Peršokti į turinį

iSFG.LT - Įdentiška modifikacija jums :)


`Galloway

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
2018-12-04 00:24, KarmA` parašė:

Southvillages ir Sf-city du skirtingi dalykai, bleee senį tau gal martynuxa pakviest paiškins jis tau :Dddddddddddddddd

Tu  pasijunk modifikaciją ir pasižiek ;Dd, "skripteri" tu :D

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas.Pašalintas įžeidimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 21 valandas(-ų), KarmA` parašė:

Aš tau sakau įdiote  tu nueik pasižiūrėk į dabartinę ir į savo du skirtingi dalykai senį, ka čia pjauni, kur pas tave pirmą versiją ir kur pas mane :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kas ten naujo keli updatei? O pats gamemodas įdentiškas, tai ką tu čia bandai mazintis?? :Dd, nebeišgelbesi tu to iSFG nebent dingtum n* iš projekto ;)

Redaguota , nario Adomas J.
Pašalinti įžeidimai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), lucas parašė:

Man nereikia tavęs žinoti, o tau nereikia manęs žinoti, bet iš tavo teksto suprantu viena, jog skriptinti pats nemoki.

nuuuuu  ;DDDDD, aiškus esi :DD

Redaguota , nario Adomas J.
Pašalintas keiksmažodis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), lucas parašė:

Nebūk dar vienas Marty, aukštai šoksi - žemai krisi. Kalbėti moki kaip ir jis, daryti - nelabai.

3224e74537e8298bacbb652fd7ee3915.png

Seni pasidomėk tu nors kiek apie manę tada kažka čia bandyk kritikuoti, nes tikrai juokingas esi ;DD

Redaguota , nario Adomas J.
Pašalinti keiksmažodžiai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), `Galloway parašė:

Seni pasidomėk tu nors kiek apie manę tada kažka čia bandyk kritikuoti, nes  tikrai juokingas esi ;DD

Nesiruošiu švaistyti savo laiko ant tavęs, vietoj to, kad čia būtum dabar rašęs jog "domėkis manimi" - būtum numetęs savo imgur su sistemų/skriptų nuotraukomis ir būtų viskas aišku iškart.
Dabar šaudysi atmazus puse valandos, jog kažko neturi, windows nauji... meh.. cheap.

Tavim domėjimasis... yra laiko smaukymas.

Redaguota , nario Adomas J.
Pašalinti keiksmažodžiai iš citatos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lucas parašė:

Nesiruošiu švaistyti savo laiko ant tavęs, vietoj to, kad čia būtum dabar rašęs jog "domėkis manimi" - būtum numetęs savo imgur su sistemų/skriptų nuotraukomis ir būtų viskas aišku iškart.
Dabar šaudysi atmazus puse valandos, jog kažko neturi, windows nauji... meh.. cheap.

Tavim domėjimasis... yra laiko smaukymas.

Man nereikia tau siųsti jokių įrodymu kas tu man toks? ;D, kam reikia tas žino

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...