Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Video suspaudimas


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Turiu 2000 m. filmuotos medžiagos, iš kasečių įrašyta akmens amžiuje į DVD. Viso 5 failai, kiekvieno trukmė ~45 min., o užima po ~2 gb. Video 25fps, 720x562px. Bandžiau su Sony Vegas MPEG-4, bet vistiek kosmosą užima. Kaip galima būtų suspaust, šiuolaikiškai, kad užimtu nedaug ir kokybės neprarasčiau? Kiek teko susidurti, tai geriausiai pasiteisino H.264, bet jo nerandu. Ir norėtųsi MP4...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, hJres parašė:

Naudoji HandBrake irproblemos išsprestos :) 

Dėkui, bet vistiek neišeina kosmiškai suspaust. Geriausiu atveju čiut daugiau nei 2x.

Imu kaip pvz youtube, tas pats H264, bet palyginus su mano suspaustu video, jis užima dar ~3x mažiau. Pvz siunčiant iš youtube HD 35 min. trukmės video, jo dydis yra apie 240 mb, o mano 45 min. video 576p25 užima apie 950 mb. Nesuprantu kaip jie tai padaro. Kadrų skaičius ar pixelių skaičius nuo originalo nesiskiria, garsa iš 320 bit'ų padarau 128 bit'ų. Web optimized varnelę uždėta. Ką dar galėčiau padaryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Dėkui, bet vistiek neišeina kosmiškai suspaust. Geriausiu atveju čiut daugiau nei 2x.

Imu kaip pvz youtube, tas pats H264, bet palyginus su mano suspaustu video, jis užima dar ~3x mažiau. Pvz siunčiant iš youtube HD 35 min. trukmės video, jo dydis yra apie 240 mb, o mano 45 min. video 576p25 užima apie 950 mb. Nesuprantu kaip jie tai padaro. Kadrų skaičius ar pixelių skaičius nuo originalo nesiskiria, garsa iš 320 bit'ų padarau 128 bit'ų. Web optimized varnelę uždėta. Ką dar galėčiau padaryt?

Na pakolkas, dar neradau, kas geriau sucompersintu žiūrint į Size ir quality aspektus. Bet pabandyt gal movie maker pagal custom size perrenderint, pamenu seniau taip ir darydavau, kai dar žalias buvau ir tik tiek ir teišmaniau apie video.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...