetu perekupas garantuotai. geriau tu isvis patylek nes zvengt norisi skaitant nesamones. ? @darrel. paskaitinek ka cia jis rasineja XD atsirado juknos su petrovu bendramintis, dar vienas durnelis ?

Paskutini karta klausiu, ar tavo mama nusimano apie kompiuterius ? Žino skirtuma tarp AMD ir Intel, i3 ir i9, HDD vs SSD etc etc. ?

asd1.gif

Dabar, Expert* parašė:

Paskutini karta klausiu, ar tavo mama nusimano apie kompiuterius ? Žino skirtuma tarp AMD ir Intel, i3 ir i9, HDD vs SSD etc etc. ?

baik tu isradinet dvirati ? kad idesi pigiausia ssd to kompiuterio vistiek neatgaivinsi nes procas bus lievas o tai daeis ligi to kaf zaidimuose bottleneckins su siektiek spartesne gpu. ir pro ko cia mano mama, susikisk zinai i kur tuos savo neadekvacius irodinejimus.

kalbekis su savimi :)  tavo matau smegeneles per plonos kad dasustu jog seniena liks seniena jeigu jos performance ir taip xujovas.

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2541 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...