Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padiskutuokim apie rekordinį projektų kūrėją Arną !


vgf.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1943 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pamenu kūriau su @Psychas' eastcoast.lt projektą, žaidėjų forume buvom surinke normaliai apie ~45. Bet, Arnas pradėjo daryti korupcijas ko aš nemėgstu ir pasitraukiau. Kaip pasitraukiau po dienos sužinojau, kad atidavė kažkam projektą. Ir, dabar aš likau kaltas, kad išėjau iš komandos ir jog atidavė projektą. Nepagaunu aš tokių žmonių atiduoti projektus ir naujus kurti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Jack'as parašė:

Pamenu kūriau su @Psychas' eastcoast.lt projektą, žaidėjų forume buvom surinke normaliai apie ~45. Bet, Arnas pradėjo daryti korupcijas ko aš nemėgstu ir pasitraukiau. Kaip pasitraukiau po dienos sužinojau, kad atidavė kažkam projektą. Ir, dabar aš likau kaltas, kad išėjau iš komandos ir jog atidavė projektą. Nepagaunu aš tokių žmonių atiduoti projektus ir naujus kurti... 

Kiek dar kartu pasakosiu šįa pasaka?:shok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-12-25 19:21, lil bo weep parašė:

nėra ką diskutuoti apie jį lol, tegul kūria ir kūrs toliau kol bandys Zavasko projektų kūrimo rekordą pagerinti ayyy.

Zavasko rekorda pagerins tik Qplas, šitam dar toli.
O šjp Zavaskas bent jau metus palaukdavo iki kito projekto, ps jau beveik metai nuo LC praėjo, laukiam kito projekto. 

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1943 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...