Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

H0st - Teikiamos maketavimo paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1730 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

g0f6pJp.png

Sveiki. Taigi atėjo pats metas jau pradėti ir man pačiam teikti sa-mp maketavimo darbus. Per kelerius metelius išmokau gražiai mapinti mapus. Esu daug išgirdęs nuomonių dėl mano atliktų darbų tiek gerų tiek blogų tas mane motyvavo toliau tobulėti šioje srityje.  Atsibodo kurti serverius ir stengtis dėl to ko nepasieksi visai beviltišką o dabar pats geriausias būdas pradėti teikti maketavimo darbeliu kaip dabar tokiu metu atsidaro ir kuriasi į aukštumas daug projektų. Iškart noriu pasakyti jog už atliktus nežadu eiti į projektą ir nežadu priiminėti serverio turtą/statusą. 

Pasidomėkime daugiau
 

  • Galiu paredaguoti jūsų turimus darbus 
  • Galiu sukurti interijerą su atsispindžiomis grindimis tarsi veidrodis 
  • Perkurti norimą objektą 
     

Užsiimu įvairiais mapp stiliais prieš užsisakydami norimą darbą pirmiausiai galite turėti ir pavyzdy su pavyzdžiu jums darbas bus atliktas pigiau. Esu turėjęs ne vieną užsakymą iš geresnių projektų kurie gyvuoją dar iki šiol. 

Užsisakymai

Prieš užsisakant norimą darbą jūs turite plačiai išaiškinti ko ir kokio darbo jūs norite. Užsisakot darbą - Atlieku - Aprodau rezultatus - Jei jums tinką jūs atsiskaitote už darbą aš jums atsiunčiu darbą - Jei darbas neatitiks jūsų poreikių aš galėsiu perdaryti jūsų užsakytą darbą.

 

Tinkantys atsiskaitymai 

  • sms
  • paysera 
  • Swedbank

 

1izBOK1.pngHosteu.12_1  |  mistakas.imgur.com  | kgrplt.imgur.com 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1730 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...