Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS-BRIGADA.LT Projektas CSGO/MIX/DD2 Only


Daliunia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

?Žaidžiat CS 1.6 ir nežinot kuriam projekte pašaudyt???
Norisi geros kompanijos, supratingos administracijos ir puspilnių serverių??
?Junkites cs-brigada.lt projektą.?
⚠️Turim net 4 serverius :
-CSGO modifikaciją su skinais/rangais/taškais, už kuriuos galit pirkt skinus iš kitų žaidėjų ir daug ko kito.
-Legalių žaidėjų(STEAM) Mix Arena : kur galit su draugais pasišaudyt 5 prieš 5.
-Nelegalių žaidėjų (Non-Steam) Mix Arena
-DD2 Only : Jeigu De_Dust2 yra tavo mėgstamiausias mapas,tai mūsų projektas duoda tau galimybę šaudytis visą dieną de_dust2 mape.⚠️
✒Užsiregistravęs forume,pildyk anketą konkursų skiltyje ir gausi VIP privilegijas nemokamai savaitei. ✒
♠️Forume vyksta "aukcionai",kurio metu galėsit nusipirkti retus peilius ir daiktus. 
cs-brigada.lt ---> Skelbimai ---> Aukcionas♠️
Projekto svetainė : http://Cs-brigada.lt.
?Taipogi turim aktyvią Discord bendruomene,kur galit susisiekt su projekto administraciją : https://discord.gg/TvzyvTe.?
Laukiame jūsų prisijungiant ???

Taipogi,pasikeitė projekto valdžia. Tai visus neigiamas savo nuomones ir postus pasilikit sau. 

Atsiprašant verksnių koks "projektas xujovas ir t.t" nereikia.

Ačiū už dėmesį 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėjau paklausti, jei valdžia pasikeitė ar pakeitė pizdintus skinus? Ar juos pakeis? Ir ar modefikacija atnaujinta? ar vis dar platinta versija?

Aš kaip normalus žaidėjas noriu žaisti normaliame serveryje, kuris nieko neripina ir savo failus keliasi, o,  kad nupirko cs-brigada.lt kiti žmonės ir temas pervadina ir pakeičia, jokio man grožio nedaro.

"Taipogi,pasikeitė projekto valdžia. Tai visus neigiamas savo nuomones ir postus pasilikit sau. 

Atsiprašant verksnių koks "projektas xujovas ir t.t" nereikia."

Kodėl aš negaliu savo nuomonės išsakyti? Kodėl žmonės būtent turi žaisti pas jus? Pateikite man pilną serverio informacija kaip serveris iškuopia tą šūdą kur Budrė su savo pakalikais pridirbo?

Ar tiesiog mane dabar keiksite, kad jums pastabu duotu ir anot jūsų pavydžių jums ir verkiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, 7Days parašė:

Norėjau paklausti, jei valdžia pasikeitė ar pakeitė pizdintus skinus? Ar juos pakeis? Ir ar modefikacija atnaujinta? ar vis dar platinta versija?

Aš kaip normalus žaidėjas noriu žaisti normaliame serveryje, kuris nieko neripina ir savo failus keliasi, o,  kad nupirko cs-brigada.lt kiti žmonės ir temas pervadina ir pakeičia, jokio man grožio nedaro.

"Taipogi,pasikeitė projekto valdžia. Tai visus neigiamas savo nuomones ir postus pasilikit sau. 

Atsiprašant verksnių koks "projektas xujovas ir t.t" nereikia."

Kodėl aš negaliu savo nuomonės išsakyti? Kodėl žmonės būtent turi žaisti pas jus? Pateikite man pilną serverio informacija kaip serveris iškuopia tą šūdą kur Budrė su savo pakalikais pridirbo?

Ar tiesiog mane dabar keiksite, kad jums pastabu duotu ir anot jūsų pavydžių jums ir verkiu.

Čia labiau tiktų žodis 'mandravojimas' nei verkimas. Kaip tu įsivaizduoji, kad nupirkus projektą viskas kardinaliai ir greitai pasikeistų? Jei mėgsti svajot tai nebūtina kitiem savo apmąstymus kišt. Tiek skinai, tiek modifikacija artimiausiom dienom nesikeis dėl elementarių priežasčių - 1. mes dar neįsigilinom į pačio serverio techninę būklę, 2. žaidėjam nauja modifikacija ar VĖL (nes prieš pardavimą neperseniausiai buvo) daromas restartas (tšk/skinų) sukeltų nepatogumų.
Dėl seno savininko pridirbtų nesąmonių prašyčiau plačiau į pm parašyti kas liečia konkrečiai esamą situaciją, o ne kažkokie praeities įvykiai/poelgiai, kurių niekaip nepakeisim, nebent manai kad cs'e viskas įmanoma.

