Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

vCounty.lt / Kaimelių gyvenimas !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LjBR7hT.gif

Serverio administracija

Valera [ Valera_Kentas ]

Voke [ Voke_Bass ]

Kodėl vCounty.lt ir kas mes tokie? 

LjBR7hT.gif

 

Sveiki, šiandieną su tavimi sveikinasi visa vCounty.lt administracija.


Turbūt daugelis laukėte mūsų projekto informacijos ir bent šiokių tokių naujienų, ilgą laiką tylėjome ir nieko viešai neskelbėme apie modifikacijos ir pačio projekto darbus, šiandien, taip šiandien yra ta diena per kurią galime viešai pasiskelbti apie projekto veiką ir pilnai paaiškinti kas laukia jūsų ateityje. Projektas buvo pradėtas kurti prieš metus laiko lygiai tuo pačiu metu "Vasarą", šiuo metu rašau šį tekstą 2019 metais Sausio 29 dieną, prie pat prasidedančio rudens sezono, galiu drąsiai teigti jog projektui praėjo vieneri metai kaip yra prie jo dirbama - tiesą sakant pagalvojus ką per metus būtų galima nuveikti jeigu sėdėtai iš vien prie modifikacijos būtų neapsakoma, darbai buvo dirbami ties modifikacija su ilgomis pertraukomis, buvo keisti du kartus pilnumoje žemėlapio darbai, buvo daug atsirandančių klaidų tarp kurių teko sukti galvas visai komandai ir ieškoti trugdžių, teko prašyti vartotojų pagalbos jog galėtų ateiti padėti serverį testuoti, patyrėme ir linksmų dienų, nėra malonesnio jausmo kaip sulauki iš modifikacijos koduotojo SUPER-DUPER atnaujinimo ir matai jog projektas vis pradeda stipriau vystytis ir vystytis.. Visą veiksmą sugalvojome daryti kaimelių teritorijoje "RedCounty" žemėlapyje. Netempsime gumos prie įžangos ir skubame apžvelgti kas gi tame serveryje tokio malonaus jog turėtai žaisti !

Laukiami visi 

Mūsų Forumas: www.vcounty.lt

Teamspeak: 91.211.246.224

Samp ip: 91.211.246.224:7777

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), ramunas_rymka parašė:

ilgą laiką

mėnesį?

prieš 22 valandas(-ų), ramunas_rymka parašė:

Projektas buvo pradėtas kurti prieš metus laiko lygiai tuo pačiu metu "Vasarą"

stop right here, as dar projekte buvau lapkricio menesi, tai man idomu, kaip kurti galejot pries metus laiko? Nebent keliaujat laiku.

prieš 22 valandas(-ų), ramunas_rymka parašė:

buvo daug atsirandančių klaidų tarp kurių teko sukti galvas visai komandai ir ieškoti trugdžių

tai cia skripteris su savo sleivom rankom

prieš 22 valandas(-ų), ramunas_rymka parašė:

nėra malonesnio jausmo kaip sulauki iš modifikacijos koduotojo SUPER-DUPER atnaujinimo

pakeista tas ir anas.

Apibendrinus, viskas yra melas :D. 

Redaguota , nario pesh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Andrius_Side69 parašė:

Kūrėt metus, laikysit vieną dieną. Ohh, turbūt bus labai gaila įdėto darbo, laiko.. ? Rankos nenukrito tiek dirbant? Aprašymas tai pat nerealiai geras, viskas rašyta tavo rankomis, jokių klaidų! Kaip keista.. tobulėji!

Svetainė irgi puikiai veikia! 

qSsUKnb.jpg

Žinoma, kad normaliai veikia, gi angliškai parašyta "functioning normally", tai jie mano, kad viskas gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, AlanasM parašė:

Žinoma, kad normaliai veikia, gi angliškai parašyta "functioning normally", tai jie mano, kad viskas gerai :)

:DDDDDDDDDDDD susižvengiau

Sėkmės su projektu, nežinau kam jis kurtas, jeigu likimas aiškus :D Aprašymas skurdus, labai daug trūkumų + neveikiantis forumas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Andrius_Side69 parašė:

Jie tai moką geriausiai, daugiau nieko :D

sveikas dar karta su tavim sveikinasi valera taigi norecau paklausti mes is taves pizdinam dizaina ar mes jums darem dizaina nes tau tai neko nepavyks ant srw tavo bus 5on ir bus 5on nes jus net nepadekojot kad pas jus dabar yra on20 on arba 30on arba 36on bet pamatisi jus krisit kaip ir kritost anksau as labai atciprasau kad nemoku rasyti bet as visa laaika esu teisus nes matai andrau bei lukai jus net neisivauzduojat kas jums dabar po meneso bus jus gi paskui prasysit kad davai gryzk pas mus sori kad mes tau ten pisom prota del miliu kaskoku tai jai reikes pagalbos nuo manes iskarto sakau tau andrau ir Lukai jus man nesakysit kad as neko nesugebu blamba tu tik zurek ir nepamesk aku okei andrau ir lukai sekmes gyveuoti menesi iki

prieš 15 valandas(-ų), .whiteglue parašė:

tikriausiai dizainas nekopijuotas nuo royal-life xD    

as tau sakau voke dare jems dizaina nes mes buvo pereje pas jos zaisti tai va dizainas bus pakeistas kitom isvaizdom

