Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2776 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Dovydas.Pawno.LT parašė:

[17:40:19] Server Plugins
[17:40:19] --------------
[17:40:19]  Loading plugin: GeoIP.so
[17:40:19]   Failed (plugins/GeoIP.so: cannot open shared object file: No such file or directory)
[17:40:19]  Loading plugin: sscanf.so
[17:40:19]

 

Blogas pluginas GeoIP. Iš kur gavai jį? Pats radai ar dėjai tą kur atsiunčiau?

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

1 minute prieš, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Tikėtina, kad jis per senas. Pabandyk susirasti kitą

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

1 minute prieš, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Tipo atsisiust kur tu atsiuntei linka? kur su meganz

Ten toks pats :D Ne, ieškok google, forum.samp...

Jeigu nerandi, siųskis includ'ą, ir ištrink pluginus, nes .inc labiau optimizuotas

https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=296171

 

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Zinok dekui seni pastatyciau alaus zinok nedaug tokiu buna tai +REP

Dekoju, bet peržiūrėk mano profilį ;) aš tai ji :D :D :D 

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

1 minute prieš, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Tu cia rimtai :DDDD

Taip, retas atvejis mergina dirbanti su sa-mp serveriu :D :D 

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2776 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...