Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PASIŪLYMAS] Mafijos žaidimas

ArtckA`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gameriai.

Šią temą tik gameriam, nes turbūt jie mėgstą tokius žaidimus, susiję su vogimų, mafijomis, kolektyvais, kovomis ir t.t

Pristatau jums nuostabią nuomonė apie žaidimą?

Koks tolkas iš jos? Kodėl siūlau aš ją?

a) Viskas tame, kad šis žaidimas sudomintų pusė interneto, manau visiems jau pabodęs http://www.mafijoskarai.lt, todėl manau reikėtų sukūrti kažko įspūdingo, naujo.

B) Siūlau aš ją tam, kad iš jos būtų tikrai geras pelnas, ir būtų SuperGames.lt pats populeresnis, nes turės savų kūrtų internetinių žaidimų, ir kaip visi, galės googl'inti, ir ją ras.

c) Žaidimo dizainas, apie tai turbūt nupiešiu bandysiu aš, nupiešiu tik pradžią, o vėliau mąstysime, lauksime nuomonės Aurimo. Bet manau visiems būtų įdomiau, manau įspūdį paliksime pusė internetui, nes tikrai reikės labai ilgai daryti, bet manau ateityje, manau daugėlių įvertins žaidimą tikrai gerai, nes manau įdės Aurimas į šį žaidimą daug laiko.

d) Plačiau apie dizaina: Norėčiau nupiešti pradinį dizainą, ir parodyti jums kuo greičiau, bet kolkas man turėtų būti svarbį jūsų nuomonė, ar jūs arba PRIEŠ.

Ačiū, norėčiau kad pagrįstumetet savo atsakymą, ir parašytumet klausimų, į kuriuos galėčiau atsakyti, arba pamąstyt, ir atsakyti greitų laikų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už, bet lyg mačiau šitą idėja lrg.lt forume.. Na nežinau, tu čia vogi jų idėją kiek žinau..

Tiek to ne, lrg.lt aš lankiausius labai retai, beto apie tą matęs, bet tikrai galbūt ir ir įdėjos panašios, bet vidus tikrai skirtusi, ar tu tikrai galvojį kad jį sukurtų mafijų žaidimą, jeigu jie prižadėjęs apie 8 kartus serverį pajungt, todėl ir netikiuosius kad ir šitą sukūrs, beto manau kad būtų daugiau tokių žaidimų, o ne įdėjų vogimų.

Nuoroda į komentarą

Prieš, pinigais nelyja. Čia tik tavo nuomonė. Tokiems žaidimams reikia rimtų programišių, o kai pats nesi patyres dar didesni pinigai. Čia jau ne paprasto hostingo reikia, o VPS serverio. Remėjų irgi sunkiai rasi kadangi tokių serverių jau nemažai. Sukurtum detalų verslo planą tada kažką adminai mąstytu. Ir žaidima tik po metų išvystumėme. Manau vien nuo mano komentaro rakink temą :)

Nuoroda į komentarą

Prieš, pinigais nelyja. Čia tik tavo nuomonė. Tokiems žaidimams reikia rimtų programišių, o kai pats nesi patyres dar didesni pinigai. Čia jau ne paprasto hostingo reikia, o VPS serverio. Remėjų irgi sunkiai rasi kadangi tokių serverių jau nemažai. Sukurtum detalų verslo planą tada kažką adminai mąstytu. Ir žaidima tik po metų išvystumėme. Manau vien nuo mano komentaro rakink temą :)

Žinok išleidęs pinigų į tą žaidimą, tie pinigai ateis, ar netaip? Tai žaidimų forumas, ir jau yra Supergames.lt žaidimai, kodėl nebus ir mafijos žaidimo? Ar tik dėl programišių čia reikalas? Vis vien, yra pamokos, yra žmonės, kurie gal turėtų noro pamokyti, arba pateikti pagalbą, todėl vis vien dar nerakinų temą.

Nuoroda į komentarą

Prieš, prieš ir dar karta prieš, pirmas dalykas dėl ko aš prieštarauju, visas domenas, dizainas, daug atsieis, visas žaidimo programavimas, viskas kainuos tiek, kiek Aurimas moką už šį domeną.Tai bus labai didėli nuostoliai supergames.lt tinklapiui.Antras dalykas, forumuose bus mažiau aktyvių narių, visi bus įsijautę į žaidimą, ir forumas bus miręs. Gal kokie keli dar kur diskutuos, bet aš tikrai nepritariu šiam pasiūlimui.Dideli nuostoliai,forumas miręs. Tai kas jums geriau, naršyti forume gauti daug informacijos apie žaidimus, ar žaisti kvailus, mafijos žaidimus. Gerai apmastykite kam reikalingas žaidimu forumui nuosavas žaidimas.

Nuoroda į komentarą

Už , aš dabar vėl pradėjau žaisti mafijos karus pas eNol gaujoj sėdžiu ir thecrimes pradejau na manau įdomus žaidimai PVZ : Thecrimes neseniai buvo naujas raundas tik atsidare vėl 3500 žmonių buvo pirmomis valandomis lagas nežmoniškas buvo .. ;D Bet šiaip tai įdomu aš ant mafijos karų kai dar nebūvo jie tokie pasikele buvau išleides 150+ LT ant kreditu manau jei čia atsidarytu nusipirkčiau kreditų jeigu būtų. ;D

Nuoroda į komentarą

Žinok išleidęs pinigų į tą žaidimą, tie pinigai ateis, ar netaip? Tai žaidimų forumas, ir jau yra Supergames.lt žaidimai, kodėl nebus ir mafijos žaidimo? Ar tik dėl programišių čia reikalas? Vis vien, yra pamokos, yra žmonės, kurie gal turėtų noro pamokyti, arba pateikti pagalbą, todėl vis vien dar nerakinų temą.

Matau, kad nesi su tuo susidūręs, ir nepajutęs tikro gyvenimo skonio. Administratoriai tikrai neįvygdys šio pasiūlymo, bergždžias reikalas. Atsipirkti, gal po kelių metų atsipirks, bet šias laikais su tokias kaip JavaScript,PHP,HTML ir kitomis kalbomis mokintis yra ganėtinai sunku, čia dizainą sukoduoti išmokti lengvą, bet tokius dalykus, patikėk nelengvą, o privatų asmenį kuris mokis nemokamai rasti labai sunku.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...