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-31 12:00, Voke_Bass parašė:

sveikas dar karta su tavim sveikinasi valera taigi norecau paklausti mes is taves pizdinam dizaina ar mes jums darem dizaina nes tau tai neko nepavyks ant srw tavo bus 5on ir bus 5on nes jus net nepadekojot kad pas jus dabar yra on20 on arba 30on arba 36on bet pamatisi jus krisit kaip ir kritost anksau as labai atciprasau kad nemoku rasyti bet as visa laaika esu teisus nes matai andrau bei lukai jus net neisivauzduojat kas jums dabar po meneso bus jus gi paskui prasysit kad davai gryzk pas mus sori kad mes tau ten pisom prota del miliu kaskoku tai jai reikes pagalbos nuo manes iskarto sakau tau andrau ir Lukai jus man nesakysit kad as neko nesugebu blamba tu tik zurek ir nepamesk aku okei andrau ir lukai sekmes gyveuoti menesi iki

as tau sakau voke dare jems dizaina nes mes buvo pereje pas jos zaisti tai va dizainas bus pakeistas kitom isvaizdom

Nei jūs ką darėte nei ką bet kopijuoti yra negražu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-31 10:00, Voke_Bass parašė:

sveikas dar karta su tavim sveikinasi valera taigi norecau paklausti mes is taves pizdinam dizaina ar mes jums darem dizaina nes tau tai neko nepavyks ant srw tavo bus 5on ir bus 5on nes jus net nepadekojot kad pas jus dabar yra on20 on arba 30on arba 36on bet pamatisi jus krisit kaip ir kritost anksau as labai atciprasau kad nemoku rasyti bet as visa laaika esu teisus nes matai andrau bei lukai jus net neisivauzduojat kas jums dabar po meneso bus jus gi paskui prasysit kad davai gryzk pas mus sori kad mes tau ten pisom prota del miliu kaskoku tai jai reikes pagalbos nuo manes iskarto sakau tau andrau ir Lukai jus man nesakysit kad as neko nesugebu blamba tu tik zurek ir nepamesk aku okei andrau ir lukai sekmes gyveuoti menesi iki

as tau sakau voke dare jems dizaina nes mes buvo pereje pas jos zaisti tai va dizainas bus pakeistas kitom isvaizdom

Rašyk lietuviškai, o ne darželinuko stilium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-31 12:00, Voke_Bass parašė:

sveikas dar karta su tavim sveikinasi valera taigi norecau paklausti mes is taves pizdinam dizaina ar mes jums darem dizaina nes tau tai neko nepavyks ant srw tavo bus 5on ir bus 5on nes jus net nepadekojot kad pas jus dabar yra on20 on arba 30on arba 36on bet pamatisi jus krisit kaip ir kritost anksau as labai atciprasau kad nemoku rasyti bet as visa laaika esu teisus nes matai andrau bei lukai jus net neisivauzduojat kas jums dabar po meneso bus jus gi paskui prasysit kad davai gryzk pas mus sori kad mes tau ten pisom prota del miliu kaskoku tai jai reikes pagalbos nuo manes iskarto sakau tau andrau ir Lukai jus man nesakysit kad as neko nesugebu blamba tu tik zurek ir nepamesk aku okei andrau ir lukai sekmes gyveuoti menesi iki

as tau sakau voke dare jems dizaina nes mes buvo pereje pas jos zaisti tai va dizainas bus pakeistas kitom isvaizdom

 iš to ilgo teksto kurį parašei, galimą spręsti jog ne tu parašei aprašymą, rašyba vpš 2-oko, net aš turbūt 2 klasėj kaip būvau geriau rašiau... :DD max savaite iki užsidarimo

edit:

MzLRIVq.png

:DDD

Redaguota , nario ignasxi'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-31 12:00, Voke_Bass parašė:

sveikas dar karta su tavim sveikinasi valera taigi norecau paklausti mes is taves pizdinam dizaina ar mes jums darem dizaina nes tau tai neko nepavyks ant srw tavo bus 5on ir bus 5on nes jus net nepadekojot kad pas jus dabar yra on20 on arba 30on arba 36on bet pamatisi jus krisit kaip ir kritost anksau as labai atciprasau kad nemoku rasyti bet as visa laaika esu teisus nes matai andrau bei lukai jus net neisivauzduojat kas jums dabar po meneso bus jus gi paskui prasysit kad davai gryzk pas mus sori kad mes tau ten pisom prota del miliu kaskoku tai jai reikes pagalbos nuo manes iskarto sakau tau andrau ir Lukai jus man nesakysit kad as neko nesugebu blamba tu tik zurek ir nepamesk aku okei andrau ir lukai sekmes gyveuoti menesi iki

as tau sakau voke dare jems dizaina nes mes buvo pereje pas jos zaisti tai va dizainas bus pakeistas kitom isvaizdom

Kai parašysi lietuviškai, paskaitysiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...