ES.^

Video suspaudimas

Recommended Posts

Sveiki. Turiu 2000 m. filmuotos med┼żiagos, i┼í kase─Źi┼│ ─»ra┼íyta akmens am┼żiuje ─» DVD. Viso 5 failai, kiekvieno trukm─Ś ~45 min., o u┼żima po ~2 gb. Video 25fps, 720x562px. Band┼żiau su Sony Vegas MPEG-4, bet vistiek kosmos─ů u┼żima.┬áKaip galima b┼źt┼│ suspaust, ┼íiuolaiki┼íkai, kad u┼żimtu nedaug ir kokyb─Śs nepraras─Źiau? Kiek teko susidurti, tai geriausiai pasiteisino┬áH.264, bet jo nerandu. Ir nor─Śt┼│si MP4...

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Stipriai abejo─Źiau ar gali suspaust video neprarandant┬ákokyb─Śs.

prie┼í 15 valandas(-┼│), Barz para┼í─Ś:

Stipriai abejo─Źiau ar gali suspaust video neprarandant┬ákokyb─Śs.´╗┐

Faktas, kad ─»manoma, tik klausimas kaip.

prie┼í 1 valand─ů, hJres para┼í─Ś:

Naudoji HandBrake irproblemos i┼ísprestos ´╗┐:)┬á

D─Śkui, bet vistiek nei┼íeina kosmi┼íkai suspaust. Geriausiu atveju ─Źiut daugiau nei 2x.

Imu kaip pvz youtube, tas pats H264, bet palyginus su mano suspaustu video, jis u┼żima dar ~3x ma┼żiau. Pvz siun─Źiant i┼í youtube HD 35 min. trukm─Śs video, jo dydis yra apie 240 mb, o mano 45 min. video 576p25 u┼żima apie 950 mb. Nesuprantu kaip jie tai padaro. Kadr┼│ skai─Źius ar pixeli┼│ skai─Źius nuo originalo nesiskiria, garsa i┼í 320 bit'┼│ padarau 128 bit'┼│. Web optimized varnel─Ö u┼żd─Śta. K─ů dar gal─Ś─Źiau padaryt?

prie┼í 10 valandas(-┼│), ES.^ para┼í─Ś:

D─Śkui, bet vistiek nei┼íeina kosmi┼íkai suspaust. Geriausiu atveju ─Źiut daugiau nei 2x.

Imu kaip pvz youtube, tas pats H264, bet palyginus su mano suspaustu video, jis u┼żima dar ~3x ma┼żiau. Pvz siun─Źiant i┼í youtube HD 35 min. trukm─Śs video, jo dydis yra apie 240 mb, o mano 45 min. video 576p25 u┼żima apie 950 mb. Nesuprantu kaip jie tai ´╗┐padaro. Kadr┼│ skai─Źius ar pixeli┼│ skai─Źius nuo originalo nesiskiria, garsa i┼í 320 bit'┼│ padarau 128 bit'┼│. Web optimized varnel─Ö u┼żd─Śta. K─ů dar gal─Ś─Źiau padaryt?

Na pakolkas, dar neradau, kas geriau sucompersintu ┼żi┼źrint ─» Size ir quality aspektus. Bet pabandyt gal movie maker pagal custom size perrenderint, pamenu seniau taip ir darydavau, kai dar ┼żalias buvau ir tik tiek ir tei┼ímaniau apie video.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele