Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

HILEMC.HOTMC.EU | NAUJA SERVERIO PRADŽIA


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1863 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2019-03-21 18:31, Sad Life parašė:

1. Tai kas? jis bus paskelbtas.

2. Bus paskelbta ,nes vyksta darbai

3. Pasakyk pvž

4. Kas blogai? pvž gali būti .srw.lt

5. Žmonės ateina į serveri. Jai nežinai tai nesakyk

Parodyk man perspektyvų serverį, kuris pateikia kažką naujo ir yra gyvuojantis bent puse metų , su sub domeno galūne, aš palauksiu. Nekurk to šūdservio, eik geriau padaryti namų darbus, vis šiokia tokia praktikta išmokti rašyti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Sad Life parašė:

Kam reik daryti namų darbus man ,jai geriau mokinos už tave,eik vaikeli pats pasimokinti.

Pats nesukurtum gero serverio,o tik sedėtum vienas :) 

Visų pirma, aš gyvenime nekurčiau tokio šūdservio, su tokia galūne ir su vaikėzų gvardija kaip Komanda. Visų antra, tau negėda tokius projektus kurt? Tu dar be to į mano klausima neatsakei, parodyk man projektą su sub domenu kuris gyvuoja ilgiau nei puse metų ir nėra tuščias 24/7 . Jeigu tu net neišgali Domeno nusipirkt tai apie ką kalba eina. Spėjimas toks, kad tu net neturi iš ko ta Domena nusipirkt, kiek žinau vaikams kortelių neišduoda. 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Sad Life parašė:

Kam reik daryti namų darbus man ,jai geriau mokinos už tave,eik vaikeli pats pasimokinti.

Pats nesukurtum gero serverio,o tik sedėtum vienas :) 

Nesakyk "Pats nesukurtum gero serverio" Nęs pats nesugebi sukurti normalaus serverio, ypač kai jūs katik sukūrėt outdated tipa minecraft serverio t.y Free admin su gamemode ( Nors jau senai tokių šūdų jau nebežaidžia ).

Sukūrėt tokį serverį, kurie buvo kuriami tokie patys 1.7.2 versijose, nieko naujo neįnešate, o viskas seną... o apie populiaruma išvis galit ir nekalbėt.

O apie modifikacijas išvis patyliu...


Didžiausios sėkmės jums.

Redaguota , nario Tadass.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, Armzis parašė:

Visų pirma, aš gyvenime nekurčiau tokio šūdservio, su tokia galūne ir su vaikėzų gvardija kaip Komanda. Visų antra, tau negėda tokius projektus kurt? Tu dar be to į mano klausima neatsakei, parodyk man projektą su sub domenu kuris gyvuoja ilgiau nei puse metų ir nėra tuščias 24/7 . Jeigu tu net neišgali Domeno nusipirkt tai apie ką kalba eina. Spėjimas toks, kad tu net neturi iš ko ta Domena nusipirkt, kiek žinau vaikams kortelių neišduoda. 

Visu pirma iš kur tu gali žinoti ar aš turiu kortele ar ne,tavo logika tokia kaip aš nusipirkčiau hostinga,nesi buvęs serveryje tai ir nešnekėk ,kad tiek žmonių.Domena galiu nusipirkti ,bet pagrindinini serveri reikia sutvarkyti,prašom jai nuori iškart domena ir hostinga prašom kurk žiurėk ,kad klaidų neprisidarytum ir paskui ,kad nebliautum ,kad sumokėjai bereikalo.Iš kur žinai ,kad aš vaikas pats vaikas,kas per lievas forumas oj csplay.lt , geresni gal paieškok internete aš nors dar nepaskelbes forumo bent dizaina kuriu negul tavo kaip "šūdforumas".

11 minutes prieš, Tadass. parašė:

Nesakyk "Pats nesukurtum gero serverio" Nęs pats nesukebi sukurti normalaus serverio, ypač kai jūs katik sukūrėt outdated tipa minecraft serverio t.y Free admin su gamemode ( Nors jau senai tokių šūdų jau nebežaidžia ).

Sukūrėt tokį serverį, kurie buvo kuriami tokie patys 1.7.2 versijose, nieko naujo neįnešate, o viskas seną... o apie populiaruma išvis galit ir nekalbėt.

