Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

VilmuX Re-Prisistatymas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Štai prabėgo lygiai 6Mėnesiai. Kaip Dixie ir sakė, išvysime užrašą "Grįžau prie CS". Ta diena išaušo, tiesiog neištvėriau, per tuos puse metų galiu tikrai pasakyti, daug daugiau išmokau ir manau nebūsiu toks geras kaip ankščiau :/ (Atsiprašau iškart). Likau toks pat nepataisomas tinginys :D Tad mano darbai kuriami ilgai. (Irgi atsiprašau :D). Na kaip žinote ilgai netvėriau ir kibau į darbą, mokinaus, dabar mano darbalaukis prigrustas šlamšto, mano pluginų, Admin packų (Kurių neplatinsiu, nes ten gali būti netikėtu dalyku, geriau nesakysiu kokių). :nice: . Taipat grįžau su gera nuotaika, bet čia manęs aktyvaus nematysite, kadangi nemėgstu garsėti žodžias kaip: "Puikus, darbas" ir "Šlamštas", o dauguma tokie ir yra. Aš postų prašęs mažai, nes nesu jau toks geras kritikas, ir mano kritiką dažniausiai būna griežta (Irgi atsiprašau, tikrai). Na vardą visi žinote: Tadas arba Vilmantas (Vilmantas - Antras vardas, kažkur pamelavau, kad pirmas :D), bet geriau esu pažystamas: VilmuX vardu. Pastaruoju metu internete padidėjo mano "Fake", kad grįžau ir panašiai. Netikėkit, ten papraščiausi melagiai, ir aš juos stengiuosi suvalgyti pietums. Pastaruoju metu gaunu žinučių, kad aš kažką apgavau ir panašiai. Na nesu dar nieko apgavęs, kolkas, bet gal esu žiaaaauriai užgaišinęs laiką, bet pasakysiu tiesa, pažadų kartais netesiu, nes esu nepataisomas tinginys :sliap: . Tiesiog pradėjau vėl kurti, kadangi Monster Machine aš iš nervų ištryniau (Nesakysiu kodėl) darau MM 0.2 versiją, kadangi pirmoji buvo labai "bugova" ir daug klaidų. Taipat ateityje turiu daug planų. Nu iki pasaulio pabaigos aišku :D (2012-12-21). Dabar apie planus:

Sukurti Zombie VilmuX 1.2 - 1.5

Sukurti Monster Machine 0.2 - 0.3

Sukurti The Dust 0.0.1 - The Dust 0.2.0 (Tai nuo pagrindo modifikuotas CS ir su naujais serveriukais, išvysite jį tik 2012)

Sukurti Death Race by VilmuX (v0.1)

Planų užteks, nes esu labai tingus :D

Na galit linkėti sekmės ;) Ačiū. :D Komentuokit. Beto aš po galvos sutrenkimo, greit nerašykit :)

Nerašykit Labas,Sekmės,Gerai,kad sugrįžai ir etc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sukurti Zombie VilmuX 1.2 - 1.5

Sukurti Monster Machine 0.2 - 0.3

Sukurti The Dust 0.0.1 - The Dust 0.2.0 (Tai nuo pagrindo modifikuotas CS ir su naujais serveriukais, išvysite jį tik 2012)

Sukurti Death Race by VilmuX (v0.1)

Kokiem čia game'am ketini kurt? Ir beto, jei tik po galvos sutrenkimo, tai nelabai sveikas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...