Buckow

Del mysql saugojimo

Recommended Posts

Sveiki, ieskojau informacijos apie saugojima kuris issaugotu informacija kuria galeciau perziureti parases tos dienos. kas tai per saugojimas, kaip vyksta visasprocesas.

pvz parasau /info 2019-05-13

ir matau tos dienos informacija 

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Eik ─» duomenu baz─Ś prisijung, ir ten susirask mysql log'us :)

Patikrink kada 00:00 laikas ateina. Ir sud─Śk ─» mysql lentel─Ö tam tikr─ů informacij─ů, taip pat format─ů. Tada info komandoje pagal nurodyt─ů dat─ů i┼ígauk i┼í mysql lentel─Śs.

prie┼í 2 valandas(-┼│), Buckow para┼í─Ś:

Visas Prijungimas tas pats?

Visdar nepagauni kampo.

prie┼í 3 valandas(-┼│), Buckow para┼í─Ś:

Visas Prijungimas tas pats?

Prie ko ─Źia prisijungimas? :D Tau ai┼íkiai Marius para┼í─Ś, kad log'us tikrintum. Man ─»domu, kod─Śl tu i┼ívis dirbi prie toki┼│ sistem┼│, prie kuri┼│ ne┼żinai k─ů daryt? Jeigu tikies, kad ─Źia tau visi ims ir padarys u┼ż tave - taip nebus. Mokykis mysql'─ů ir i┼ímoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistem┼│ i┼í kit┼│ serveri┼│.

27 minutes prie┼í, newyorkas para┼í─Ś:

Prie ko ─Źia prisijungimas? :D Tau ai┼íkiai Marius para┼í─Ś, kad log'us tikrintum. Man ─»domu, kod─Śl tu i┼ívis dirbi prie toki┼│ sistem┼│, prie kuri┼│ ne┼żinai k─ů daryt? Jeigu tikies, kad ─Źia tau visi ims ir padarys u┼ż tave - taip nebus. Mokykis mysql'─ů ir i┼ímoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistem┼│ i┼í kit┼│ serveri┼│.

Mokslin─Źiau, turbut ┼żmogus stengiasi, mokosi, kam tokiu komentar┼│ bereik┼ími┼│, pad─Śk ┼żmogui geriau..

3 minutes prie┼í, Buckow para┼í─Ś:

neprijungimas o isgauvimas info 

Para┼íyk man privat─ů, pad─Śsiu tau su ta problema, kad i┼í tu─Źio ─» kiaur─ů nera┼íyt.

35 minutes prie┼í, KarmA` para┼í─Ś:

Mokslin─Źiau, turbut ┼żmogus stengiasi, mokosi, kam tokiu komentar┼│ bereik┼ími┼│, pad─Śk ┼żmogui geriau..

Para┼íyk man privat─ů, pad─Śsiu tau su ta problema, kad i┼í tu─Źio ─» kiaur─ů nera┼íyt.

Nu taip kitiem tik igelt o ne tai ko paprasiau parasyt

Prie┼í 1 valand─ů, newyorkas para┼í─Ś:

Kur tu matai kad prasau kad man ant lekstutes viska padetu? gi aiskiai parasiau veikimo principa, o ne scripta numest. be to bandau su mysql dirbt, kuo daugiau suzinoti. Jei matai kad kazko nesupratau tai paaskint, butu labai idomu suzinoti. 

p.s sry uz klaidas per tel rasiau

prie┼í 1 valand─ů, Buckow para┼í─Ś:

Galetum detaliau, nes nerandu ? Arba man ju nesaugo 

Nu realiai reikia, ┼żi┼źr─Śti ar yra players config ar kaip jis ten vadinasi..

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.