Peršokti į turinį
Vidmantas.

Problema su audio driveriais

Recommended Posts

Sveiki, susidūriau su bėda, jog po windows update kažkas atsitiko su mano driveriais ir naudodamas driver booster atsinaujinau visus driverius taip pat ir garso, bet dabar kai atsinaujinau nebegaliu naudoti taip kaip seniau: image.png.1daf4bddde00d60741d05d94c6d75818.png Prijungti rear ir front ausinių, jei prijungiu rear viskas k veikia rear, bet jei prijungiu front tai rear nebeveikia ir veikia tik front, seniau būdavo galima pasirinkti kokį galiu naudoti. 

Isirašau kažkokius lenovo driverius ir man viskas veikia puikiausiai po restarto, bet kai restartuoju dar kartą driveriai dingsta ir vėl veikia taippat kaip aš nenoriu, kad veiktų.

Gal kas esat susidūrę.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Vidmantas. parašė:

Sveiki, susidūriau su bėda, jog po windows update kažkas atsitiko su mano driveriais ir naudodamas driver booster atsinaujinau visus driverius taip pat ir garso, bet dabar kai atsinaujinau nebegaliu naudoti taip kaip seniau: image.png.1daf4bddde00d60741d05d94c6d75818.png Prijungti rear ir front ausinių, jei prijungiu rear viskas k veikia rear, bet jei prijungiu front tai rear nebeveikia ir veikia tik front, seniau būdavo galima pasirinkti kokį galiu naudoti. 

Isirašau kažkokius lenovo driverius ir man viskas veikia puikiausiai po restarto, bet kai restartuoju dar kartą driveriai dingsta ir vėl veikia taippat kaip aš nenoriu, kad veiktų.

Gal kas esat susidūrę.

pc pavadinimas pilnas (jei laptopas). stacionaraus pc motininės pilnas pavadinimas 

Dalintis šį pranešimą

prieš 2 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

pc pavadinimas pilnas (jei laptopas). stacionaraus pc motininės pilnas pavadinimas 

PRIME A320M-K bandžiau siųstis audio driverius iš jų puslapio niekas nepasikeitė.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele