Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KURIU MINECRAFT SERVERIU TREILERIUS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi,kuriu minecraft treilerius už mažą kaina ( 3 eur ) Pirkėjas turi susisiekti facebook"e. ( Labas,nuoriu treilerio. Apmokėsiu Paypal arba sms žinute) (Pvz kaip negalima: Sveikas sukurk please free treleri duosiu op (Pasiūlymai tokie nedomina)

               Apmokėjus viska ateisių y serveri,turėsite duoti gamemode 3 . Treileri baigus  reikės man readaguoti įsiūsių jūsų patogiu varentu discord,skype,facebook,teamspeak (Nuorodomis).  Ką redaguosite? (Nekainuos) Bus uždėtas IP --> Dešenėje pusėje.  (Nekainuos) Bus pridėti vaizdo įrošo gale pagražinimai kurie sudarys jūsų serverio logo,Forumo addresas. (Apsaugota) Kodėl verta būtent pas mus? Nes padaro mūsų komanda gražiau,geriau ir su apsauga ,kad neapgautų esame dirbe daug žmonėms sūkūre treilerius.

        Pasižiurėti ar gražus? Galima dar vieną pasiūlima padaryti serverio treileri,kuriame nekainuos tiksliau pažiurėti koks treileris bus padaryas ,kad nebūtų ,kad aš sūkūriai treileri pridėsime mūsų serverio ip ir kas sūkūre ir supergamer paskyros nick. ( Pirkadami tuo nebus )

                                                                                 FACEBOOK:https://www.facebook.com/profile.php?id=100031980620947

 

Redaguota , nario Sad Life
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei būtų koks portfolio, tai gal ir žmonėms būtų aiškiau su kokiu asmeniu tu čia dirbi, bet žmonės nežinotų ar tu kuri gerus treilerius ar ne. Na, vistiek sėkmės, tik mažas patarimas, kad geriau su treileriais išeitų dirbt, naudok Replay Mod'ą, su juo gražiau išeis nufilmuot kažką panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Sad Life parašė:

Gerai tojau :) 

 

 Kaškas panašaus dar atsiuntė draugas , nes pats bandė. Jai bus netinkamas ismesiu iš komandos.

Tas pristatymas tai toks.. Jis tiesiog ne mano stiliui asmeniškai. Pristatymas tai nėra tiesiog skraidžiojimas aplink spawn'ą, tai tiesiog viso serverio aprodymas. Man asmeniškai tie efektai ir muzika nepatinka, bet tai tik mano nuomonė.

Redaguota , nario Rolic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
2019-03-29 14:49, Skeppy parašė:

Gerai tojau :) 

 

 Kaškas panašaus dar atsiuntė draugas , nes pats bandė. Jai bus netinkamas ismesiu iš komandos.

Na jeigu tai vadinate traileriu, tai nepasakyčiau, kad čia kažkas labai įpatingo, nes jokio sync, simple juodi barai, toks vaizdas, kad filmuota, net ne 60fps,
Rekomenduočiau dar padirbėti tau, ar tavo draugui ties montavimu.
Patarčiau užsiimti kažkuo papraščiau, kaip parsisiųsti [CLIPS IN DESC] video, ir bandyt juos editint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...