Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Greičiausias interno planas: 1 Gbps


psiixas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 5 mėnesių...

 

d9b6cb28a43cde873a86903f2fa53ebf335.png

3644415091.png

Moku už internetą: 45 LT ir 37 Centai.

 

Siunčia viska po 10~11 mb/s viskas gerai dirbą  ir gerai siunčia :)TEO.LT

 

Pas mane toks pat, bet siuncia ~7mb/s. Keista.. cia gal del tos tavo nuomojamos prieigos pakuotes? Kas ten per velnias isvis?

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuo daugiau visokio šlamšto bus pajungta nuo to daikto (nežinau kaip pavadinti, gal - transformatoriumi), kur iš to stiklinio, šviesolaidžio laido perkrauna ant paprasto, visiems mums gerai žinomo interneto laido, tuo lėtesnis ir internetas bus, dar žinoma priklauso ir nuo to šlamšto kokybės, jei nauji ir galingi modemai, bei tas interneto laidas, tai tada skirtumas bus daug mažesnis, arba išvis nepasijus... 

 

Pas mane patį, tas pats planas kaip ir pas daugelį jūsų - TEO 100mbps. Tas transformatorius stovi kitam aukšte, o mano kambarį, kitame namo gale, stovi maršrutizatorius... Kai pirkom interneto laidą, pirkom jį 10-ies metrų, o maršrutizatorių irgi pirkomės patys (kadangi TEO davė su "FORCE Firewall", kurio niekaip neėjo išjungt, o man tiesiog būtinai reikėjo pilnos prieigos iš išorės prie kai kurių portų), kažkokios TP-LINK firmos, už berods 150LTL. Tai, mano interneto greitis smarkiai svyruoja nuo 80mbps iki kokių ~98mbps, siunčia beveik po 12MB/S... Kaip su tiek visokio šlamšto priraizgyto nuo to transformatoriaus, tai aš gan laimingas dėl tokio kokybiško veikimo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...