Peršokti į turinį
Buckow

Del mysql saugojimo

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Buckow parašė:

Visas Prijungimas tas pats?

Prie ko čia prisijungimas? :D Tau aiškiai Marius parašė, kad log'us tikrintum. Man įdomu, kodėl tu išvis dirbi prie tokių sistemų, prie kurių nežinai ką daryt? Jeigu tikies, kad čia tau visi ims ir padarys už tave - taip nebus. Mokykis mysql'ą ir išmoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistemų iš kitų serverių.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, newyorkas parašė:

Prie ko čia prisijungimas? :D Tau aiškiai Marius parašė, kad log'us tikrintum. Man įdomu, kodėl tu išvis dirbi prie tokių sistemų, prie kurių nežinai ką daryt? Jeigu tikies, kad čia tau visi ims ir padarys už tave - taip nebus. Mokykis mysql'ą ir išmoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistemų iš kitų serverių.

Mokslinčiau, turbut žmogus stengiasi, mokosi, kam tokiu komentarų bereikšmių, padėk žmogui geriau..

3 minutes prieš, Buckow parašė:

neprijungimas o isgauvimas info 

Parašyk man privatą, padėsiu tau su ta problema, kad iš tučio į kiaurą nerašyt.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

35 minutes prieš, KarmA` parašė:

Mokslinčiau, turbut žmogus stengiasi, mokosi, kam tokiu komentarų bereikšmių, padėk žmogui geriau..

Parašyk man privatą, padėsiu tau su ta problema, kad iš tučio į kiaurą nerašyt.

Nu taip kitiem tik igelt o ne tai ko paprasiau parasyt

Prieš 1 valandą, newyorkas parašė:

Kur tu matai kad prasau kad man ant lekstutes viska padetu? gi aiskiai parasiau veikimo principa, o ne scripta numest. be to bandau su mysql dirbt, kuo daugiau suzinoti. Jei matai kad kazko nesupratau tai paaskint, butu labai idomu suzinoti. 

p.s sry uz klaidas per tel rasiau

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele