Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

CSplay.lt (emptyc.lt)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames.lt nariai, 

Manau daug kam teko girdėti mūsų buvusį projeką emptyc.lt jis nežlugo mes pakeitėm pavadinimą į CSPLAY.LT. Aš čia nebandau išrasti LEMPUTĖS iš naujo bet noriu jums pristatyti visiškai nauja ir galinga projektą kuris net nežada trauktis o tik stipės. Mes ieškome naujų serverių prižiūrėtojų, reklamuotojų kurie galėtu pridėtu prie mūsų projekto. Žinau kad čia puse nariu sakys
"fu kam tas CS 1,6 kurk geriau cs:go serverius" Aš turiu atsakymą man cs 1,6 žaidimas labai patinka ir nenoriu jo keisti o iš projekto nenoriu nieko uždirbti viska kuriu tik dėl malonumo. Kaip supratot mes ieškom naujų komandos narių tai jus visus kviečiu apsilankyti puslapyje ir pildyti anketas.. P.S skaitei šį tekstą? užeik į www.csplay.lt/nemokamai ir tau bus priskirtas VIP 30d.

Serveriai: 

  1. Global Offensive [IP] cs.csplay.lt:27015
  2. Surf+GunXP [IP] cs.csplay.lt:27016
  3. Deathrun [IP] cs.csplay.lt:27017

 

Informacija:

Pease out. Neprašau "heiterių" rašyt atsakymu čia buvo "MINI" serverio pristaymas.

-

Pagarbiai,

CSplay.lt Administracija. 
logo.png

Redaguota , nario ManTas0111
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

‎2019‎-‎01‎-‎04 20:20, Armzis parašė:

Projektas vertas dėmesio. Unikali Modifikacija bei garantuotas geras laiko praleidimas :P 

Gaila tik tas kad projektas tikrai vertas dėmesio bet žaidėju sunku gauti.

‎2019‎-‎01‎-‎09 11:48, `eplayer.lt parašė:

Sėkmės projekto kūrimo procese, gana malonu jog prisiminėt phpfusioną.

 

Dėkui. Manau kad susidraugausim su phpfusion.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Projekto komanda nebloga, bet pats projektas pastatytas prastai. Jūs naudojate nemažai bugų turinčia csgo modifikaciją, serverio komandos ir menu nėra sutvarkyti. Taip pat trūksta ir pačiū prižiūrėtojų, nes serveryje gali rasti nemažai čyterių. Suprantu, kad kažkas iš administracijos šiuo metu yra užsiėmęs, bet tokiais dalykais reikia pasirūpinti ankščiau. Tuo pačiu kalbant apie prižiūrėtojų neaktyvumą, tai galėtumėte sukurti Discord serverį, kad jų eitų prisišaukti. Labai patiko, kad nebijojote išbandyti phpfusion, nors ips man labiau prie širdies. Mano manymu reiktų keisti esamą csgo modifikaciją ir pilnai sutvarkyti serverio komandas, nes dabar ką rašo serveris, tai pusės komandų net nėra. Pastovių žaidėjų tikrai yra, tai daugiau padirbėjus išeitų tikrai neblogas projektas. Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-21 22:23, Orion parašė:

Projekto komanda nebloga, bet pats projektas pastatytas prastai. Jūs naudojate nemažai bugų turinčia csgo modifikaciją, serverio komandos ir menu nėra sutvarkyti. Taip pat trūksta ir pačiū prižiūrėtojų, nes serveryje gali rasti nemažai čyterių. Suprantu, kad kažkas iš administracijos šiuo metu yra užsiėmęs, bet tokiais dalykais reikia pasirūpinti ankščiau. Tuo pačiu kalbant apie prižiūrėtojų neaktyvumą, tai galėtumėte sukurti Discord serverį, kad jų eitų prisišaukti. Labai patiko, kad nebijojote išbandyti phpfusion, nors ips man labiau prie širdies. Mano manymu reiktų keisti esamą csgo modifikaciją ir pilnai sutvarkyti serverio komandas, nes dabar ką rašo serveris, tai pusės komandų net nėra. Pastovių žaidėjų tikrai yra, tai daugiau padirbėjus išeitų tikrai neblogas projektas. Sėkmės!

Dekui, dabar jau turiu laisvesnio laiko paimsim ir sutvarkysim visas komandas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ARTacp užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...