Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu/keičiu ST Flip Knife | Gamma Doppler FN


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad ši tema sulauks pirkėjo, abejotina. Bet kai matau, kuriasi internetinės parduotuvės ir vyksta reklamos jų, gal ką sudominsiu vis gi! ;D Parduodu šį skin: Steam Market: https://steamcommunity.com/market/listings/730/★ StatTrak™ Flip Knife | Gamma Doppler (Factory New) ant jo yra name tag'as "Taki" bet jam vertės matyt nepridės, bet esu atviras pasiūlymams ;D Galiu keisti ir į csgo raktus, bet mane labiau domina pinigai arba Steam Wallet kodai/gif'ai. Geriau būtų per Paypal, bet iš bėdos tiktų ir Swed bankas. Jeigu ką sudominau, duokite savo Steam ID, nedomina manęs beprasmiai Skype chat'ai. Beabejo, tarpininkas būtinas. Tai tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-02-03 03:38, Aivaras ツ parašė:

Jeigu nori greitai ir patikimai parduot kreipkis pas - https://steamcommunity.com/id/robesas18 Robesas tau greičiausiai pasiūlys 60% nuo steam mp.
 

Man 60% yra nesąmoninga kaina. Aš tiek gaučiau pačiame Steam Market'e. Dėkui už reply

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-02-04 20:05, taki parašė:

Man 60% yra nesąmoninga kaina. Aš tiek gaučiau pačiame Steam Market'e. Dėkui už reply

Už tuos 60 parduosiu tą pačią akimirką ir 100 proc patikimumu, o didesniais procentais neaišku kada parduosi ir neaišku kam, nepamiršk kokioj turtingoj valstybėj gyveni.

Dabar, Robezas parašė:

Už tuos 60 parduosiu tą pačią akimirką ir 100 proc patikimumu, o didesniais procentais neaišku kada parduosi ir neaišku kam, nepamiršk kokioj turtingoj valstybėj gyveni.

p.s. aš ne Robesas, tik panašus nickname.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...