Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Minerva parašė:

Prirašyti Destroy? t.y. atkelti iš dialogų?

EDIT: nerodė dar atsakymo.

 

aha

O pabaiga tokia ? 

Kodas:

if(checkpointid == checkas[12]) 
    { 
        DestroyDynamicCP(checkas[12]); 
        return 1; 
    } 
    return 1; 
}  

Nes jei taip tada net nežinau kaip kas tau čia.

(redaguota)
30 minutes prieš, Ark'xes // konteris.lt parašė:

Temos autoriui tik norėjau pasakyt jog kodą galimą žymiai patrumpint.
Reiktų dar pasiskaitinėt kaip ką.

Tiesiog draugiškas patarimas. 

Čia mano kolegos rašytas kodas ne mano. Kaip tik dabar bandau apskritai perrašyti į paprastus checkpoint'us iš dynamic.

29 minutes prieš, |>>SUPREME<<| parašė:

O pabaiga tokia ? 

Kodas:


if(checkpointid == checkas[12]) 
    { 
        DestroyDynamicCP(checkas[12]); 
        return 1; 
    } 
    return 1; 
}  

Nes jei taip tada net nežinau kaip kas tau čia.

Ne, 12 checkas dar nenaikinamas, neparašyta kol kas. Bet returnai būtent tokie ir visas principas toks pat. Nemanau kad paskutinio nenaikinimas turėtų nenaikinti visų... Kitas dalykas, sudėjus return po kiekvieno yra didelė nesąmonė, nes visi checkpoint rodo tą patį dialog.

Viską perrašiau be dynamic, dabar viskas gerai veikia. Jeigu kam reiks pagalbos (čia galioja visiems žaidėjams) kreipkitės padėsiu. Dėkoju: 

 @|>>SUPREME<<|

 @Keviukas_Drifteriukas

 @Ark'xes // konteris.lt

visiems uždėsiu po +rep, gaila tik kad ribotai galiu tad tik po vieną nors kai kurie verti daugiau už kantrybę. Ačiū!

taip pat dėkoju už laiką Dovydas.Pawno.LT , sanchezz ir VolkswagenLTU

 

 

Redaguota , nario Minerva

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...