Peršokti į turinį

Ieskau komandos stambiam minecraft projektui.


AdomC3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, na praėjo nemažai laiko nuo mano praeito projekto gamein.lt kur per komandos nesklandumais projektas įsijungę, bet didele dalis buvo mano kalte nes nesuvaldžiau paprastos administracijos. Nuo šiol ieškau žmonių kurie norėtų su manim ir vienu statytoju kurti stambu projektą, turiu didele patirti ir trumpa maža unikalia idėja. Nuo praeito mano projekto kuri laika stebėjau paprastus minecraft projektus ir jų forumus, po to laiko pradėjau domėtis nauju projektu ir apgalvojęs savo klaidas emiaus darbu prie idėjos. Dabar norisi Lietuvoj įkišti kažką tikrai unikalaus ir ypatingo ties MineCraft'u su nauja versija 1.14.3.

Kadangi projekto vienas nesukursiu su Dovydu(Statytoju) tai man reikia geros komandos su patirtimi:

  • Failu tvarkytojas (Žmogus kuris yra kūrybingas, mokantis su failais/pluginais ir padėtu man plėsti idėja jog viskas susikurtu greičiau)
  • Pasauliu dizaineris (Kūrybingas ir mokantis kurti unikalius pasaulius pasitelkus i tam tikras programas) 
  • Statybininku (Kūrybingu ir gražiai statančių ties visokiu tipu, bet daugiausiai reikės Medieval ir modern. Bei turit turėti norą ir statyti tai nepriversdami.)

    Serveryje nusimato daug darbo ir tikrai nei vienas nesėdės be darbo. Jei norit prisidėti prašom rašyti i komentarus arba i AZ. Jog patekti i komanda turit siusti pvz., tuo labiau statytojai. Jei statytojai atsiųs kopijuotas pvz., suprasiu iškarto.


Apie projektą trumpai:
Naujas stilius RPG/NUOTYKIAI/DIMENSIJOS/CUSTOM. Bus visokiu nuotykiu serveryje, paprastiems žaidėjams bus tikrai ką veikti ties misijomis. Pilna idėja bus sukurta su administracija privačiai(grupėje), beje norėčiau daugiau idėjų i komentarus ką norėtumėt pamatyti, praktiškai viską galiu sukurti, pinigu bus išleista. :)

Dėl mano gramatikos nesmerkit, esu iš kitos šalies :D

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Sėkmės paieškose 

Dekui, tikiuos pasiseks sis projektas :)

19 minutes prieš, Black'as parašė:

Vien iš aprašymo galima suprasti kad žmogus nusiteikęs rimtai, sėkmės paieškose, manau tikrai atsiras tokių kurie ateis pas tave su patirtimi ir nemals šū*o. 

Tikiuosi tikrai atsiras, tokiu zmoniu retai buna :) Dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Sveiki, na praėjo nemažai laiko nuo mano praeito projekto gamein.lt kur per komandos nesklandumais projektas įsijungę, bet didele dalis buvo mano kalte nes nesuvaldžiau paprastos administracijos. Nuo šiol ieškau žmonių kurie norėtų su manim ir vienu statytoju kurti stambu projektą, turiu didele patirti ir trumpa maža unikalia idėja. Nuo praeito mano projekto kuri laika stebėjau paprastus minecraft projektus ir jų forumus, po to laiko pradėjau domėtis nauju projektu ir apgalvojęs savo klaidas emiaus darbu prie idėjos. Dabar norisi Lietuvoj įkišti kažką tikrai unikalaus ir ypatingo ties MineCraft'u su nauja versija 1.14.3.

Kadangi projekto vienas nesukursiu su Dovydu(Statytoju) tai man reikia geros komandos su patirtimi:

  • Failu tvarkytojas (Žmogus kuris yra kūrybingas, mokantis su failais/pluginais ir padėtu man plėsti idėja jog viskas susikurtu greičiau)
  • Pasauliu dizaineris (Kūrybingas ir mokantis kurti unikalius pasaulius pasitelkus i tam tikras programas) 
  • Statybininku (Kūrybingu ir gražiai statančių ties visokiu tipu, bet daugiausiai reikės Medieval ir modern. Bei turit turėti norą ir statyti tai nepriversdami.)

    Serveryje nusimato daug darbo ir tikrai nei vienas nesėdės be darbo. Jei norit prisidėti prašom rašyti i komentarus arba i AZ. Jog patekti i komanda turit siusti pvz., tuo labiau statytojai. Jei statytojai atsiųs kopijuotas pvz., suprasiu iškarto.


Apie projektą trumpai:
Naujas stilius RPG/NUOTYKIAI/DIMENSIJOS/CUSTOM. Bus visokiu nuotykiu serveryje, paprastiems žaidėjams bus tikrai ką veikti ties misijomis. Pilna idėja bus sukurta su administracija privačiai(grupėje), beje norėčiau daugiau idėjų i komentarus ką norėtumėt pamatyti, praktiškai viską galiu sukurti, pinigu bus išleista. :)

Dėl mano gramatikos nesmerkit, esu iš kitos šalies :D

Turiu patirties ties pluginų tvarkymu, skriptavimu.  Jei reikia pagalbos parašyk asmeninę žinutę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

Aš abejoju, kad žmones vasara maloniai dirbs serve, bent jau iki rudenio palauktum, bet sekmės ieškant. =]

Na, as ju neverciu dabar dirbti vasara. Turiu daug laiko iki ziemos, Si projekta kuriu neskubedamas, bet cia jau priklauso nuo kolektyvo ar jie nori greiciau ar po biski. Sekmes prireiks, t.y

34 minutes prieš, `Modestas parašė:

Sėkmės ieškant, ir kuriant kažko įspudingo!

Dekui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...