O apie modifikacijas išvis patyliu...

1. Pasižiurėk į save sukurtus serverius turbūt apvalus 0, kur tik pats ateitum ,o kiti nedrįistu eiti.outdated mes nekuriame. Free admin su gamemode? Pirma karta girid pasižiurėk Timenet.lt,tik uždėjo kiek žmonių. Aij suprantu nesi buvęs tokiam serve ,nes bijai ,kad nuskemins. Ir dar plius žaidžia. Kas blogai su versija, tu nors tapačia versija kurtum serveri ,būtų šūdų krūva. Ką neįnešame? Visas dienas įpašč aš praleidžiu prie pluginu ir t.t O apie populiaruma tu išvis nesuk galvos,tu ne dievas ,kad žinotum čia perdaug (Daug žinosi greit pasensi)

Redaguota , nario Sad Life
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Sad Life parašė:

 

1. Pasižiurėk į save sukurtus serveri kur tik pats ateitum ,o kiti nedrįistu eiti.outdated mes nekuriame. Free admin su gamemode? Pirma karta girid pasižiurėk Timenet.lt,tik uždėjo kiek žmonių. Aij suprantu nesi buvęs tokiam serve ,nes bijai ,kad nuskemins. Ir dar plius žaidžia. Kas blogai su versija, tu nors tapačia versija kurtum serveri ,būtų šūdų krūva. Ką neįnešame? Visas dienas įpašč aš praleidžiu prie pluginu ir t.t O apie populiaruma tu išvis nesuk galvos,tu ne dievas ,kad žinotum čia perdaug (Daug žinosi greit pasensi)

Tu apie mano serverius nieko nežinai, nei ką tai tu apie juos nieko ir negali pasakyt.. TimeNet? Eilinis serveris kur vogdavo pinigus iš vaikų ir darydavo visokias nesąmones kaip /paslaugos sistemos kur visiškai neveikdavo ir vogdavo pinigus. O apie populiaruma tai, taip kadangi ten administracijoj buve youtuberiai. ( Kaikurie ).

Neplanavau aš čia jokio karo su jumis, užsukau į serveri ir pasakiau kaip kas yra ( Mano žvilgsniu ) :D ,išmokit priimti kritika, o ne iš karto pulkit ir draskykit akis visiems.

Redaguota , nario Tadass.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ubagai blyat ramiai arbe teks is kojyciu iskirtinet visus... Ateina jie cia lenda iskart 

thug-life-bear-sticker-riot-society-clothing_2000x.jpg

33 minutes prieš, Sad Life parašė:

Visu pirma iš kur tu gali žinoti ar aš turiu kortele ar ne,tavo logika tokia kaip aš nusipirkčiau hostinga,nesi buvęs serveryje tai ir nešnekėk ,kad tiek žmonių.Domena galiu nusipirkti ,bet pagrindinini serveri reikia sutvarkyti,prašom jai nuori iškart domena ir hostinga prašom kurk žiurėk ,kad klaidų neprisidarytum ir paskui ,kad nebliautum ,kad sumokėjai bereikalo.Iš kur žinai ,kad aš vaikas pats vaikas,kas per lievas forumas oj csplay.lt , geresni gal paieškok internete aš nors dar nepaskelbes forumo bent dizaina kuriu negul tavo kaip "šūdforumas".

1. Pasižiurėk į save sukurtus serverius turbūt apvalus 0, kur tik pats ateitum ,o kiti nedrįistu eiti.outdated mes nekuriame. Free admin su gamemode? Pirma karta girid pasižiurėk Timenet.lt,tik uždėjo kiek žmonių. Aij suprantu nesi buvęs tokiam serve ,nes bijai ,kad nuskemins. Ir dar plius žaidžia. Kas blogai su versija, tu nors tapačia versija kurtum serveri ,būtų šūdų krūva. Ką neįnešame? Visas dienas įpašč aš praleidžiu prie pluginu ir t.t O apie populiaruma tu išvis nesuk galvos,tu ne dievas ,kad žinotum čia perdaug (Daug žinosi greit pasensi)

Eeee dar paahuiielink ir nukertu cia pat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai (Nusizengiai)
Sekmes ir tau notrauka yra :)

Redaguota , nario Sad Life
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1863 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...