Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Mu-kaimas.lt – Legendos niekada nemiršta – Mu Online


Exillumnet

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveiki, su pasididžiavimu noriu pristatyti atgijusį Mu-kaimas.lt Mu Online serverį, kuris prisikėlė kaip feniksas iš pelenų! Tai serveris, kuris yra įrašytas į Wikipedia istoriją!
Mu Online – Tai Masive MMOrpg, tai masinio tipo žaidimas! Galbūt, kai kurie esate žaidę prieš daug, daug metų kokį lietuvišką serverį, kai ypač Mu Online buvo populiarus, tai čia yra šio žaidimo bazė, kuri yra ištobulinta, seniau, žaidime reikėjo daug grindinti, daryti resetus, o vėliau ir grand, kad gauti tam tikrą kiekį kreditų ir nusipirkti kokį geresnį setą, bet šiame ne tik už grand resetus gausite geriausius itemus, bet juos dropina ir paprasti mobai, bosai bei eventai!

Šiuo metu nauji accountai gauna po 1 savaitę VIP nemokamai (Vip narystė skirta tam, kad žmonės balsuotų puslapyje topuose ir už tai gaudami kreditus įsigytų VIP narystes, 7d – 400 kreditų, t.y. 40 balsų, o per dieną galima balsuoti po 9 balsus, tai užtenka 5 dienas prabalsuoti ir gausite savaitei VIP, nors ir praleisit kokią dieną ar dvi iš savaitės).

Serverio specifikacija:

Serverio versija S12 (Viena naujausių ir tobuliausių).

Serverio greitis – 1500x (dynamic – besikeičiantis, kas 10rr sumažėja 100x ir taip iki 1000x).

Jokių jewel‘ų parduotuvėse, visus dropina mobai.

Nėra all opt itemų shop‘e pirkti, max 4 opt+socket‘ai.

 

Filmukas apie serverį:

https://www.youtube.com/watch?v=ce6xGfbtzw0

Registracija:
https://www.mu-kaimas.lt/registration
Parsisiuntimas:
https://www.mu-kaimas.lt/downloads

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne rimtai kas bežaidžia tą mu kaimą pats lieviausias žaidimas jau geriau vice city visą likusį gyvenimą kapočiau negu šitą. Yra šiais laikais geresnių žaidimų: cs:go,fortnite,gta ir daug visokių gerų žaidimų. Nebent mu kaimas yra populiarus ant low-end pc kurie neveža tokių žaidimų. Tai tik mano nuomonė niekad šio žaidimo nesu žaidęs ir nesiruošiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Ne rimtai kas bežaidžia tą mu kaimą pats lieviausias žaidimas jau geriau vice city visą likusį gyvenimą kapočiau negu šitą. Yra šiais laikais geresnių žaidimų: cs:go,fortnite,gta ir daug visokių gerų žaidimų. Nebent mu kaimas yra populiarus ant low-end pc kurie neveža tokių žaidimų. Tai tik mano nuomonė niekad šio žaidimo nesu žaidęs ir nesiruošiu.

Aš nesuprantu, jeigu tu jo niekada nesi žaidęs tai kam tu čia reiškiesi tada? Koks skirtumas tos grafikos, ne dėl to yra žaidžiami žaidimai. Juokinga pasidarė, kad paminėjai fortnite, didesnio vėžio rast turbūt negalima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
2019-05-29 21:28, Exillumnet parašė:

 

Sveiki, su pasididžiavimu noriu pristatyti atgijusį Mu-kaimas.lt Mu Online serverį, kuris prisikėlė kaip feniksas iš pelenų! Tai serveris, kuris yra įrašytas į Wikipedia istoriją!
Mu Online – Tai Masive MMOrpg, tai masinio tipo žaidimas! Galbūt, kai kurie esate žaidę prieš daug, daug metų kokį lietuvišką serverį, kai ypač Mu Online buvo populiarus, tai čia yra šio žaidimo bazė, kuri yra ištobulinta, seniau, žaidime reikėjo daug grindinti, daryti resetus, o vėliau ir grand, kad gauti tam tikrą kiekį kreditų ir nusipirkti kokį geresnį setą, bet šiame ne tik už grand resetus gausite geriausius itemus, bet juos dropina ir paprasti mobai, bosai bei eventai!

Šiuo metu nauji accountai gauna po 1 savaitę VIP nemokamai (Vip narystė skirta tam, kad žmonės balsuotų puslapyje topuose ir už tai gaudami kreditus įsigytų VIP narystes, 7d – 400 kreditų, t.y. 40 balsų, o per dieną galima balsuoti po 9 balsus, tai užtenka 5 dienas prabalsuoti ir gausite savaitei VIP, nors ir praleisit kokią dieną ar dvi iš savaitės).

Serverio specifikacija:

Serverio versija S12 (Viena naujausių ir tobuliausių).

Serverio greitis – 1500x (dynamic – besikeičiantis, kas 10rr sumažėja 100x ir taip iki 1000x).

Jokių jewel‘ų parduotuvėse, visus dropina mobai.

Nėra all opt itemų shop‘e pirkti, max 4 opt+socket‘ai.

 

Filmukas apie serverį:

https://www.youtube.com/watch?v=ce6xGfbtzw0

Registracija:
https://www.mu-kaimas.lt/registration
Parsisiuntimas:
https://www.mu-kaimas.lt/downloads

Tu botas tikrai kam nupirkai pas pr3nika mū kaimą jai  ne moki serverį atidaryt. Vienu žodžiu hebra kas loskit mū kaimą. nes einat čia nes toks grybas nupirko domain vaikis pz :D bomba :D geriau super - mū hobby draion-mu negu tas idtios su mū kaimų :D

Redaguota , nario Muonline zaidejas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Eddy parašė:

Kažin kuris pirmas pradėjo achujėlinti ir girtis jog turi pati geriausia Mu serva :D Nors visiem akivaizdu, kad tu nieko nesugebi padaryti. :)

na mano servas gyvavo kelis kart ilgiau negu tavo, kelis kart daugiau žaidėjų turėjo ir kelis kart geresnis buvo, tai man to pakanka :) O įvardinti ką aš sugebu ir ko ne, ne tau. Ir tuo labiau, kad neturiu tau nieko įrodynėti, nes tu esi visiškai nereikšmingas niekam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj vaikeli tu vaikeli :D  Kas is to kad tavo projektas gyvuoja ilgai kiek per ta visa gyvavima jis buvo ijungtas ir zaidziamas? :D Puse men neilgiau gal.. :D  :D Atsukus ilga laika atgal tai pas mane zaideju buvo zymiai daugiau , nei pas tave mali cia beleka isvis. :) O kad su Karuna man nepasiseke tai cia normalu, nes karuna pastaciau beveik po 3 metu pertraukos. O kad tu esi medis ir nieko nemoki tai cia faktulis. Lyg tu kam butum cia reiksmingas :D :D Gaila man taves istikruju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...