Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del mysql saugojimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Buckow parašė:

Visas Prijungimas tas pats?

Prie ko čia prisijungimas? :D Tau aiškiai Marius parašė, kad log'us tikrintum. Man įdomu, kodėl tu išvis dirbi prie tokių sistemų, prie kurių nežinai ką daryt? Jeigu tikies, kad čia tau visi ims ir padarys už tave - taip nebus. Mokykis mysql'ą ir išmoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistemų iš kitų serverių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, newyorkas parašė:

Prie ko čia prisijungimas? :D Tau aiškiai Marius parašė, kad log'us tikrintum. Man įdomu, kodėl tu išvis dirbi prie tokių sistemų, prie kurių nežinai ką daryt? Jeigu tikies, kad čia tau visi ims ir padarys už tave - taip nebus. Mokykis mysql'ą ir išmoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistemų iš kitų serverių.

Mokslinčiau, turbut žmogus stengiasi, mokosi, kam tokiu komentarų bereikšmių, padėk žmogui geriau..

 

3 minutes prieš, Buckow parašė:

neprijungimas o isgauvimas info 

Parašyk man privatą, padėsiu tau su ta problema, kad iš tučio į kiaurą nerašyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, KarmA` parašė:

Mokslinčiau, turbut žmogus stengiasi, mokosi, kam tokiu komentarų bereikšmių, padėk žmogui geriau..

 

Parašyk man privatą, padėsiu tau su ta problema, kad iš tučio į kiaurą nerašyt.

Nu taip kitiem tik igelt o ne tai ko paprasiau parasyt

 

Prieš 1 valandą, newyorkas parašė:

Prie ko čia prisijungimas? :D Tau aiškiai Marius parašė, kad log'us tikrintum. Man įdomu, kodėl tu išvis dirbi prie tokių sistemų, prie kurių nežinai ką daryt? Jeigu tikies, kad čia tau visi ims ir padarys už tave - taip nebus. Mokykis mysql'ą ir išmoksi dirbt su tokiom sistemom. Nekopijuok kol kas sistemų iš kitų serverių.

Kur tu matai kad prasau kad man ant lekstutes viska padetu? gi aiskiai parasiau veikimo principa, o ne scripta numest. be to bandau su mysql dirbt, kuo daugiau suzinoti. Jei matai kad kazko nesupratau tai paaskint, butu labai idomu suzinoti. 

p.s sry uz klaidas per tel rasiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...