Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

West-City.lt / TS-FG.lt dabartinė modifikacija.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas chebra,

platinu šia modifikacija vien delto nes savininkai sakė kad kūrė nuo 0, o nors čia yra sunside editas labai mažas, tiesiog chebra, melagių nepernešu....

 

 

Link: https://www118.zippyshare.com/v/qzdc8cad/file.html

 

Atnaujinimai:

Sukurtas naujas logotipas
Sutvarkyti tekstai
Sutvarkyta senoji stotis
Pakoreguota /komandos
Sukurta nauja komanda /stune - Skirta savininkams ?
Įkeltas naujas saugios zonos textdrawas
Atnaujintas radijo stočių sąrašas.
Sutvarkyta, kad būdami /pzu rėžime, neleistų rakinti kito žaidėjo.
Su komandomis /uztvara bei /uztvara2 teisėsaugininkas galės padėti dvi kliūtis.
Sukurtas naujas textdrawas (logotipas) po minimapu.
Sukurta įvairių kovos stilių (Elbow, Boxo, GrabKick, KneeHead, KungFu).
Padaryta kad nuo šiol fūristais galėtu vežti transportą. Pasikrauti transportą galėsite nuvažiave į vietą kuri bus pažymėta kai parašysite komanda /transportogamykla, pasikrauti transportą galėsite
su komanda /pakrautitransporta, bei iškrauti transportą galėsite paraše /iskrautitransporta. Transporto pakrovimas kainuos 10'000€ už nuvežimą ir iškrovima gausite 12'000€.
Sutvarkytas pilnai anti-money includas, nebeleis prisidaryti pinigų.
Pilnai sutvarkytas /gps.

Įkelti nauji mapp darbai (policija, VM)
Sutvarkyta klaida su picup'ais.

 

  • Neigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Ethan'as parašė:

Kas nenužudo mūsų - Padaro stipresniais ;) 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Skaitau, ir žvengiu tiesiog. Tu pats čiūvas be gyvenimo, sėdi prie tų projektų, tipo primeti axuenu skripteriu, tvarkai klaidas, nors nixuja ju nesutvarkai, tavo projektų skaičius, tai nežinau net kiek, buvo west-city, dabar ts-fg, tai apsispręsk tu. :D Pz graudus čiuvakas. Prakaitofkę įmetęs, čia dar kažką bazarina

Redaguota , nario Speicas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Speicas parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Skaitau, ir žvengiu tiesiog. Tu pats čiūvas be gyvenimo, sėdi prie tų projektų, tipo primeti axuenu skripteriu, tvarkai klaidas, nors nixuja ju nesutvarkai, tavo projektų skaičius, tai nežinau net kiek, buvo west-city, dabar ts-fg, tai apsispręsk tu. :D Pz graudus čiuvakas. Prakaitofkę įmetęs, čia dar kažką bazarina

Tave vpš kalbino kažkas? 

Nesijausk užkalbintas ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-02-15 17:43, Ethan'as parašė:

Tave vpš kalbino kažkas? 

Nesijausk užkalbintas ;) 

aš pažiūrėjęs į tavo snukį, man jau neša į tokį chujova vaika, kuris visa savo gyvenima sampui atiduoda. :D susirastum panelę, kimarintum, į lauką išlystum. o dabar, projektus čiūvas kuri non stop, man juokinga darosi jau iš tų kurėjų. aš realiai, nebekuriu, kadangi matau, kad šūdas gaunasi ir tiek, žaidžiu sarge ir to pilnai užtenka. lavonynas pas tave vistiek ten, vaikai visi priėję doneitina, tai apie ka mes kalbam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Speicas parašė:

aš pažiūrėjęs į tavo snukį, man jau neša į tokį chujova vaika, kuris visa savo gyvenima sampui atiduoda. :D susirastum panelę, kimarintum, į lauką išlystum. o dabar, projektus čiūvas kuri non stop, man juokinga darosi jau iš tų kurėjų. aš realiai, nebekuriu, kadangi matau, kad šūdas gaunasi ir tiek, žaidžiu sarge ir to pilnai užtenka. lavonynas pas tave vistiek ten, vaikai visi priėję doneitina, tai apie ka mes kalbam.

Viska pasakiai? Realiai tu duchelis esi ir nieko nepakeisi, iš taves net dievas žvengė :D:D:D:D 

Sako SARG'e sėdžiu, tu *Myliu SuperGames.lt* ant tiek esi degras, kad ten eina į ta serveri kur ekonomikos lygis bbž koks ten jau ;) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Ethan'as parašė:

Viska pasakiai? Realiai tu duchelis esi ir nieko nepakeisi, iš taves net dievas žvengė :D:D:D:D 

Sako SARG'e sėdžiu, tu *Myliu SuperGames.lt* ant tiek esi degras, kad ten eina į ta serveri kur ekonomikos lygis bbž koks ten jau ;) 

Graudus vaikelis :DD Mačiau čiuveliai atėjo į RL pastumt pasiskundė Neončikui ar Andriukui paverkė ir banus supiso :LDDD Graudus vaikas dėl admino uždarė eilini savo projekta :DD Vėl susipisai reputacija kurios neturėjau 10 stopdv projektu per metus ir visi žlugo nestartavę :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-02-18 11:45, @Minsk420 parašė:

Graudus vaikelis :DD Mačiau čiuveliai atėjo į RL pastumt pasiskundė Neončikui ar Andriukui paverkė ir banus supiso :LDDD Graudus vaikas dėl admino uždarė eilini savo projekta :DD Vėl susipisai reputacija kurios neturėjau 10 stopdv projektu per metus ir visi žlugo nestartavę :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ka tu bazarinti vaikas? Eik pieno dar pagerk ;) dat tau *Myliu SuperGames.lt* smėlio dėžėje sedėti o ne prie PC

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-02-17 22:13, Arn3lis' parašė:

Viska pasakiai? Realiai tu duchelis esi ir nieko nepakeisi, iš taves net dievas žvengė :D:D:D:D 

Sako SARG'e sėdžiu, tu *Myliu SuperGames.lt* ant tiek esi degras, kad ten eina į ta serveri kur ekonomikos lygis bbž koks ten jau ;) 

Sako esu degradas, kiek tu per metus esi atidaręs projektų, o kiek aš? Apvalią baronką, so kam kalbėt, kam patylėt, mūsų didysis serverio kūrėjau. Kuria, kuria kiša šaibas be gailesčio į nieką :DDDDDDDDD. Ble, juokinga, tiesiog graudumo reta tokių. Gal man permesk tas šaibas, aš išleisiu naudingiems dalykams:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Speicas parašė:

Sako esu degradas, kiek tu per metus esi atidaręs projektų, o kiek aš? Apvalią baronką, so kam kalbėt, kam patylėt, mūsų didysis serverio kūrėjau. Kuria, kuria kiša šaibas be gailesčio į nieką :DDDDDDDDD. Ble, juokinga, tiesiog graudumo reta tokių. Gal man permesk tas šaibas, aš išleisiu naudingiems dalykams:)

Eik eik, nieko aš tau nepermesiu, mokėk pasidaryti pinigu ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...