Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
10 minutes prieš, Josh_Hunter parašė:

Kaip man save atsibaninti rcon ? :D Nes dabar ieinu i serva, neloadina xp, pabunu 10 sekundziu ar maziau, server restarting, : YOU ARE BANNED FROM THE SERVER. :D

  

Serverio aplanke (arba ftp) yra failas samp.ban atidaryk su notepad++ ir ištrynęs savo vardą su ip vėl įkelk tą failą jei jis hostinge, jei localhoste tai tiesiog ištrynk ir išsaugok

LOL NETIKĖLIS

Redaguota , nario Minerva

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

12 minutes prieš, A'j parašė:

Tai jai su mysql gm eik phpmyadmin, susirask banų staliuką ir trink save, ps jai ner samp.ban tavęs, gali visus trint.. Jai tiks kažkuris tuomet ok.

rcon banas saugomas ne MySQL bet faile serverio aplanke.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

1 minute prieš, Josh_Hunter parašė:

samp.ban e savo ipo neradau, tai meh, paemiau nauja gm, gal db nebus bano.

:DDDDDDDDDDDD

ištrink visus ip iš ten ir tada bandyk, nesvarbu tavo ar ne :D 

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

1 minute prieš, Kr1sas parašė:

Į script files eik ir ieškok vartotojai ir t.t.

Nemanau kad bus scriptfiles, todėl kad jeigu naudojama dini ar kažkas panašaus tai ir banas būtų su komanda, netgi jeigu ip vistiek blokavimas saugomas scriptfiles. Taigi, jeigu jis tikrai suvedė /rcon ban id ir įvedė savo id, 100% banas tiktai samp.ban faile, tad arba jis blogai išsaugoja, arba nerestaruoja serverio arba neįkelia pakeisto failo į fillezillia host ar kažkur ftp.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

34 minutes prieš, Josh_Hunter parašė:

Irgi neeina, ten nesuprantu, bandziau rcona, uzsibaninau, ir db neivienam serve nepaeina, bandau jau 3 gm. 

Kiek gamemode bebūtų jei samp.ban failas yra jis blokuos visuose gamemode. Tad paimk ir ištrink tą visą failą apskritai.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, Josh_Hunter parašė:

bandziau D:

Kokį hostingą naudoji? justhost? o gal hostini localhost savo kompiuteryje?

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...