Artimiausiu metu projekte pasirodys daugiau konkursų tiek su privilegijų/skinų ir pnš prizais, tiek su STEAM.
O vėliau jau prasidės modifikacijos naujinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DD2 ONLY bei non steam mix'as nereikalingi. Kodėl? 1. DD2 only žaidė vos pora žmonių, kurie vistiek išeidavo žaist į CSGO servą, jis beveik visada buvo tuščias. 2. Non steam mixų tuščia arena būna, beveik nei viena non steam arena žaidėjų nesurenka, kadangi patys non steamed žaidėjai dažniausiai žaidžia public serveriuose, taip pat nusistatymas yra, jog mixai yra tik steam žaidėjams. 

Paprasta mix arena galėtų būt palikta, jei į ją renkami mix. adminai reguliariai rinktų žaidėjus ir suktų mixus, kolkas matau, jog niekas to nedaro ir arena taip pat stovi tuščia.

O šiaip pažiūrėjus, tai manau, kad su nauja valdžia ( kuri patirties turi žymiai daugiau ) ir projekto reputacija šiek tiek atsigaus, nes buvęs savininkas išvis nesuvokė, ką su projektu reik daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-11-24 01:25, Soundas_ parašė:

Čia labiau tiktų žodis 'mandravojimas' nei verkimas. Kaip tu įsivaizduoji, kad nupirkus projektą viskas kardinaliai ir greitai pasikeistų? Jei mėgsti svajot tai nebūtina kitiem savo apmąstymus kišt. Tiek skinai, tiek modifikacija artimiausiom dienom nesikeis dėl elementarių priežasčių - 1. mes dar neįsigilinom į pačio serverio techninę būklę, 2. žaidėjam nauja modifikacija ar VĖL (nes prieš pardavimą neperseniausiai buvo) daromas restartas (tšk/skinų) sukeltų nepatogumų.
Dėl seno savininko pridirbtų nesąmonių prašyčiau plačiau į pm parašyti kas liečia konkrečiai esamą situaciją, o ne kažkokie praeities įvykiai/poelgiai, kurių niekaip nepakeisim, nebent manai kad cs'e viskas įmanoma.

Artimiausiu metu projekte pasirodys daugiau konkursų tiek su privilegijų/skinų ir pnš prizais, tiek su STEAM.
O vėliau jau prasidės modifikacijos naujinimas.

Visų pirmą pirkdamas turėjai pasiskaitysi informacija apie šitą projekta! Buvo temos sukurtos apie jų žygdarbius!!!

Dabar žmonių pas jus apmažėjo, nes nebėra tu tešlagalvių kurie eidavo per projektus ir reklamuodavo ŠŪDŲ krūva(aš kitaip pavadinti negaliu), sėkmės su projektu kuopti jų šūdus.(nieko blogo jums nelinkiu, bet man kaip žaidėjui, nesinori ten eiti žaisti)

2018-11-26 02:53, Daliunia parašė:

Up

O tau turėtu būti gėda, esi prižiūrėtojas ir naudoji pagalbines priemones..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, 7Days parašė:

Visų pirmą pirkdamas turėjai pasiskaitysi informacija apie šitą projekta! Buvo temos sukurtos apie jų žygdarbius!!!

Dabar žmonių pas jus apmažėjo, nes nebėra tu tešlagalvių kurie eidavo per projektus ir reklamuodavo ŠŪDŲ krūva(aš kitaip pavadinti negaliu), sėkmės su projektu kuopti jų šūdus.(nieko blogo jums nelinkiu, bet man kaip žaidėjui, nesinori ten eiti žaisti)

O tau turėtu būti gėda, esi prižiūrėtojas ir naudoji pagalbines priemones..

Koks man skirtumas ką jie seniau darė? Perkant žinojau apie tai, tai ką tu čia man bandai aiškint nlb suprantu.
Žaidėjų jau buvo apmažėję beveik nuo pat paskelbimo apie pardavimą, nes buvo ir techninių klaidų ir viso kito š... Gruodį turėtume patvarkyt modą ir padaryt rr, tada ir rimčiau žiūrėsim kaip kas, nes kol kas neskiriu tiek laiko kiek norėčiau, kad matyt gerus rezultatus, cs'o prioritetas man tikrai ne pirmoj ir ne antroj vietoj, kaip ir kiekvienam normaliam žmogui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...