Peršokti į turinį

CS:GO - when you heard over 30 times "MY FRIEND"


AweX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, AweX parašė:

Sveiki, taigi čia mano pirmas CSGO video su "funny moments", taigi, sakom nuomone, patiko, nepatiko :D ir jei patiko, pasubinkit ir like užmeskit :)

 

 

nebekurk tu tokių video geriau

  • anglų k. siaubinga, po minutės išjungiau video
  • Silvers Ranks? 5lpUIDl.jpg

nuo kada silveriai daro video? 

  • mano nuomone, tai čia nieko nėra juokingo, čia greičiau prasti žaidėjai, bando kažką "pasakyti" per mic
Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, taki parašė:

nebekurk tu tokių video geriau

  • anglų k. siaubinga, po minutės išjungiau viedeo
  • Silvers Ranks? 5lpUIDl.jpg

nuo kada silveriai daro video? 

  • mano nuomone, tai čia nieko nėra juokingo, čia greičiau prasti žaidėjai, bando kažką "pasakyti" per mic

Oho kokia kritika :D Shots fired :D Dėkui už nuomone, atsižvelgsiu, bet nesustosiu kurti :))) Nes tokie kaip tu, nieko nedaro ir bando kažką pasakyti "protingo", bet dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, AweX parašė:

Oho kokia kritika :D Shots fired :D Dėkui už nuomone, atsižvelgsiu, bet nesustosiu kurti :))) Nes tokie kaip tu, nieko nedaro ir bando kažką pasakyti "protingo", bet dėkui :)

o ką aš turiu daryti? sėdėti prie pc ir kurti beprasmius virtualius video?  "ei žiūrėkit, pakalbėjau nesąmones anglų k., aina na** kokį video susukau, dabar tai bus vaizdų" huh? kas yra susiję su CS:GO, aš turiu faceit 10 lvl ir GE rank, o tu sėdi silvers 3-4, ir mali š, net silvers ranke sėdi minuse, aš manau, tau sėkmės reikia labiau nei man

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, taki parašė:

o ką aš turiu daryti? sėdėti prie pc ir kurti beprasmius virtualius video?  "ei žiūrėkit, pakalbėjau nesąmones anglų k., aina na** kokį video susukau, dabar tai bus vaizdų" huh? kas yra susiję su CS:GO, aš turiu faceit 10 lvl ir GE rank, o tu sėdi silvers 3-4, ir mali š, net silvers ranke sėdi minuse, aš manau, tau sėkmės reikia labiau nei man

Nenoriu nieko įrodynėt, bet tiesiog beveik visada sėdžiu match making tope, tiesiog *Myliu SuperGames.lt* buvo, trollinau tą game ir tiek, ko tu čia taip susireikšminai? :DDD Ir tu iš to pinigų gauni, kad GE rank, 10lvl faceit? susirask gyvenima :DD Gerai, niekas neprašė tavo tos nuomonės niekam neįdomos kišt, nepatinka, praeik pasakei, kad šūda padariau ir ramus būk :D jesus, koks susireikšminimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...