Jedi

H0st - Teikiamos maketavimo paslaugos

Recommended Posts

g0f6pJp.png

Sveiki. Taigi at─Śjo pats metas jau prad─Śti ir man pa─Źiam teikti sa-mp maketavimo darbus. Per kelerius metelius i┼ímokau gra┼żiai mapinti mapus. Esu daug i┼ígird─Ös nuomoni┼│ d─Śl mano atlikt┼│ darb┼│ tiek ger┼│ tiek blog┼│ tas mane motyvavo toliau tobul─Śti ┼íioje srityje.┬á Atsibodo kurti serverius ir stengtis d─Śl to ko nepasieksi visai bevilti┼ík─ů o dabar pats geriausias b┼źdas prad─Śti teikti maketavimo darbeliu kaip dabar tokiu metu atsidaro ir kuriasi ─» auk┼ítumas daug projekt┼│. I┼íkart noriu pasakyti jog u┼ż atliktus ne┼żadu eiti ─» projekt─ů ir ne┼żadu priimin─Śti serverio turt─ů/status─ů.┬á

Pasidom─Śkime daugiau

• Galiu paredaguo´╗┐ti┬áj┼źs┼│ turimus darbus┬á
  • Galiu sukurti interijer─ů su atsispind┼żiomis grindimis tarsi veidrodis┬á
  • Perkurti norim─ů objekt─ů┬á

U┼żsiimu ─»vairiais mapp stiliais prie┼í u┼żsisakydami norim─ů darb─ů pirmiausiai galite tur─Śti ir pavyzdy su pavyzd┼żiu┬ájums darbas bus atliktas pigiau. Esu tur─Śj─Ös ne vien─ů u┼żsakym─ů i┼í geresni┼│ projekt┼│ kurie gyvuoj─ů dar iki ┼íiol.┬á

U┼żsisakymai

Prie┼í u┼żsisakant norim─ů darb─ů j┼źs turite pla─Źiai i┼íai┼íkinti ko ir kokio darbo j┼źs norite.┬áU┼żsisakot darb─ů - Atlieku - Aprodau rezultatus┬á- Jei jums tink─ů j┼źs atsiskaitote u┼ż darb─ů a┼í jums atsiun─Źiu darb─ů┬á- Jei darbas neatitiks j┼źs┼│ poreiki┼│ a┼í gal─Śsiu perdaryti j┼źs┼│ u┼żsakyt─ů┬ádarb─ů.

Tinkantys atsiskaitymai 

• sms
  • paysera┬á
  • Swedbank

1izBOK1.pngHosteu.12_1  |  mistakas.imgur.com  | kgrplt.imgur.com 

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

3 minutes prie┼í, Admin_Bielka para┼í─Ś:

PATIKIMAS,REKOMENDUOJAMAS. D─Śl CityBee ─»domu dar turi? :]

Neturiu, bet jei prireiks gali u┼żsisakyti nauj─ů!

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele