Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kas geriau ar Nokia N96 ar Samsung s5230?


lubauskas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Imk Samsung'ą. Mano draugas juo naudojesi, sako labai patogus, galima patogiai naršyti internete.

Dėl šito tikrai sutinku pats turiu ir patogu, bet visas meniu ir t.t labai greitai atsibosta, ir bent jau man labai greitai jis nusminga jeigu normaliau panaudoju, o šiaip tai patrčiau imti N96.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau imti Nokia N96,jeigu klausiant kodėl tai manau išlaidų mažiau būs.Jeigu samsungas ( s5230 ) nukristu ant žemės ir reikėtu ekrana keisti tai manau apie ~100-200 lt reikėtu mokėti.

Dėl ekrano nee, jis labai patvarus aš su kėde jį pervažiavau ir nieko nebuvo.

WTF??? Tu su kėde važinėjies? :D Šeip manau imk NOKIA N96, geresnis mano akei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Imk Nokia N96 , nes Samsung s5230 yra labai jautrūs, aš tuos telefonus abiejus laikę rankoj ir jau galiu pasakyt , kad samsung yra šhit. Tie samsungai jei nukrenta kelis kartus ant žemės viskas jau gali jį išmeti, nes už tvarkymą daug sumokėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...