Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Corgi Engine. Ar verta su juo pradėti kurti žaidimą?


furiiK`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal kas naudojo Corgi Engine? (Unity Asset)

Ar patogu naudotis? Ar galima pradėti nuo jo kūrti žaidimą naujokams? (visiškai žalias esu žaidimų kūryboje). Ar vertas 60 usd? Galėsiu su juo padaryti kokybiška žaidima 2D? Jeigu reikės naujų character'ių, nusipirkus kitą asset'ą, galėsiu įdėti jį į žaidimą?

Discord:  furiik#8211

Redaguota , nario furiiK`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ?Loop? parašė:

BUILDBOX2 Naudok kad pradžiai turėtum patirties kurime. Labai padeda be to dar ant mobile gali kurti. :)

Sveikas, Corgi Engine irgi galima kurti ant Android/iOS. Multiplayer irgi leidzia. Bet man labiausiai domina klausimas ar vertas jis 60usd :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, furiiK` parašė:

Sveikas, Corgi Engine irgi galima kurti ant Android/iOS. Multiplayer irgi leidzia. Bet man labiausiai domina klausimas ar vertas jis 60usd :)

Nežinau, realiai visai kaip pradedantysiam būtų sunku ant šitos programos, patarimas buildbox2 arba buildbox3 jau atsirado 3D ir ant android gali kurt ir pnš. Yra daug tutorail, templates ant game be to pats esu sukures game jei nori paziuret ir be  to nemokamai ir labai lengva kurt :) po to prieisi prie sunkesniu tai tik patarimas. Mano darbas: 

Cia 2017 metu darbas :) kai pirma karta pradejau kurt game.

 

Redaguota , nario ?Loop?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ?Loop? parašė:

Nežinau, realiai visai kaip pradedantysiam būtų sunku ant šitos programos, patarimas buildbox2 arba buildbox3 jau atsirado 3D ir ant android gali kurt ir pnš. Yra daug tutorail, templates ant game be to pats esu sukures game jei nori paziuret ir be  to nemokamai ir labai lengva kurt :) po to prieisi prie sunkesniu tai tik patarimas. Mano darbas: 

 

Nežinau, realiai visai kaip pradedantysiam būtų sunku ant šitos programos, patarimas buildbox2 arba buildbox3 jau atsirado 3D ir ant android gali kurt ir pnš. Yra daug tutorail, templates ant game be to pats esu sukures game jei nori paziuret ir be  to nemokamai ir labai lengva kurt :) po to prieisi prie sunkesniu tai tik patarimas. Mano darbas: 

 

Gan smagiai atrodo, bet as noriu padaryti zaidima su animacijomis - veikejas turi zudyt monstrus ir pns. Idejos skleist nenoriu, nes gan sunkiai paaiskint, bet esu uzsirases, nupaises. Platformos turi judeti ir pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, furiiK` parašė:

Gan smagiai atrodo, bet as noriu padaryti zaidima su animacijomis - veikejas turi zudyt monstrus ir pns. Idejos skleist nenoriu, nes gan sunkiai paaiskint, bet esu uzsirases, nupaises. Platformos turi judeti ir pns.

Tada linkiu sėkmės kurime, manau kur naudoji programa bus gera ir tinkama :)

Ir dar kai pasieksi tikslą ir sukursi žaidimą pagalvok apie googleplay nes aš jau galvojau kelti ten nes galima užsidirbti pinigų ir patarimas kurti ENGLISH game. Aš jau bučiau kėlęs savo game i googleplay bet jau toliau nebekuriau geresnių game. Tai toks patarimas kai sukursi veltui nepanaudok savo game ir nepamiršk ikelt i googleplay tai tikrai padės užsidirbti pinigų patikėk manim čia ne lietuviai siųsis o anglai ir visi kiti... SĖKMĖS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), furiiK` parašė:

Gan smagiai atrodo, bet as noriu padaryti zaidima su animacijomis - veikejas turi zudyt monstrus ir pns. Idejos skleist nenoriu, nes gan sunkiai paaiskint, bet esu uzsirases, nupaises. Platformos turi judeti ir pns.

tavo idejos tikrai niekam nereikia, ka paminejai yra banalus platformeris kuri galima sukurt su visais game creatoriais populeriais nesu girdejas apie corgi kazkoki, bet zinau buildbox, construct, gamemaker, per juos eina padaryt viska ko tau gali reiket, o kadangi atrodo nemoki programuot tai juose galima drag/drop arba scriptint kaip kad gamemaker kas yra lengviau nei programavimas.

prieš 15 valandas(-ų), ?Loop? parašė:

Tada linkiu sėkmės kurime, manau kur naudoji programa bus gera ir tinkama :)

Ir dar kai pasieksi tikslą ir sukursi žaidimą pagalvok apie googleplay nes aš jau galvojau kelti ten nes galima užsidirbti pinigų ir patarimas kurti ENGLISH game. Aš jau bučiau kėlęs savo game i googleplay bet jau toliau nebekuriau geresnių game. Tai toks patarimas kai sukursi veltui nepanaudok savo game ir nepamiršk ikelt i googleplay tai tikrai padės užsidirbti pinigų patikėk manim čia ne lietuviai siųsis o anglai ir visi kiti... SĖKMĖS

nu viskas tikrai ne taip paprasta, idesi zaidima, jei jis nebus geresnis uz kitu niekas nenores jo siustis, vienas zaidejas neatnes milijonu todel mastelis turi but didelis kaz uzdirbtai ir 100$, taip pat sprendziu kad kurejas temos gali neturet 18+ metu kas yra reikalinga norint gauti pajamas per adsense.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...