Peršokti į turinį

SANG.lt modifikacija, Tomy_Gold kitaip TomyG


f0cusas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiū už modifikacija, yra ištikrujų, gan gerų sistemų [Nieko nenusimanau apie sistemas, bet bile ;D] Gaila, nes Mistakas, sumokėjo pinigus, ir paplatino, bet manau kad Mistakas pardave šia modfikacija, :D tai jam nei plius nei minuso :).

P.s +r3p

 

Redaguota:

Atsivėrčiau gm, nieko gero :D, /darbai net ne taip :D komandų žiauriai mažai, Ligonines interjeras, 1/10 ? Žodžiu, nieko verta modifikaciją :D 

Redaguota , nario C'Ramos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-12-26 10:12, Psychas' parašė:

Karma' gal tu jau nulesk gara? Nes kaip matau perka žmogus iš taves, o tu pist ir paplatini... pzda žiaurus ;) 

Žmogau, ko čia atėjęs iškart puldinėji? Gavai heitu ir verksi kiek vienam postę? Perkaityk tema per naujo, paskui permąstyk ką parašiai.

2018-12-23 22:36, H0st parašė:

Taip tai tiesa. Jis galvojo Gamemodą persidarys ir bus kietas :D šlepėtė kažkokia jis

Niekas nieko neperdarinės, vcounty senai parduotas, taip kad gali bėgt iš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, KarmA` parašė:

Žmogau, ko čia atėjęs iškart puldinėji? Gavai heitu ir verksi kiek vienam postę? Perkaityk tema per naujo, paskui permąstyk ką parašiai.

Niekas nieko neperdarinės, vcounty senai parduotas, taip kad gali bėgt iš čia.

Tu tai tylėk išviso, eik toliau paprašyk kad prasiųstu ant cigaru pakelio :mucha: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Psychas' parašė:

Tu tai tylėk išviso, eik toliau paprašyk kad prasiųstu ant cigaru pakelio :mucha: 

Tu man šikna laižai į fb rašynedamas prieš starta nuolat, šį kart nestartuosi ir puikiai tai žinai, beto seniukai kai prasiūsi tada achujielink.PS: bent vienam mano projektui kad ir žlugusiam prilyg..:Dddddddddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, KarmA` parašė:

Tu man šikna laižai į fb rašynedamas prieš starta nuolat, šį kart nestartuosi ir puikiai tai žinai, beto seniukai kai prasiūsi tada achujielink.PS: bent vienam mano projektui kad ir žlugusiam prilyg..:Dddddddddd

Nėra ko čia prilygti, nes nieko gero tie tavo projektai. Ne sakau, kad ale mano geri...

P.S Realiai tu toks pat kurėjas kaip ir aš :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Psychas' parašė:

Nėra ko čia prilygti, nes nieko gero tie tavo projektai. Ne sakau, kad ale mano geri...

P.S Realiai tu toks pat kurėjas kaip ir aš :D 

Na atnaujinimų niekad achujienų neturėjau, bet 2-3 kart ilgesni ir geresnį už tavo, dizainas unikalus buvo, kaip ir viskas okey buvo, forume turėjau žmonių pastovių visad, nėra ko lygint, norėčiau dar ir dabar siekčiau savo, bet dėja, aš jau nereikaingas čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, KarmA` parašė:

Na atnaujinimų niekad achujienų neturėjau, bet 2-3 kart ilgesni ir geresnį už tavo, dizainas unikalus buvo, kaip ir viskas okey buvo, forume turėjau žmonių pastovių visad, nėra ko lygint, norėčiau dar ir dabar siekčiau savo, bet dėja, aš jau nereikaingas čia.

Na matai, tie tavo visi žaidėjai atėjo iš kitu projektų... Nes tu šudservius ddos'inti ir sakai jog ateitų pas tave! Ir tai yra 100% tiesą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...