Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[6Sides.lt][GTA 5] Automobilių nuomos punktas


Iframe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1931 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

28 minutes prieš, dragged through the forest parašė:

Automobilio pasirinkimo lentelėje rašo greitį MP/H, o spidometre - KM/H.

Išvaizdus meniu, gal šiek tiek norėtųsi daugiau spalvos, bet in overall labai gerai.

Na taip, žinau apie šitą, reikia tekstą pakeisti nes max greitis buvo paimts iš wiki, o ten yra viskas MP/H. O serveryje skaičiuoja km/h. Gal gali plačiau apie spalvas? Visada atsižvelgiame į pasiūlymus iš projekto sekėjų.

25 minutes prieš, pesh parašė:

Degalu likutis: unlimited, nemazeja degalai net uz km ;dd

O tu nori pasakyti, kad realybėj su mašina nuvažiuoji 4KM ir matai, kad kuro mažiau 1L? Esmė yra naujas spidometras kuriame neorodo kuro po kablelio. Pažiūrėk video su senuoju spidometru ir suprasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ℛøℓαᾔⅾ@﹩ parašė:

Na taip, žinau apie šitą, reikia tekstą pakeisti nes max greitis buvo paimts iš wiki, o ten yra viskas MP/H. O serveryje skaičiuoja km/h. Gal gali plačiau apie spalvas? Visada atsižvelgiame į pasiūlymus iš projekto sekėjų.

O tu nori pasakyti, kad realybėj su mašina nuvažiuoji 4KM ir matai, kad kuro mažiau 1L? Esmė yra naujas spidometras kuriame neorodo kuro po kablelio. Pažiūrėk video su senuoju spidometru ir suprasi.

Aš matai esu vienas iš tų, kuris žino, kad nori, bet nežino ko nori. Gal labiau backgroundas norėtųsi paspalvojamas, o gal šiaip koks lengvas šešėlis. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, dragged through the forest parašė:

Aš matai esu vienas iš tų, kuris žino, kad nori, bet nežino ko nori. Gal labiau backgroundas norėtųsi paspalvojamas, o gal šiaip koks lengvas šešėlis. ?

Įdomiai, pabandysim kai visi susėsim ir pažiūrėsim kas gausis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1931 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...