Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nemokamas Outcast - Second Contact žaidimas! (Humble Bundle)


Arbūzas`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras publika, šiuo metu Humble svetainėje galite atsiimti nemokamą žaidimą Outcast - Second Contac! Paskubėkite, laiko liko visai nedaug!

https://www.humblebundle.com/store/outcast-second-contact?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_2_layout_type_threes_tile_index_1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, egkan parašė:

Tau gyvenime yra liūdna matyt , nes esi labai agresyvus žmogus ;D ;D Ir kiekvienas tavo bukas komentaras mane taip prajuokina ;D Tu man esi toks klounas, kaip Minedas muzikoje ;D Aš nesu sutikęs dar tokio buko žmogaus internete.

Taip, aš labai agresyvus, ar gi nesimato? Paklausiau kur temos autorius paminėjęs, jog žaidimas Steam versijos, o ne DRM.
Siūlyčiau pasidomėti žodžio "agresyvumas" reikšmę.

Be to, neatrodo, jog juoktumeisi skaitydamas mano komentarus, labiau "triggerintas" pasidarai, matosi, o savo emocijas slėpti nelabai moki. :)

Tuo pačiu, prie temos, ar gi temos autorius rašė kur nors, jog tai Steam versijos žaidimas, taip ir neatrašei? Papraščiausiai pasidalino nemokamai dalinamu žaidimu, ne kiekvienas žmogus pasaulyje, kuris žaidžia žaidimus naudojasi Steam platforma. :)

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...